گوشی آیفون
اپلیکیشن و نرم افزار

اینستاگرام از برنامه پیام‌رسان جدید به نام Threads رونمایی کرد

 • اینستاگرام یک برنامه پیام‌رسانی جدید را به نام Threads راه‌اندازی کرده است. این برنامه کاملاً جدا از اینستاگرام بوده؛ اما لیست دوستان نزدیک اینستاگرام شما را به روشی جدید برای ارسال پیام و عکس تبدیل می‌کند. زمانی که برنامه را باز می‌کنید، لیست Close Friends را از اینستاگرام ایمپورت کرده و از شما می‌خواهد تا اگرهنوز لیست Close Friends ندارید، لیستی را ایجاد کنید. به محض اینکه راه‌اندازی شد، پیام‌های موجود در DMهای اینستاگرام یا دایرکت دقیقاً در این نرم افزار نمایش داده می‌شود. همچنین رابط کاربری دوربین نیز وجود داشته بنابراین شما می‌توانید سریعاً عکس‌های خود را برای افراد مورد نظر ارسال کنید.

  دقیقاً شبیه اسنپ چت!

  فیسبوک مالک اینستاگرام است و Threads هم یک حرکت واضح برای به عقب‌راندن اسنپ چت به حساب می‌آید. حتی لوگوی Threads نیز مشابه به اسنپ چت است. شما می‌توانید تنظیم کنید که بعد از مشاهده عکس‌ها آنها محو شوند. بنابراین فیسبوک می‌بایست یک وکیل درجه یک برای دفاع از خود داشته باشد. این برنامه سعی دارد به جای اف کردن ارسال پست‌ها و استوری‌ها برای همه مخاطبان، اشتراک‌گذاری آنها را برای دوستان نزدیک راحت‌تر و سریع‌تر کند.

  اینستاگرام از برنامه جدید Threads رونمایی کرد

  به نقل از یکی از مقامات فیسبوک:«در طول چند سال گذشته، ما با چندین روش جدید برای به اشتراک‌گذاری محتوای بصری در اینستاگرام و ارتباط با افرادی که به آنها علاقه دارید معرفی کرده‌ایم – از اشتراک‌گذاری لحظات روزمره در استوری‌ها گرفته تا پیام‌های تصویری در دایرکت؛ اما برای دایره دوستان نزدیک‌تر، نیاز به یک ارتباط موثر‌تر و نزدیک‌تر در طول روز احساس می‌شد تا از طریق پست‌هایی که انتشار می‌دهید بهتر درک کنند که چه احساسی دارید و یا در حال انجام چه کاری هستید. به همین دلیل ما برنامه Threads را ایجاد کرده‌ایم – روشی جدید برای ارسال پیام به دوستان نزدیک در یک فضای اختصاصی و خصوصی. در اصل این برنامه یک صندوق ورودی برای پیام‌های دایرکت ارسالی از طرف دوستان نزدیکتان بوده و برای افرادی مناسب است که بیشتر از طریق اینستاگرام چت می‌کنند. برنامه دردتز همچنین چندین تم با رنگ‌های مختلف را در اختیار شما قرار خواهد داد»

  یک آپشن دیگری نیز دارد که امکان به اشتراک‌گذاری وضعیت را برای دوستان نزدیک شما فراهم می‌کند؛ اما به طور کلی ویژگی جدیدی را برای اینستاگرام فراهم نکرده تنها می‌توان گفت که روشی راحت‌تر و سازمان‌دهی شده‌تری را برای به اشتراک‌گذاری پست‌ها با دوستان نزدیک را در اختیار شما قرار می‌دهد.

  فروش ویژه
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۷,۴۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi Note 11 Pro 4G ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۱۰,۹۴۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Poco F4 5G ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۷,۰۴۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi Note 10 Pro ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۱۰,۲۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Poco X4 GT 5G ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۹,۹۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi Note 11 Pro Plus ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۵,۶۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi Note 11 4G ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت رم ۶ گیگابایت

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن