گوشی آیفون
اپلیکیشن و نرم افزار

قابلیت آنفالو کردن گروهی بزودی در اینستاگرام!

 • اگر حساب‌های زیادی را در اینستاگرام فالو کرده‌اید، حال قصد دارید حساب‌هایی را که تعامل چندانی با آن ندارید یا تنها برای حسن نیت فالو کرده‌اید را آنفالو کنید؛ پیدا کردن این موارد و حذف آنها کار بسیار خسته کننده و زمانبری خواهد بود. اگر وقت انجام این کار را داشته باشید مشکلی نیست برخی اوقات می‌توانید این حساب‌ها را آنفالو کنید؛ اما در غیر این صورت مشکل‌ساز خواهد شد. اکنون اینستاگرام بر روی یک ویژگی جدیدی کار می‌کند که به نظر می‌رسد در این راستا مفید خواهد بود.

  اسکرین‌شات‌های منتشر شده از این قابلیت نشان می‌دهد که اینستاگرام ممکن است به زودی به شما امکان دهد تا حساب‌های خود را گروه‌بندی کرده تا بتوانید آنها را به نحو بهتری مدیریت کنید. به نظر می‌رسد این ویژگی شباهت بسیاری به لیست‌های توییتر داشته باشد، اگرچه از این پست منتشر شده نمی‌توان تشخیص داد که آیا می‌توان فید و یا پست‌ها را نیز بر اساس حساب‌های موجود در گروه‌ها مشاهده کرد یا خیر و یا فقط این قابلیت مربوط به گروهی است که حساب‌های مختلفی را در خود جای داده و به طور خودکار برای شما ایجاد شده است.

  قابلیت آنفالو کردن گروهی بزودی در اینستاگرام

  به نظر می‌رسد بر اساس تعامل شما با حساب‌های ۹۰ روز گذشته اینستاگرام به صورت خودکار گروه‌بندی‌هایی را سازمان‌دهی می‌کند. یک لیست “Least interacted with” وجود خواهد داشت که در آن شما لیست افرادی را که تنها در یک مکان یا رویداد ملاقات کرده‌اید و برای نشان دادن حسن نیت خود حساب آنها را فالو کرده‌اید، را با قابلیت “courtesy” می‌توانید گروه‌بندی و مشخص کنید. این امر باعث می‌شود، زمانی که نمی‌خواهید حساب‌های غیر‌فعال را فالو داشته باشید و آنها را آنفالو کنید؛ راحت‌تر بتوانید این کار را انجام دهید.

  همچنین ظاهراً می‌توانید لیست‌هایی را بر اساس علاقمندی‌های خود مانند Art ،Comics ،Travel و غیره ایجاد کنید. بهترست این لیست یک فید واقعی را نشان دهد زیرا از زمانی که اینستاگرام الگوریتم‌های خود را تغییر داده مخصوصاً اگر حساب‌های زیادی را فالو کرده باشید، دیده نشدن برخی از پست‌ها اجتناب‌ناپذیر است. اگر اسکرین شات‌های بیشتری در این رابطه منتشر شود؛ اطلاعات بیشتری مشخص می‌گردد. ممکن است این قابلیت بزودی برای اینستاگرام فعال نشود؛ اما مطمئناً بسیار مفید خواهد بود؛ بنابراین امیدواریم که واقعاً چنین قابلیت‌هایی را در اینستاگرام شاهد باشیم.

  فروش ویژه
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۹,۰۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi Note 11 Pro Plus ظرفیت ۱۲۸ رم ۶ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۱۰,۲۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Poco X4 GT 5G ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۳۵,۲۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone 13 ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۵,۶۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi Note 11 4G ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت رم ۶ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۱۴,۸۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone SE 2020 ظرفیت ۱۲۸ رم ۳ گیگابایت نات اکتیو
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۱,۵۳۹,۰۰۰ تومان
  گوشی نوکیا C10 ظرفیت ۳۲ رم ۱ گیگابایت

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن