آیفونسامسونگموبایل و تبلتهمههوآوی

به نظر شما کدام شرکت بهترین گوشی منعطف را تولید خواهد کرد؟

چندی می شود که نام گوشی های انعطاف پذیر بر سر زبان ها افتاده است و از مدت ها قبل تاکنون شرکت های زیادی روی موبایل های منعطف کار می کنند. تاکنون طرح های زیادی از شرکت هایی چونسامسونگ، اپل، هوآوی و حتی لنوو نشان داده شده که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند حال این سوال مطرح می شود که کدام یک از این گوشی ها از بقیه بهتر بوده و کارایی کدام یک از این طرح ها از دیگری بهتر خواهد بود؟ و اینکه کدام یک زودتر موفق خواهند شد که گوشی منعطف خود را معرفی و عرضه کنند.

شما می توانید یکی از طرح هایی را که تاکنون منتشر شده است را در زیر مشاهده کنید. این دستگاه به گونه ای ساخته خواهد شد که هر دو قسمت صفحه نمایش هم می تواند باهم و یکپارچه و هم به صورت کاملاً مستقل عمل کنند. همان طور که مشاهده می کنید این دستگاه، از دو دستگاه موبایل متمایز تشکیل شده که هر کدام از آنها دارای پردازنده جداگانه و بدنه مخصوص به خود هستند.

علاوه بر این هر دو آنها از سه آهن ربا تشکیل شده اند که به این دو گوشی امکان می دهد که از جهات مختلفی به هم متصل شود. یکی از این نوع آهن ربا ها آهن ربای استوانه ای است که باعث می شود که دو گوشی کنار هم بچسبد. در واقع این آهن ربا این دو صفحه را به یک صفحه بزرگ تبدیل می کند.

گوشی های منعطف با طراحی های منحصر به فرد ترند سال 2019

زمانی که این دو صفحه به هم متصل می شوند، هم می توانند به عنوان یک نمایشگر بزرگ یکپارچه عمل کرده و هم می توانند عملکردی کاملاً مستقلی را از خود نشان دهند. برای مثال شما می توانید از طریق یک نمایشگر فیلم مورد علاقه خود را مشاهده کرده در حالی که در نمایشگر دیگر پیام ارسال کنید. همچنین در این صفحه نمایش پیکربندی هایی نیز برای گرفتن عکس های سلفی، ارسال پیام و کار با ایمل و سایر وظایف با استفاده از کیبورد مجازی QWERTY تعبیه شده است.

در واقع این طرح سامسونگ بوده که به نام “دستگاه الکترونیکی با دو نمایشگر به همراه نحوه عملکرد آن در اواخر جولای ۲۰۱۸ در دفتر (WIPO) به ثبت رسیده است. به نظر شما کدام شرکت بهترین گوشی منعطف را تولید خواهد کرد و کدام یک از این شرکت ها موفق خواهند شد که زودتر از بقیه از گوشی خود رونمایی کنند. در روزهای آتی اخبار بیشتری را پیرامون این گوشی منعطف منتشر خواهیم کرد. هنوز اطلاعاتی از قیمت گوشی مذکور دردسترس نیست.
نظر شما در مورد خرید گوشی چیست؟

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن