نحوه Mute کردن پست در اینستاگرام بدون آنفالو کردن!

نحوه Mute کردن پست در اینستاگرام بدون آنفالو کردن!

نحوه Mute کردن پست در اینستاگرام بدون آنفالو کردن!

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که صفحه‌ای را در اینستاگرام دنبال کرده باشید که پست و استوری زیادی می‌گذارد ولی به هر دلیلی نمی‌خواهید آن را آنفالو کنید. در این مواقع چاره چیست؟ اینستاگرام قابلیتی را در اختیار کاربران قرار داده که بدون نیاز به آنفالو کردن اکانت مورد نظر می‌توانید پست و استوری‌های او را mute کنید. در این مقاله سعی داریم شما را با نحوه‌ی فعال کردن این قابلیت یا همان نحوه Mute کردن پست در اینستاگرام آشنا کنیم.

نحوه Mute کردن پست در اینستاگرام 

خوشبختانه اینستاگرام از ماه می 2018 قابلیتی را برای کاربران خودش ارائه کرده که که پیش‌تر هم در سایر شبکه‌های اجتماعی شاهد آن بودیم. با استفاده از این ویژگی کاربردی دیگر مجبور نیستید استوری و پست‌های کسل کننده‌ی چالش‌های هر روزه بعضی از اکانت‌ها را ببینید؛ و بدون اینکه نیاز باشد آن‌ها را آنفالو کنید، با میوت کردن آن‌ها دیگر این پست و استوری‌ها برای شما نمایش داده نمی‌شوند. در ادامه به نحوه Mute کردن پست در اینستاگرام اشاره خواهیم کرد.

نحوه Mute کردن پست در اینستاگرام  نحوه Mute کردن پست در اینستاگرام

انستاگرامبرای اطلاع از آخرین آفرها و تخفیفات خاص محصولات سایت و پاسخ سوالات مربوطه به پیج 19kalacom19 مراجعه کنید.

وقتی اکانتی را Mute می‌کنید، هنوز هم می‌توانید با رفتن به پروفایلش پست‌های آن را ببینید، از کامنت‌هایش باخبر شوید و زمانی که شما را تگ می‌کند، آن را ملاحظه کنید. همچنین، اکانتی که شما آن را میوت کردید هرگز این موضوع را متوجه نخواهد شد. خب، حالا ببینیم چه طور می‌توانیم کسی را در اینستاگرام بدون اینکه متوجه شود mute کنیم؟

به منظور میوت کردن یک پیج در اینستاگرام باید مراحل زیر را طی کنیم:

  1. اینستاگرام را باز کنید.
  2. روی آیکون سرچ ضربه بزنید.
  3. اسم اکانتی که می‌خواهید میوت کنید را سرچ کنید و روی پروفایلش ضربه بزنید.
  4. در صفحه شخص مورد نظر روی فلش رو به پایین قسمت Following ضربه بزنید.
  5. “Mute” را انتخاب کنید.

اکنون در پنجره ظاهر شده گزینه posts را به منظور میوت پست و گزینه stories را جهت میوت استوری اینستاگرام فعال نمایید. اگر احیاناً به اشتباه پست و یا استوری کسی را در اینستاگرام mute کردید می‌توانید به راحتی دوباره از آن حالت خارج شوید. به منظور این کار می‌بایست همین مراحل را طی کنید و چنانچه پست و یا استوری مخاطبی میوت شده باشد را غیر فعال کرده تا به حالت عادی برگردد. امیدواریم این مقاله سایت 19کالا پاسخگوی سوالات شما در این زمینه بوده باشد. نظرات و سوالات خود را زیر همین پست با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *