قیمت گوشی سامسونگ
اپلیکیشن و نرم افزارهمه

اینستاگرام نماد IGTV را از صفحه اصلی حذف می‌کند

 • اینستاگرام قرار نیست IGTV خود را از بین ببرد بلکه واقعیت این است که تغییر عمده‌ای در نحوه دسترسی به IGTV می‌دهد و نماد آن را تنها از صفحه اصلی حذف می‌کند.

  اینستاگرام نماد IGTV را از صفحه اصلی حذف می‌کند

  گرچه دکمه نارنجی آی جی تی وی از فید خانه حذف می‌شود، هنوز هم می‌توانید به این قابلیت در مکان‌های دیگر این رسانه اجتماعی دسترسی پیدا کنید. سیاست و تغییرات جدید اینستاگرام بدان معناست که فرمت فیلم‌های بلند، موفقیتی را که توسعه دهندگان آن انتظار داشته‌اند به همراه نیاورده است، برخلاف ویژگی‌هایی مانند Stories ،Close Friends و غیره.

  دلیل حذف نماد IGTV از صفحه اصلی

  سخنگوی فیس بوک در این رابطه گفته است که:  چگونگی استفاده افراد از قابلیت IGTV را ارزیابی کرده‌اند و نتیجه‌گیری آنها این است که بسیاری از این نماد این ویژگی در فید خانه استفاده نمی‌کنند. آنها می‌گویند که مردم از طریق پیش نمایش‌های موجود در فید اصلی، کانال آی جی تی وی در سرچ، پروفایل‌های سازندگان فیلم های IGTV و مواردی از این دست، فیلم‌های بلند را مشاهده می‌کنند.

  توسعه دهندگان اینستاگرام مدعی شده‌اند که می خواهند این شبکه اجتماعی را تا حد ممکن ساده نگه دارند، از این رو نماد را در بالای صفحه حذف می‌کنند که به نظر نمی‌رسد کسی از آن استفاده کند.

  گوشی اپل مدل آیفون iPhone 13 ظرفیت 512 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۲۸,۹۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone 13 ظرفیت ۵۱۲ گیگابایت

  اینستاگرام اعدادی ارائه نکرده که چه تعداد از مردم در واقع IGTV را مشاهده می‌کنند، همین نکته نشان می‌دهد که به اوج دلخواه آنها نرسیده زیرا در این صورت حتماً اعلام می‌کرد. یکی دیگر از دلایل این امر؛ محبویبت TikTok در حال حاضر است که خود تهدید بزرگی برای اینستاگرام است و در رقابت با آن قصد دارد جذابیت خود را بالا ببرد.

  یکی از دلایل اهمیت ندادن به آی جی تی وی به خاطر این است که اغلب فعالان در این شبکه اجتماعی برعکس YouTube و Facebook Watch در حال حاضر هیچ راهی برای کسب درآمد مستقیم از از قابلیت ندارند. نکته دیگر این که نگران نباشید هنوز هم می‌توانید IGTV از فید اصلی اینستاگرام ارسال کنید.

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۳ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن