خرید گوشی گیمینگ شیائومی
اپلیکیشن و نرم افزار

قابلیت آنفالو کردن گروهی بزودی در اینستاگرام!

اگر حساب‌های زیادی را در اینستاگرام فالو کرده‌اید، حال قصد دارید حساب‌هایی را که تعامل چندانی با آن ندارید یا تنها برای حسن نیت فالو کرده‌اید را آنفالو کنید؛ پیدا کردن این موارد و حذف آنها کار بسیار خسته کننده و زمانبری خواهد بود. اگر وقت انجام این کار را داشته باشید مشکلی نیست برخی اوقات می‌توانید این حساب‌ها را آنفالو کنید؛ اما در غیر این صورت مشکل‌ساز خواهد شد. اکنون اینستاگرام بر روی یک ویژگی جدیدی کار می‌کند که به نظر می‌رسد در این راستا مفید خواهد بود.

اسکرین‌شات‌های منتشر شده از این قابلیت نشان می‌دهد که اینستاگرام ممکن است به زودی به شما امکان دهد تا حساب‌های خود را گروه‌بندی کرده تا بتوانید آنها را به نحو بهتری مدیریت کنید. به نظر می‌رسد این ویژگی شباهت بسیاری به لیست‌های توییتر داشته باشد، اگرچه از این پست منتشر شده نمی‌توان تشخیص داد که آیا می‌توان فید و یا پست‌ها را نیز بر اساس حساب‌های موجود در گروه‌ها مشاهده کرد یا خیر و یا فقط این قابلیت مربوط به گروهی است که حساب‌های مختلفی را در خود جای داده و به طور خودکار برای شما ایجاد شده است.

قابلیت آنفالو کردن گروهی بزودی در اینستاگرام

به نظر می‌رسد بر اساس تعامل شما با حساب‌های ۹۰ روز گذشته اینستاگرام به صورت خودکار گروه‌بندی‌هایی را سازمان‌دهی می‌کند. یک لیست “Least interacted with” وجود خواهد داشت که در آن شما لیست افرادی را که تنها در یک مکان یا رویداد ملاقات کرده‌اید و برای نشان دادن حسن نیت خود حساب آنها را فالو کرده‌اید، را با قابلیت “courtesy” می‌توانید گروه‌بندی و مشخص کنید. این امر باعث می‌شود، زمانی که نمی‌خواهید حساب‌های غیر‌فعال را فالو داشته باشید و آنها را آنفالو کنید؛ راحت‌تر بتوانید این کار را انجام دهید.

همچنین ظاهراً می‌توانید لیست‌هایی را بر اساس علاقمندی‌های خود مانند Art ،Comics ،Travel و غیره ایجاد کنید. بهترست این لیست یک فید واقعی را نشان دهد زیرا از زمانی که اینستاگرام الگوریتم‌های خود را تغییر داده مخصوصاً اگر حساب‌های زیادی را فالو کرده باشید، دیده نشدن برخی از پست‌ها اجتناب‌ناپذیر است. اگر اسکرین شات‌های بیشتری در این رابطه منتشر شود؛ اطلاعات بیشتری مشخص می‌گردد. ممکن است این قابلیت بزودی برای اینستاگرام فعال نشود؛ اما مطمئناً بسیار مفید خواهد بود؛ بنابراین امیدواریم که واقعاً چنین قابلیت‌هایی را در اینستاگرام شاهد باشیم.

فروش ویژه
گوشی شیائومی Redmi 13C ظرفیت 128 رم 6 گیگابایت
قیمت ویژه: ۶,۵۵۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi 13C ظرفیت ۱۲۸ رم ۶ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت 512 رم 12 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۴,۰۴۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت ۵۱۲ رم ۱۲ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۹ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi 13C NFC ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۶,۹۷۵,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi 13C NFC ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5 ظرفیت 128 رم 4 گیگابایت
قیمت ویژه: ۵,۸۴۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5 ظرفیت ۱۲۸ رم ۴ گیگابایت
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۲,۱۴۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Redmi Note 13 Pro ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن