خرید گوشی گیمینگ شیائومی
اخبار بازی موبایلگجت های گیمینگ

بهترین بازی هواپیمایی اندروید (با این بازی‌ها لذت پرواز را تجربه کنید)

به دنبال بهترین بازی هواپیمایی اندروید هستید که با آن نزدیک ترین تجربه شبیه به پرواز واقعی را کسب کنید؟ ۱۹کالا در ادامه به معرفی بازی هواپیما در دسته‌های شبیه ساز واقعیت و جنگی خواهد پرداخت.

بازی هواپیما مسافربری

انسان از دیرباز رویای پرواز را در ذهن خود می‌پرورانده و تحقق این رویا نه تنها در واقعیت بلکه در بازی‌های اندرویدی نیز امکان‌‌پذیر شده است. هواپیما بازی در گوشی به دو دسته تقسیم می‌شوند، بازی‌های جنگی که برای نبردهای هوایی طرح‌ریزی شده‌اند و بازی‌های هواپیما مسافربری که تمرکز آن‌ها بر پروازست و تلاش می‌کنند تجربه نزدیک‌تری به واقعیت را رقم بزنند.

توجه داشته باشید که در این مقاله هدف ما معرفی بازی‌ها در زمینه پرواز است. در مقاله‌ی بهترین بازی های اندروید لیستی از بهترین گیم‌ها در زمینه‌های مختلف معرفی شده است.

بازی هواپیما مسافربری Airplane Flying Rescue Games

“Airplane Flying Rescue Games” بهترین بازی هواپیما مسافربری است که تجربه لذت‌بخشی را برای عاشقان پرواز فراهم می‌کند.

بهترین بازی هواپیمایی اندروید

شما کاپیتان این بازی هستید و آسمان بی‌صبرانه منتظرش است تا برفراز ابرها به پرواز در بیایید و ماموریت‌های خود را یکی پس از دیگری با موفقیت پشت سر گذارید. البته آسمان همیشه با شما مهربان نیست و گاهی جان هزاران مسافر به مهارت‌های شما بستگی دارد و اگر جسورانه پرواز نکنید، همه‌ی آن‌ها را خواهید کشت، در ادامه لینک دانلود بازی هواپیما مسافربری واقعی از گوگل پلی را در اختیارتان گذاشته ایم.

Airline Commander – بازی هواپیما مسافربری

درآمد زیاد خلبانان برکسی پوشیده نیست و Airline Commander این امکان را فراهم می‌کند تا به جابه‌جایی مسافران از یک شهر به شهر دیگر برای خود کسب درآمد کنید. البته نه در دنیای واقعی.

فروش ویژه
گوشی سامسونگ Galaxy A55 ظرفیت 128 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۸,۳۵۹,۰۰۰ تومان
گوشی سامسونگ Galaxy A55 ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت
گوشی سامسونگ Galaxy A05s ظرفیت 64 رم 4 گیگابایت
قیمت ویژه: ۶,۰۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی سامسونگ Galaxy A05s ظرفیت ۶۴ رم ۴ گیگابایت
گوشی سامسونگ Galaxy S23 FE  ظرفیت 256 گیگابایت رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۲۴,۸۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی سامسونگ Galaxy S23 FE ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت رم ۸ گیگابایت
گوشی سامسونگ Galaxy A35 ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۵,۸۸۹,۰۰۰ تومان
گوشی سامسونگ Galaxy A35 ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
گوشی سامسونگ Galaxy A05 ظرفیت 128 رم 4 گیگابایت
قیمت ویژه: ۵,۶۴۹,۰۰۰ تومان
گوشی سامسونگ Galaxy A05 ظرفیت ۱۲۸ رم ۴ گیگابایت
گوشی سامسونگ Galaxy A05s ظرفیت 128 رم 4 گیگابایت
قیمت ویژه: ۶,۷۶۹,۰۰۰ تومان
گوشی سامسونگ Galaxy A05s ظرفیت ۱۲۸ رم ۴ گیگابایت

بهترین بازی جت جنگی اندروید

شاید ساده به نظر برسد، اما وقتی هوا بارانی باشد، طوفان بیاید و باد اجازه ندهد در یک مسیر مستقیم حرکت کنید، آن وقت است که باید به عنوان یک خلبان شجاع مسئولیت جان مسافران را عهد‌ه‌دار شوید و برای یک پرواز بی‌خطر تمام مهارت خود را بکار گیرید. این بازی بهترین بازی هواپیمایی مسافربری آنلاین است و تا امروز ۱۰ میلیون بار دانلود شده است.

اگر مدل گوشی شما قدیمی شده و برای خرید دستگاه جدیدتر نمی‌دانید چقدر هزینه کنید یا اینکه اصلاً چه محصولی مناسب شماست، در سایت فروشگاه اینترنتی ۱۹کالا، یعنی صفحه‌ی قیمت روز موبایل به پاسخ خود خواهید رسید.

بازی هواپیما GeoFS

“GeoFS” یک بازی هواپیمایی عالی است که تجربه‌ی لذت‌بخش از اوج گرفتن در آسمان را فراهم می‌کند.

بهترین بازی هواپیما جنگی

این بازی آنقدر خوش ساخت و حرفه‌ای است که نصب آن از پلی‌استور رایگان نیست، اما اگر از مارکت‌های فارسی کمک بگیرید، می‌توانید دانلود رایگان بازی هواپیما را آغاز کنید. طراحی بازی از روی نقشه‌های معروف‌ترین فرودگاه‌های دنیا ساخته شده و شما می‌توانید در کنار دیگر خلبانان در پرتردد‌ترین مسیرهای هوایی به پرواز مشغول شوید.

واقعی ترین بازی هواپیما جنگی

به دنبال بهترین بازی هواپیما جنگی می‌گردید؟ بازی‌هایی که در ادامه نام خواهیم برد مخصوص شماست…

Modern Warplanes: PvP Warfare

جنگ‌ها هیچ وقت محدود به نبردهای تن‌به‌تن و زمینی نبوده‌اند و گاهی برای سرنگون کردن دشمن باید مرزهای آسمان را درهم تنید. برای طرفداران این سبک، Modern Warplanes: PvP Warfare اولین پیشنهاد ما به عنوان بهترین بازی هواپیما جنگی اندروید است.

بهترین بازی هواپیمای جنگی

پیشرفته‌ترین هواپیماهای جنگی و حتی مدل‌هایی که هنوز در واقعیت ساخته نشده‌اند در این بازی وجود دارد و شما به عنوان یک افسر خلبان باید با تجهیزات هوایی شامل راکت‌های مختلف و تیربارهای پیشرفته خواب از چشم دشمنان بگیرید و یک گیم‌پلی سرشاژ از شور و هیجان را امتحان کنید.

 

Battle of Warplanes: War-Games

یک نبرد اکشن هوایی را تنها می‌توان در بهترین بازی هواپیما جنگی یعنی “Battle of Warplanes: War-Games” تجربه کرد.

بهترین بازی هواپیمایی

در این بازی آنلاین که از بهترین بازی هواپیمای جنگی است شما می‌توانید به همراه دوستان خود با کمک پیشرفته‌ترین تجهیزات جنگی هوایی به مبارزه با دشمن مشغول شوید و با انواع هواپیماهای جنگی در چشم‌نوازترین مکان‌های دنیا، بیابان‌های پر از کلاغ، دره‌های عمیق و خطرناک به پرواز در بیایید و بر سر آن‌ها تیر و راکت بیندازید.

مقاله پیشنهادی: معرفی بهترین بازی های اندروید در ژانر های مختلف

 

Sky Combat: War Planes Online

«نبرد آسمانی» بهترین بازی جت جنگی اندروید است که می‌تواند نفس‌ها را در سینه حبس کند.

بازی هواپیما جنگی

در این بازی هواپیما جنگی شما نقش یک خلبان خبره را بازی می‌کنید که باید در آسمان بی‌کران با دیگر جت‌های جنگی درگیر شوید و آن‌ها را از صحنه روزگار محو کنید، فراموش نکنید که این جت‌ها دیگر بازیکنانی هستند ک به صورت آنلاین با شما در رقابت‌اند و هرچه حرفه‌ای‌تر بازی کنید، هرچقدر که جت جنگنده قوی‌تر داشته باشید، شانس بیشتری برای برنده شدن خواهید داشت.

بهترین بازی شبیه ساز پرواز بازی هواپیما

در این قسمت قرارست به معرفی عناوینی بپردازیم که تجربه خلبان بودن را برای شما به ارمغان می‌آورند.

بازی هواپیما Infinite Flight

بسیاری از کوکان در پاسخ به این سوال که «بزرگ شدی، می‌خوای چیکاره بشی» می‌گویند: خلبان. بازی هواپیما مسافربری Infinite Flight به عنوان بهترین شبیه ساز پرواز اندروید اجازه می‌دهد تا در یک دنیای خیالی خلبان باشید و پرواز را تجربه کنید.

بهترین بازی های هواپیمایی

معروف‌ترین هواپیماهای دنیا نظیر ایرباس، بوئینگ و… در این بازی دردسترس است و کابین خلبان هر هواپیما دقیقاً مطابق با واقعیت، شبیه‌سازی شده و به شما اجازه می‌دهد در باندهای مختلف تیکاف کنید و در شرایط‌ آب و هوایی متنوع به پرواز در آیید. این بازی کم حجم بوده و هیچ دیتایی نداشته و از آن مهم‌تر اینکه کاملاً آفلاین است و به اینترنت نیاز نیست ،برای نصب بازی هواپیما از لینک زیر استفاده کنید.

 

Flight Pilot Simulator 3D

“Flight Pilot Simulator 3D” بازی هواپیما مسافربری با کیفیت بالا است که قابل اجرا در تمامی گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدیست.

بهترین بازی هواپیما جنگی اندروید

بی‌هدف نبودن این بازی هواپیمایی جذابیت آن را دوچندان کرده و شما به عنوان خلبان بایستی ماموریت‌های زیادی انجام دهید، از سالم رساندن مسافران به مقصد گرفته تا ماموریت‌های نجات، خاموش کردن آتش، اورژانس و … این بازی حتی تنوع خوبی از نظر هواپیما انتخابی دارد و انواع هواپیماهای مسافربری و جنگنده در آن وجود دارد و به شما اجازه می‌دهد تا مثل یک عقاب در آسمان پرواز کنید.

 

RFS – Real Flight Simulator

«شبیه‌ساز واقعی پرواز» بهترین بازی هواپیمایی اندروید است که می‌توانید در آن نقش یک خلبان حرفه‌ای را بازی کنید.

بهترین بازی شبیه ساز پرواز

این بازی که از بهترین شبیه ساز پرواز است در پلی‌استور گوگل رایگان نیست و برای خرید آن باید کمتر از یک دلار پرداخت کنید در نتیجه به منظور نصب رایگان آن بهترست از منابع فارسی زبان کمک بگیرید. این بازی هواپیمایی آنقدر به واقعیت نزدیک است که ارزش دارد برای نصب آن به زحمت بیوفتید؛ چراکه در این زمینه می‌تواند بهترین باشد و به سرانجام رساندن ماموریت‌های بازی برای افرادی که به این ژانر علاقه‌مند هستند، بسیار لذت بخش و هیجان‌انگیز خواهد بود. این بازی دیتا دارد، اما برای اجرای آن نیازی نیست که حتماً به اینترنت متصل باشید.

X-Plane Flight Simulator

جالب‌ترین نکته در مورد “X-Plane Flight Simulator” این است که اصلی‌ترین هدف ساخت آن آموزش کارکنان نیروی هواپیمایی آمریکایی بوده است.

بازی هواپیما

پس همین موضوع ثابت می‌کند که بهترین شبیه ساز پرواز اندروید در نوع خود است. این بازی به مصرف دیتای بالا و سخت‌افزار فدرتمندمعروف است، اما با این حال، ارزش دانلود شدن را دارد. در واقع، این بازی هم برای گیمرهایی که در این زمینه تجربه و مهارت دارند مناسب است و هم برای کاربرانی که به دنبال بهترین شبیه‌ساز پرواز هستند، جذاب خواهد بود.

Turboprop Flight Simulator 3D

“Turboprop Flight” بهترین بازی هواپیمایی اندروید با یک شبیه‌سازی سه بعدی عالی.

بهترین شبیه ساز پرواز

پرواز با هواپیماهای تمام اتوماتیک همیشه هم جذاب نیست و گاهی برای تنوع بد نیست سراغ هواپیماهای توربوپراپ و یا همون موتورهای توربین‌دار قدیمی برویم. این هواپیماها بسیار غول‌پیکر هستند و از آنها برای نقل و انتقال ابزارها و ماشین‌آلات سنگین استفاده می‌شود و در این بازی ماموریت شما دقیقاً همین است. البته در این بازی چند مدل هواپیما وجود دارد، نظامی، جنگی، مسافری و گاردساحلی و پلیسی که می‌توانید براساس علاقه هر کدام را که دوست داشتید، انتخاب کنید.

گرافیکی ترین بازی هواپیمایی اندروید

اگر گوشی شما سخت‌افزار قدرتمندی دارد، از این موقعیت استفاده کنید و دانلود بازی هواپیما مسافربری با گرافیک بالا برای اندروید را حتماً امتحان کنید…

Aerofly 2 Flight Simulator

اگر گوشی شما گیمینگ است، دانلود این بازی را به هیچ عنوان از دست ندهید. باید در نظر داشته باشید که این بازی به سخت‌افزاری قدرتمند نیاز دارد، چراکه کمپانی ارائه دهنده این گیم، گرافیک و کیفیت بالایی را برای آن در نظر گرفته تا کاربرانی که دوست دارند، تجربه‌ای واقعی از خلبانی را کسب کنند، از خواسته‌ی خود بی‌نصیب نمانند.

هواپیما بازی

در این بازی شما باید نقش خلبانی را بازی کنید که هزاران مایل پرواز می‌کند و می‌تواند پرواز از ۷۰ فرودگاه مختلف را تجربه کند. البته در نظر داشته باشید که این بازی در پلی‌استور رایگان نیست و نسخه‌ی رایگان آن را می‌توانید از طریق لینک زیر دانلود و نصب کنید.

Aerofly 2 Flight Simulatorدانلود از فارسروید

 

بهترین بازی هواپیمایی اندروید که تا امروز تجربه کرده‌اید، کدام بازی است؟ نظر خود را در قسمت کامنت با ما و دوستان ۱۹کالا به اشتراک بگذارید.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۳۵ رای

سوالات متداول

بهترین بازی هواپیمایی اندروید کدام بازی‌ها هستند؟

✔️ اگر سری به مارکت‌های اندروید بزنید، با دریایی از بازی‌های هواپیمایی روبه‌رو می‌شوید که البته همه‌ی آن‌ها ارزش نصب کردن ندارد و ما در این مقاله 12 تا از بهترین‌های این سبک را معرفی کرده‌ایم.

بازی هواپیمای جنگی چی خوبه نصب کنم؟

✔️ سه بازی Sky Combat ،Battle of Warplanes و Modern Warplanes بهترین بازی هواپیمای جنگی هستند، اطلاعات بیشتر در مورد این سه بازی به همراه لینک دانلود آن‌ها در مقاله وجود دارد.

بهترین بازی هواپیمایی مسافربری اندروید کدوم بازیه؟

✔️ Airplane Flying Rescue Games و Airline Commander دوتا از بهترین بازی‌های هواپیمایی مسافربری هستند که شما به عنوان خلبان باید ماموریت‌های مختلفی را پشت سربگذارید و مسافران را در صحیح و سالم به مقصد برسانید.

بهترین بازی شبیه ساز پرواز کدام بازی‌ها هست؟

✔️ تعداد بازی‌های شبیه ساز پرواز بسیار زیاد است و انتخاب بهترین از بین آن‌ها کمی سخت است، اما Real Flight Simulator و Infinite Flight خوش‌ساخت‌ترین‌های این سبک هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن