بهترین قیمت شیائومی
اپلیکیشن و نرم افزاراخبار تکنولوژی

آموزش بازگردانی پیج هک شده در اینستاگرام

از کجا بفهمیم پیج اینستاگراممان هک شده؟ برای برگرداندن پیج هک شده چه کار باید بکنیم؟ اگر مطمئن هستید که اکانت اینستای شما هک شده یک نفس عمیق بکشید و آموزش بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام زیر را بخوانید. همچنین، برای بازگرداندن اکانت اینستاگرام هک شده بدون ایمیل هم روش‌هایی را ارائه خواهیم داد.

از آنجایی که اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین و پرکاربر‌ترین شبکه‌های اجتماعی است، تاکنون هدف هزاران حمله هکری قرار گرفته است. قبل از اینکه به سراغ آموزش نحوه برگرداندن پیج هک شده برویم، ابتدا علائمی که نشان می‌دهد اکانت شما هک شده را بررسی می‌کنیم. سپس سراغ پاسخ پرسش چگونه پیج اینستا هک شده را برگردانیم، خواهیم رفت.

از کجا بفهمیم پیج اینستاگراممان هک شده؟

اگر اکانت شما هک شده باشد از همان اول متوجه می‌شوید. اولین راهنمای شما ممکنست دوستانتان باشند که در مورد پست، استوری یا دایرکتی غیرمعمول به شما اطلاع می‌دهند یا ممکن است وقتی برنامه اینستاگرام خود را باز می‌کنید و از شما خواسته می‌شود که رمز عبور خود را وارد کنید، متوجه مشکلی شوید. اگر رمز عبورتان کار نمی‌کند، احتمالاً یک هکر آن را تغییر داده است.

بازگردانی پیج هک شده

در بدترین حالت، ممکنست حسابتان حذف و کلاً ناپدید شود. از سوی دیگر، اگر هکر قصد جاسوسی داشته باشد، ممکنست بی صدا کارش را انجام دهد و شما فوراً متوجه چیزی نشوید. در واقع، برای ادامه جاسوسی از شما، هکر کاری که مشکوک به نظر برسد را انجام نمی‌دهد.

با این حال، اگر به این مسئله شک داشته باشید می‌توانید روی آیکون سه خط در گوشه سمت راست بالای پروفایل خود ضربه بزنید، سپس روی «Your activity» ضربه بزنید. از آنجا، می‌توانید اطلاعاتی مانند زمان صرف شده در برنامه، پست‌هایی که لایک کردید، کامنت‌هایی که گذاشته‌اید و لینک‌هایی که نگاه کرده‌اید را ببینید تا مطمئن شوید که هیچ چیز غیرعادی وجود ندارد. اگر آپشن مربوط به اعلان‌ها را فعال کرده باشید، اینستاگرام لاگین‌های ناشناس را به شما اطلاع می‌دهد. در ادامه روش بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام را بررسی می‌کنیم.

مقاله پیشنهادی: آموزش بازگردانی پیج اینستاگرام

بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام

چگونه پیج هک شده را برگردانیم ؟ در صورتی که پیجتان هک نشده و فقط غیز فعال شده است مقاله بازگردانی پیج دیسیبل شده را مطالعه کنید ،برای برگرداندن اکانت هک شده اینستاگرام مراحل زیر را طی کنید:

۱. ایمیل خود را بررسی کنید

اولین کاری که برای بازگردانی اکانت هک شده باید انجام بدهید اینست که به حساب ایمیلی که در زمان راه‌اندازی اینستاگرام خود استفاده می‌کردید، وارد شوید. به دنبال پیامی از security@mail.instagram.com بگردید. ممکن است از طریق این ایمیل پیامی دریافت کرده‌ باشید که شخصی وارد حساب کاربری شما شده و آدرس ایمیل شما را تغییر داده است. با انتخاب «revert this change» در پیام، احتمالاً می‌توانید حساب را به ایمیل اصلی خود برگردانید و وارد آن شوید.

فروش ویژه
ساعت هوشمند اپل مدل Apple Watch 6 Series 40mm Aluminum
قیمت ویژه: ۸,۶۸۹,۰۰۰ تومان
ساعت هوشمند اپل مدل Apple Watch 6 Series 40mm Aluminum
ساعت هوشمند امیزفیت مدل Amazfit Active گلوبال
قیمت ویژه: ۵,۲۲۹,۰۰۰ تومان
ساعت هوشمند امیزفیت مدل Amazfit Active گلوبال
ساعت هوشمند امیزفیت مدل Amazfit T-Rex 2 گلوبال
قیمت ویژه: ۱۰,۴۹۹,۰۰۰ تومان
ساعت هوشمند امیزفیت مدل Amazfit T-Rex 2 گلوبال
گوشی سامسونگ Galaxy S23 FE ظرفیت 256 گیگابایت رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۲۷,۸۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی سامسونگ Galaxy S23 FE ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت رم ۸ گیگابایت
ساعت هوشمند امیزفیت مدل Amazfit Bip 3
قیمت ویژه: ۲,۵۶۹,۰۰۰ تومان
ساعت هوشمند امیزفیت مدل Amazfit Bip 3
تبلت Xiaomi Pad 6 ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۷,۳۹۹,۰۰۰ تومان
تبلت Xiaomi Pad 6 ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت

۲. یک لینک ورود به سیستم درخواست دهید

اگر در مرحله اول بازگردانی اکانت اینستاگرام هک شده شانسی نداشتید و سایر اطلاعات شما مثل پسوردتان نیز تغییر کرده بود و نتوانستید آدرس ایمیل خود را تغییر دهید، از اینستاگرام بخواهید که برای شما ایمیل ارسال کند یا یک لینک ورود به سیستم پیامک ارسال کند. اگر گوشی اندرویدی دارید، روی «get help logging in» ضربه بزنید. در آیفون، روی «?Forgot password» ضربه بزنید. نام کاربری، آدرس ایمیل و شماره تلفن مرتبط با حساب خود را وارد کنید. آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را انتخاب کنید و روی “Send login link” ضربه بزنید. پس از دریافت لینک، روی آن کلیک کرده و دستورالعمل‌ها را دنبال کنید.

بازیابی اکانت هک شده اینستاگرام
اگر از آدرس ایمیل و یا شماره تلفنی که برای حساب استفاده کرده‌اید مطمئن نیستید، روی «Need more help» ضربه بزنید.

بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام بدون ایمیل

۳. درخواست کد امنیتی بدهید

اگر در فرآیند بازیابی پیج هک شده لینک ورود به سیستم کارتان را راه نیانداخت، درخواست کد امنیتی کنید. نام کاربری، آدرس ایمیل یا شماره تلفن مرتبط با حساب خود را وارد کنید، سپس روی «?Need more help» ضربه بزنید. آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را انتخاب کنید، سپس روی «Send security code» ضربه بزنید و دستورالعمل‌ها را دنبال کنید.

برگرداندن پیج هک شده

۴. هویت خود را تأیید کنید

روش‌های برگرداندن پیج هک شده اینستاگرام با توجه به عکس پروفایل متفاوت است! اگر برای پیجی درخواست پشتیبانی کردید که از عکس خودتان برای پروفایلش استفاده نکرده‌اید، باید یک ایمیل پاسخ خودکار از تیم پشتیبانی در متا دریافت کنید. اینستاگرام از شما می‌خواهد آدرس ایمیل یا شماره تلفنی که با آن ثبت‌نام کرده‌اید و نوع دستگاهی که در زمان ثبت‌نام استفاده می‌کردید (به عنوان مثال: iPhone، Android، iPad، و…) را برای تأیید هویت ارائه دهید.

اگر برای اکانتی که پروفایلش عکس خودتان است، درخواست پشتیبانی می‌کنید، از شما خواسته می‌شود تا یک سلفی ویدیویی در حالیکه سرتان را به جهات مختلف می‌چرخانید از خودتان بگیرید. پس از ارسال سلفی ویدیویی برای کمک به تأیید هویت، ایمیلی از اینستاگرام دریافت خواهید کرد. توجه داشته باشید که ویدیویی که ارسال می‌کنید هرگز در اینستاگرام قابل مشاهده نخواهد بود و ظرف ۳۰ روز حذف خواهد شد.

برای اطلاع از قیمت گوشی به سایت ۱۹کالا مراجعه کنید

اقدامات امنیتی برای جلوگیری از هک شدن:

اگر فکر می‌کنید حساب شما هک شده یا شخصی برای هک کردن آن تلاش کرده و هنوز می‌توانید وارد پیجتان شوید برای کمک به حفظ امنیت حساب خود کارهای زیر را انجام دهید:

برگرداندن اکانت هک شده اینستاگرام

 • رمز عبور خود را تغییر دهید.
 • برای امنیت بیشتر، احراز هویت دو مرحله‌ای را فعال کنید.
 • شماره تلفن و آدرس ایمیل خود را در تنظیمات حسابتان تایید کنید.
 • Accounts Center را بررسی کنید و هر حسابی که نمی‌شناسید را حذف کنید.
 • از برنامه‌های شخص ثالث مشکوک استفاده نکنید.

بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام بدون ایمیل

داشتن ایمیل پای ثابت ساختن هر نوع اکانتی است. حال اگر پیج اینستاگرام شما هک شده باشد و شما به ایمیلتان دسترسی نداشته باشید چاره چیست؟ آیا ببازگردانی پیج هک شده بدون ایمیل و شماره امکانپذیرست؟
اگر به خاطر نداشتن ایمیل نتوانستید بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام را انجام دهید به عنوان آخرین راه نجات می‌توانید به سراغ پشتیبانی اینستاگرام بروید.
برای برگرداندن پیج اینستاگرام هک شده مراحل زیر را طی کنید:

بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام بدون ایمیل

مراحل بازگردانی پیج هک شده بدون ایمیل:

  1. برای برگرداندن پیج هک شده اینستاگرام بدون ایمیل به صفحه Login اینستا بروید و گزینه‌ی Get Help Signing in را انتخاب کنید.
  2. در صفحه‌‌ای که به شما نشان داده می‌شود ایمیل، شماره تلفن یا نام کاربری خود را وارد و سپس روی گزینه‌ی Next کلیک کنید.
  3. گزینه‌ی Need more Help را انتخاب کنید و شماره‌ یا ایمیلی که زمان ساختن اکانت وارد کرده بودید را  برای دریافت کد امنیتی بنویسید.
  4.  اگر به هیچ کدام دسترسی ندارید گزینه I can’t access this email or phone number را بزنید.
  5. در فرمی که برایتان باز می‌شود در کادر اول ایمیلی که به آن دسترسی دارید و در کادر دوم ایمیل سابقی که با آن پیج اینستاگرام را ساختید وارد کنید.
  6. در قسمت بعد سه گزینه پیش روی شماست: اگر اکانتتان بیزنسی و فروشگاهیست گزینه اول، اگر شخصی است و عکس‌های خودتان را در آن پست کردید گزینه دوم و در صورتی که اکانت شخصی هست ولی هیچ عکسی از شما در آن وجود ندارد سومین گزینه را انتخاب کنید.
  7. در آخرین قسمت هم اینستاگرام دلیل درخواستتان را می‌پرسد، شما باید سومین گزینه یعنی My account was hacked را انتخاب کنید. چنانچه نیاز به ارائه توضیحات بیشتری داشتید در کادر پایین صفحه بنویسید.
  8. برای ارسال درخواستتان گزینه‌ی Submit Request را بزنید.
  9. اینستاگرام پس از بررسی درخواست بازگردانی پیج هک شده شما ایمیلی حاوی رمز جدید برایتان ارسال می‌کند و یا از شما می‌خواهد کدی را روی کاغذ بنویسید و یک عکس واضح از خودتان به همراه آن کد را ارسال کنید.

بازیابی پیج های هک شده اینستاگرام کمی زمانبرست و نیاز به صبر و حوصله دارد، ولی قطعاً اگر پیج ارزشمندی داشته باشید به تمام دردسرهایش می‌ارزد. سوالات خود در رابطه با بازیابی اینستاگرام هک شده را در قسمت کامنت بنویسید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

سوالات متداول

از کجا بفهمیم پیجمان هک شده؟

از طریق فعالیت‌های مشکوکی که توسط فالورهایمان دیده می‌شود و یا قادر نبودن به ورود به حساب اینستاگرام یا حتی بررسی تنطیماتی که در مقاله آموزش داده شده است می‌توانید متوجه هک شدن اینستاگرامتان شوید.

چه کار کنیم که کسی نتواند پیج اینستاگراممان را هک کند؟

رمز عبور قوی و غیر قابل حدس بسازید، احراز هویت دو مرحله‌ای را فعال کنید، از برنامه‌های شخص ثالث مشکوک استفاده نکنید و...

چطور پیج هک شده اینستا را بازگردانی کنیم؟

برای بازگردانی پیج اینستای هک شده باید مراحلی که در مقاله توضیح داده‌ایم را انجام دهید.

چطور بدون ایمیل پیج هک شده را برگردانیم؟

برگرداندن پیج هک شده بدون ایمیل کمی چالش برانگیز ولی شدنیست. روش ذکر شده در مقاله در این باره به شما کمک می‌کند.

نوشته های مشابه

‫۳ نظرها

 1. سلام این مطالبی که بیان می کنید اصلا الان نیست هرچی میگردم پیدا نمی کنم.مخصوصا گذینه ای که برای بازیابی پیج هک شده استفاده میشه که در آن باید ویدئو بگیری و به این طرف و اون طرف نگاه کنید.آیا راهی هست که اگر فرد دسترسی به هیچی جز آیدی نداشت بتونه پیجی که با عکس خودش الان فعال هست رو از هکر پس بگیره؟

 2. شما توی مقالتون در مورد برگرداندن پیج اینستا هک شده بدون ایمیل و شماره روش هایی رو گفتین . برای بازگردانی پیج هک شده با شماره زمانی که شمارمون تغییر کرده باید چیکار کنیم ؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن