گوشی آیفون
اپلیکیشن و نرم افزاراخبار آیفوناخبار گوشی موبایل

هشدار جدی برای دارندگان آیفون ۵!

 • تعداد دقیق کسانی که هنوز هم از آیفون ۵ استفاده می‌کنند؛ مشخص نیست، اما این واقعیت که اپل احساس می‌کند که مجبور است هشدارهایی را مستقیماً به صاحبان این گوشی ارسال کند و از آنها برای انجام یک به روزرسانی نرم افزاری دعوت کند، بیانگر این نکته مهم است که تعداد زیادی از افراد هنوز هم می‌توانند این مدل را داشته باشند و از آن استفاده کنند.

  اپل در هشداری که اخیراً بصورت تمام صفحه بر روی این گوشی‌ها منتشر کرده از دارندگان آنها خواسته که بروزرسانی نرم افزاری را نهایتاً تا تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۹ انجام دهند.

  عواقب عدم بروزرسانی نرم افزاری در آیفون ۵:

  هشدار جدی به دارندگان آیفون 5!

  اگر بروزرسانی نرم افزاری در این گوشی‌ها تا تاریخ ۳ نوامبر اجرایی نشود، دارندگان این محصول دیگر نمی‌توانند از مرورگر وب خود استفاده نمایند، در فروشگاه App کاوش کنند، ایمیل بفرستند، به iCloud دسترسی پیدا کنند یا از سایر ویژگی‌هایی استفاده کنند که به زمان و تاریخ صحیح تکیه دارند. این موضوع ناشی از مسئله بروزرسانی GPS است که در آوریل ۲۰۱۹ بر روی دستگاه‌های مختلف این برند اعمال شد.


  بیشتر بخوانید : نحوه مخفی کردن برنامه در آیفون


  اگر آیفون ۵ دارید و انجام به روزرسانی را فراموش کرده‌اید، همه اطلاعاتتان از بین نمی‌رود. در چنین شرایطی، برای به روزرسانی کامل، باید از تلفن خود با استفاده از Mac یا رایانه شخصی نسخه پشتیبان تهیه و بازیابی کنید، زیرا به روزرسانی های نرم افزاری خارج از این فضا و نسخه‌های پشتیبان iCloud دیگر کار نمی‌کنند. همچنین، هر کس با آیفون ۴S و همچنین نسخه های قدیمی iPad تا نسل چهارم نیز باید اطمینان حاصل کنند که آنها آخرین نرم افزار موجود را در دستگاه خود دارند. عواقب عدم بروزرسانی ممکن است شدیدتر بوده و پیامدهای بیشتری را نیز به دنبال داشته باشد.

  برای اطمینان از بروزرسانی جدیدترین نرم افزار موجود برای دستگاه Apple ، روی تنظیمات و سپس بر روی بروز رسانی نرم افزار ضربه بزنید. سپس پیامی را مشاهده خواهید کرد که می گوید “نرم افزار شما به روز است” یا اینکه بارگیری در دسترس است.

  فروش ویژه
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۱۰,۲۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Poco X4 GT 5G ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۵,۷۳۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi Note 11 4G ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت رم ۶ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۳۵,۲۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone 13 ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۹,۹۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi Note 11 Pro Plus ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۴۵,۸۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone 13 Pro ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۱۴,۸۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone SE 2020 ظرفیت ۱۲۸ رم ۳ گیگابایت نات اکتیو

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن