قیمت گوشی های شیائومی
اپلیکیشن و نرم افزاراخبار آیفون

آدرس اپل آیدی و نکات مهم در ساخت ادرس فیک اپل ایدی

 • آدرس اپل آیدی یکی از ملزومات ورود به دنیای اپل بوده و عملاً بدون آن نمی‌توان برای ساختن یک شناسه معتبر اقدام کرد. در این مقاله به این موضوع پرداختیم که ادرس فیک اپل ایدی را چگونه می‌توان ساخت و گزینه‌هایی که در یک آدرس وجود دارد را دقیقاً به چه شکلی باید وارد کرد. اگر شما هم به آدرس فیک اپل آیدی نیاز دارید، در ادامه‌ با فروشگاه اینترنتی ۱۹کالا همراه باشید.

  ادرس فیک اپل ایدی

  همان‌طور که می‌دانید برای استفاده از اغلب محصولات اپل نیاز به یک شناسه داریم که مورد تأیید اپل باشد. مدتی هم هست که شرکت آمریکایی اپل، ایران را تحریم کرده و به صورت مستقیم با کشور ما تبادل کالا ندارد؛ پیش شماره‌های ما را تأیید نمی‌کند و در نهایت آدرس خانه‌ی ما را معتبر نمی‌داند. از همین رو برای ساختن آیدی این شرکت با چالش‌هایی مواجه می‌شویم.

  برای اطلاع از قیمت گوشی اپل به سایت ۱۹کالا مراجعه کنید

  در مقاله‌ای جداگانه به صورت کامل روش‌های ساخت اپل آیدی را آموزش دادیم و مراحل آن را بررسی کردیم که پیشنهاد می‌کنیم مطالعه‌ی آن را از دست ندهید. اگر این مقاله را مطالعه و برای ساختن این شناسه اقدام کرده باشید، می‌دانید که بدون آدرس ساخت اپل ایدی ممکن نیست.

  مقاله پیشنهادی: آموزش ساخت اپل آیدی

  آدرس اپل آیدی

  با توجه به اینکه وارد کردن آدرس برای ساخت اپل آیدی الزامی است و البته آدرس واقعی ما توسط اپل تأیید نمی‌شود و حتماً باید یک ادرس معتبر برای اپل ایدی وارد کنیم، یکی از چالش‌هایی که در راه ساخت شناسه‌ی اپل با آن مواجه می‌شویم، پیدا کردن یک ادرس فیک برای اپل ایدی است که مورد تأیید این شرکت باشد.

  می‌توانید برای آدرس اپل آیدی از نشانی یکی از بستگانتان که ساکن در خارج از ایران سکونت دارد هم استفاده کنید، ولی در غیر صورت مجبور می‌شوید خودتان دست بکار شده و یک آدرس فیک برای اپل آیدی تان بسازید.

  در این راه اولین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید اینست که از هر روشی برای ساخت اکانت اقدام کنید، در اولین مرحله (اولین صفحه‌) از شما خواسته می‌شود که کشورتان (country/region) را انتخاب کنید.

  ادرس فیک اپل ایدی

  فروش ویژه
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۱۱,۵۹۹,۰۰۰ تومان
  فر توکار سینجر مدل XL 800
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۹۶۹,۰۰۰ تومان
  آبمیوه گیری پارس خزر مدل JC 700P
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۷۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Poco F4 5G ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۸,۷۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi Note 11 Pro 4G ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۶,۸۵۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi Note 10 5G ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت

  در اینجا باید به خاطر داشته باشید، کشوری را انتخاب کنید که می‌خواهید آدرستان را به آن ارجاع دهید، چرا که بعداً با خطا مواجه می‌شوید و بعلاوه فرمت ادرس در ساخت اپل ایدی برای کشورهای مختلف متفاوت است.

  آدرس فیک آمریکا برای اپل آیدی

  برای ادرس ساختن اپل ایدی کافیست عبارت “fake address generator” را در گوگل جست‌وجو کنید تا سایت‌هایی که قادر به ساخت آدرس‌هایی فیک، اما معتبر هستند را بیابید؛ از جمله‌ی آنها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • fakexy.com
  • fakepersongenerator.com

  در اغلب این سایت‌ها امکان انتخاب کشوری که شما به یک آدرس معتبر در آن نیاز دارید وجود دارد.

  آدرس فیک اپل آیدی

  کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید و گزینه‌ی “generate” را بزنید. آدرس فیک اپل آیدی شما آماده است.

  پیشنهاد می‌کنیم ادرس فیک ساخت اپل ایدی تان را در جایی یادداشت کنید تا در آینده اگر به آن نیاز پیدا کردید با مشکل مواجه نشوید.

  آدرس فیک آمریکا برای اپل آیدی

  همانطور که گفتیم، فرمت آدرس در اپل آیدی برای کشورهای مختلف متفاوت است. در این قسمت نحوه‌ی وارد کردن آدرس اپل آیدی آمریکا را بررسی می‌کنیم.

  ما به وسیله‌ی همین سایت‌ها که در قسمت قبلی به آن اشاره کردیم، یک ادرس فیک اپل ایدی برای کشور آمریکا ساختیم.

  ادرس فیک برای اپل ایدی

  نمونه‌ی آدرس فیک آمریکا برای اپل آیدی را در تصویر بالا مشاهده می‌کنید. این آدرس به صورت زیر تفکیک می‌شود:

  Street: 938 Baxter Ave
  (عدد اتفاقی)۱۲۰ :apt
  City: Louisville
  State: Kentucky
  Zip: 40204
  area code: 502
  Phone Number: 409-7424

  حال کافیست گزینه‌هایی که در قسمت ادرس برای اپل ایدی می‌بینید را مطابق لیست بالا پر کنید.

  مقاله پیشنهادی: آموزش ورود به اپل آیدی در گوشی و آیپد

  اپل ایدی فیک ادرس

  قابل ذکرست، گزینه‌ای که در کنار “city” قرار گرفته بیانگر ایالت است و باید آن را در ادرس مجازی اپل ایدی که ساخته‌اید با نام “state”  پر کنید. مثلاً در آدرس نمونه‌ی ما “Kentucky” به عنوان State معرفی شده در نتیجه باید علامت کنار آن را بزنید و در میان ایالات به دنبال Kentucky بگردید.

  آدرس برای ساخت اپل آیدی

  قسمت “apt., suite, bldg” در آدرس برای اپل آیدی بیانگر واحد آپارتمان یا … شماست که می‌توانید آن را با یک عدد دلخواه (ترجیحاً ۳ رقمی) پر کنید. مثلاً ما از ۱۲۰ استفاده کردیم.

  آدرس ساخت اپل ایدی

  پس از وارد کردن گزینه‌های ادرس فیک اپل آیدی تان کافیست “continue” را انتخاب کنید تا (پس از ارسال یک کد به ایمیلتان و تأیید آن) اپل ایدی فیک ادرس شما ساخته شود.

  امیدواریم که در این مقاله به خوبی یاد گرفته باشید که ادرس فیک برای ساخت اپل ایدی را چگونه استفاده کنید. نظرات و تجربیات خود را با ما و دوستان ۱۹کالا در قسمت کامنت‌ها به اشتراک بگذارید. بی‌صبرانه در انتظار نظرات ارزشمند شما در مورد ادرس جعلی برای اپل ایدی هستیم.

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۳ رای

  سوالات متداول

  آیا استفاده از ادرس جعلی برای اپل ایدی بی‌خطرست؟ ادرس فیک اپل ایدی را چگونه می‌توان ساخت؟

  ✔️با توجه به این موضوع که وارد کردن آدرس برای ساخت اپل آیدی ضروری است و آدرس‌های کشور ما هم توسط این شرکت پشتیبانی نمی‌شوند، مجبور به استفاده از آدرس جعلی هستیم که اصولاً خطر خاصی به دنبال ندارد. ساده‌ترین راه ساخت آدرس فیک برای اپل آیدی اینست که از سایت‌هایی کمک بگیرید که می‌توانند آدرس‌های فیک اما معتبر برای شما آماده کنند.

  آدرس فیک آمریکا برای اپل آیدی را چگونه بسازیم؟

  ✔️ در یکی از سایت‌های سازنده‌ی آدرس فیک که به شما امکان انتخاب کشور را می‌دهند، "USA" را انتخاب کنید و گزینه‌ی "generate" را بزنید.

  به چه صورت باید گزینه‌های ادرس در ساخت اپل ایدی را وارد کنیم؟

  ✔️موارد خواسته شده در قسمت آدرس ساخت اپل ایدی، بستگی آدرس در به کشوری که انتخاب کرده‌اید دارد. در این مقاله به صورت کامل توضیح دادیم که گزینه‌های آدرس برای ساخت اپل آیدی درکشور آمریکا را به چه صورت باید وارد کرد.

  آیا آدرس برای اپل آیدی میتواند متعلق به کشوری بجز آنکه در ابتدا به عنوان محل سکونتمان وارد کرده‌ایم مربوط باشد؟

  ✔️خیر. باید دقت کنید که در ابتدا چه کشوری را انتخاب می‌کنید و پس از آن یک آدرس فیک اپل آیدی بسازید که مربوط به همان کشور باشد. به عنوان مثال نمی‌توانید برای ایالات متحده آدرسی را وارد کنید که مربوط به یکی از کشورهای اروپاییست.

  نوشته های مشابه

  ‫۲ نظرها

  1. ادرس اپل ایدی فیک فقط برای امریکا باید بزنیم؟ کشورای دیگه رو بزنیم قبول نمی کنه؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن