قیمت گوشی های شیائومی
اپلیکیشن و نرم افزارهمه

فیلترهای فوری و جذاب واقعیت افزوده در اسنپ‌چت

اسنپ چت هنوز هم به عنوان یکی از رسانه‌های اجتماعی محبوب شناخته می‌شود، اکنون به لطف فیلترهای جدید و جذاب خود در حال تبدیل شدن به رهبر جلوه‌های واقعیت افزوده فوری و یا به اصطلاح real-time است.

نحوه عملکرد فیلترهای جدید اسنپ چت

این برنامه جدیداً در حال اضافه کردن دو فیلتر جایگزین زمین است که کاربران را قادر می سازد تا از طریق ترکیبی از فناوری تقسیم بندی و یادگیری ماشین، روکش جامد، فرش یا سطح زمین به پوششی از گدازه یا آب تغییر دهند. هر دو فیلترهای جدید به همین روش کار می‌کنند، به سرعت مشخص کرده که کدام قسمت از لوکیشن فیلم در حال ضبط بوده و آنرا با فرم دلخواه خود جایگزین می‌کنید.

اسنپ چت

فیلتر نسخه گدازه به طرز شگفت انگیزی واقعی‌تراست، زیرا از ماسه، گرما، دود و ذرات برای پوشش دادن لبه های مناطقی که جایگزین می‌شود، استفاده می‌کند. فیلتر آب Snapchat هم تقریباً تمام زمین که در قاب شما قرار دارد را با آب دارای انعکاس تعویض می‌کند.

مقاله پیشنهادی:
اسم فیلتر های اسنپ چت

چگونه سیستم تقسیم زمین در فیلترهای جدید اسنپ چت بکار رفته است؟

 گوشی سامسونگ Galaxy A02s ظرفیت 32 گیگابایت فروش ویژه
قیمت ویژه: ۳,۰۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی سامسونگ Galaxy A02s ظرفیت ۳۲ گیگابایت

سیستم تقسیم زمین real-time از مدل‌های مبتنی بر ماشین یادگیری به شمار می‌رود که برای درک هندسه و معناشناسی سطوح مورد نظر از آن استفاده می‌شود و قادر به جداسازی سطوح و اشیاء مختلف از هم است. در حالی که این سیستم به خوبی در محیط بیرونی قادرست این کار را انجام دهد، ممکن است در فضای داخلی با مشکلاتی مواجه شود.

نوآوری‌های اخیر اسنپ‌چت در رابطه با اجرای این فیلترهای فوری بسیار چشمگیر است و خبرهایی نیز به گوش می‌رسد که توسعه‌دهندگان آن درنظر دارند تا با شرکت مخابراتی Verizon قرارداد منعقد کرده تا ویژگی‌های پیشرفته AR با استفاده از پهنای باند وسیع را آزمایش کرده و در دسترس عموم قرار دهند.

شما از طرفدارن Snapchat هستید؟ کدام ویژگی آن برای شما جذاب‌تر بوده است؟ در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید!

سوالات متداول

فیلتر واقعیت افزوده اسنپ چت چیست؟

اسنپ چت این اپلیکشن محبوب هر روز با فیلترهای جذاب، کاربران خود را غافگیر می‌کند و این بار با طراحی واقعیت‌های افزوده کاربران را قادر می‌سازد تا از طریق ترکیبی از فناوری تقسیم بندی و یادگیری ماشین، روکش جامد، فرش یا سطح زمین به پوششی از گدازه یا آب تغییر دهند.

کدام فیلتر واقعیت افزوده اسنپ چت جلوه‌ی طبیعی‌تری دارد؟

فیلتر نسخه گدازه به طرز شگفت انگیزی واقعی‌تراست، زیرا از ماسه، گرما، دود و ذرات برای پوشش دادن لبه های مناطقی که جایگزین می‌شود، استفاده می‌کند.

چگونه سیستم تقسیم زمین در فیلترهای جدید اسنپ چت بکار رفته است؟

سیستم تقسیم زمین real-time از مدل‌های مبتنی بر ماشین یادگیری به شمار می‌رود که برای درک هندسه و معناشناسی سطوح مورد نظر از آن استفاده می‌شود و قادر به جداسازی سطوح و اشیاء مختلف از هم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن