قیمت گوشی سامسونگ
تکنولوژیگجت‌های هوشمندهمه

اپل حکمران قلمرو گجت‌های پوشیدنی درسال ۲۰۱۹

 • به گزارش IDC، اپل حدود ۲۹.۵ میلیون دستگاه، از گجت‌های پوشیدنی شامل، هدفون‌های ایرپادز، اپل واچ و محصولات صوتی Beats (شرکت تابعه شرکت Apple بوده که محصولات صوتی تولید می‌کند) را در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه کرده است. این رقم نسبت به همین دوره در سال قبل، با فروش ۱۰ میلیون نسخه، سهم بازار ۲۳ درصدی،  نشان می‌دهد.

  این شرکت تحقیقاتی، موفقیت اپل را تا حدودی به محصولات سمعی آن یا به اصطلاح «hearables» نسبت می‌دهد، این اصطلاح به هدفون‌ها و محصولات مشابه آن اطلاق می‌گردد. خطوط تولید Beats و AirPods وظیفه تولید محصولات سمعی اپل را بر عهده دارند. به تازگی این دو خط تولید، دستگاه‌های جدیدی را در Beats Solo Pro و AirPods Pro معرفی کرده‌اند.

  گجت‌های پوشیدنی

  بعد از اپل، شیائومی در رده دوم قرا دارد. این شرکت توانسته ۱۲.۴ میلیون واحد از دستگاه‌های خود را به فروش رسانده و سهم ۱۴.۶٪ از بازار را به خود اختصاص دهد. عملکرد این شرکت نسبت به فروش ۷.۴ میلیون واحد در سال ۲۰۱۸، ۶۶.۱ درصد افزایش یافته است. شیائومی موفقیت خود را مدیون خط تولید گجت‌های پوشیدنی سری Mi Band بوده که در طی سه ماه منتهی به ماه سپتامبر، بیش از ۱۰ میلیون دستگاه از این گجت را به فروش رسانده است. شیائومی می بند ۴ جدیدترین نسخه این دستمند سلامت محسوب می‌گردد.

  گجت‌های پوشیدنی

  گوشی اپل مدل آیفون iPhone 13 Pro ظرفیت 256 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۳۴,۶۴۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone 13 Pro ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone 13 ظرفیت 128 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۲۴,۷۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone 13 ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone 13 Pro Max ظرفیت 256 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۳۸,۴۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone 13 Pro Max ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت
  گوشی شیائومی Redmi 9 Activ ظرفیت 64 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۳,۴۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi 9 Activ ظرفیت ۶۴ گیگابایت
  گوشی شیائومی Black Shark 4 ظرفیت 256 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۱۷,۴۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Black Shark 4 ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone 11 ظرفیت 128 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۱۹,۹۸۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone 11 ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت

  در زمینه فروش گجت‌های پوشیدنی سامسونگ و هواوی در رتبه سوم و چهارم قرار دارند.

  در زمینه فروش گجت‌های پوشیدنی سامسونگ و هواوی در رتبه سوم و چهارم قرار دارند که رشد سریع در خطوط تولید نوظهور خود را تجربه کردند و شاهد سهم ۱۵۶.۴٪ و ۲۰۲.۶٪ نسبت به سال گذشته در سه ماهه سوم بودند. سامسونگ برای سهم ۹.۸٪ از بازار ۸.۳ میلیون دستگاه را تولید کرده، در حالی که هواوی برای تصاحب سهم ۸.۴٪ در بازار، ۷.۱ میلیون دستگاه را به فروش رسانده است.

  Fitbit، هم اکنون توسط شرکت گوگل خریداری شده، ۳.۵ میلیون دستگاه را برای تصاحب سهم ۴.۱ درصدی از بازار جهانی به فروش رسانده است. این شرکت سابق پوشیدنی که در یک مقطع اپل را در برتری ساعت‌های هوشمند به چالش می‌کشید، نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۰.۵٪ رشد داشته است.

  به طور کلی، مطابق با IDC، به اصطلاح گجت‌های شندیدنی با فروش ۴۰.۷ میلیون دستگاه جهت تصاحب سهم ۴۸.۱ درصدی بازار گجت‌های پوشیدنی سراسر دنیا، رشد انفجاری را تجربه کرده است. این رقم حاکی از افزایش ۲۴۲.۴ درصدی نسبت به سال گذشته است. فروش دستبند‌های سلامت نیز ۱۹.۲ میلیون و ساعت‌های هوشمند ۱۷.۶ میلیون دستگاه را به خود اختصاص داده که به ترتیب ۴۸.۶٪ و ۴۸٪ رشد داشته‌اند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن