خرید گوشی گیمینگ شیائومی
اخبار آیفوناخبار گوشی موبایل

تکلیف رجیستری گوشی آیفون ۱۴مشخص شد(آخرین اخبار رجیستری آیفون ۱۴و هزینه آن)

سری ۱۴ آیفون در ۱۶ سپتامبر ۲۰۲۲ (مطابق با ۲۵ شهریور ۱۴۰۱) روانه بازار شد و چیزی نگذشت که پای این گوشی پرطرفدار به کشور ما هم باز شد. همانطور که می‌دانید تمام گوشی‌های وارداتی از تاریخ ۱۴ آذر ۱۳۹۶ به بعد می‌بایست در سامانه همتا ثبت شوند. با این حال، روند رجیستر ایفون ۱۴ تاکنون با تاخیرهایی همراه بوده که این موضوع باعث نگرانی برخی از خریداران شده است. در ادامه ۱۹کالامگ تاریخ ریجستری آیفون ۱۴ و همچنین قیمت رجیستری ایفون ۱۴ را بررسی می‌کند. اگر قصد خرید گوشی آیفون جدید را دارید بهتر است اطلاعاتی را که در ادامه به آن اشاره می کنیم مطالعه کنید.

ایا ایفون ۱۴ رجیستر میشود ؟ تاریخ رجیستری ایفون ۱۴ کی هست ؟

با وجود اینکه چندین ماه از عرضه آخرین سری گوشی‌های آیفون می‌گذرد، هنوز تکلیف زمان رجیستر ایفون ۱۴ در هاله‌ای از ابهام باقی مانده و این موضوع باعث سردرگمی خریداران این گوشی شده است. طبق صحبت‌های پیشین عالمیان، سخنگوی انجمن واردکنندگان موبایل، قرار بود از ابتدای آذرماه سال پیشین در رابطه با رجیستری این گوشی تصمیم‌گیری شود. همانطور که می‌دانید گوشی‌های مسافری بدون ریجستر تنها یک ماه آنتن دهی دارند، ولی با این حال خریداران گوشی آیفون ۱۴ می‌‌توانند با خارج کردن سیمکارت و قرار دادن مجدد آن در گوشی تا یک ماه دیگر این زمان را تمدید کنند.

رجیستر ایفون 14

عالمیان همچنین در خصوص رجیستر آیفون ۱۴ به این موضوع اشاره کرد که تاکنون حدود ۴۰۰۰۰۰ عدد از مدل‌های گوشی آیفون ۱۴ در ایران به فروش رسیده و با فرض اینکه تعداد ۱۰۰ هزار تای آنها دست مردم باشد، به این معنیست که با تعداد زیادی کاربر مواجه هستیم که هم به لحاظ مالی و هم اعتماد دچار آسیب شده‌اند.

هزینه رجیستری ایفون ۱۴ چقدر است ؟

در مورد هزینه ریجستری ایفون ١۴ باید بگوییم که اگر گوشی به صورت قانونی و توسط شرکت‌های رسمی، مثل فروشگاه اینترنتی ۱۹کالا، وارد کشور شده باشد و مشمول گارانتی آن شرکت شود شما نیازی به پرداخت هزینه ریجستری به طور جداگانه ندارید، ولی اگر گوشی آیفون اصطلاحاً بصورت مسافری وارد کشور شده باشد شما باید اقدام به رجیستر کردن گوشی در سامانه همتا کنید و هزینه ثبت آن را جداگانه پرداخت نمایید.

رجیستری ایفون 14

به طور کلی، هزینه ریجستری آیفون ۱۴ به نوع مدل آن بستگی دارد. مثلاً قیمت رجیستری ایفون ۱۴ پرو مکس از نسخه‌های پرو و استاندارد بیشترست. البته لازم به ذکرست که هزینه رجیستری گوشی وابسته به نرخ دلار در زمان عرضه بوده و نوسانات قیمت محتمل است. در زیر قیمت رجیستری ایفون ۱۴ همتا برای مدل‌های مختلف را می‌بینید:

قیمت رجیستری ایفون ۱۴۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان
رجیستری ایفون ۱۴ پلاس۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان
قیمت رجیستری ایفون ۱۴ پرو۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
قیمت رجیستری ایفون ۱۴ پرو مکس۷ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان

در تاریخ ۷ آبان سامانه همتا اعلام کرد که فعلاً امکان رجیستری گوشی های آیفون ۱۴ وجود ندارد و واحدهای صنفی باید تا مشخص نشدن تکلیف این کالا در ایران از خرید و فروش آنها خودداری کنند. از آن زمان تاکنون همچنان تکلیف ریجستری ایفون ١۴ مشخص نیست.

فروش ویژه
گوشی سامسونگ Galaxy A55 ظرفیت 128 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۸,۳۵۹,۰۰۰ تومان
گوشی سامسونگ Galaxy A55 ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت
گوشی سامسونگ Galaxy A05 ظرفیت 128 رم 6 گیگابایت
قیمت ویژه: ۵,۷۸۹,۰۰۰ تومان
گوشی سامسونگ Galaxy A05 ظرفیت ۱۲۸ رم ۶ گیگابایت
گوشی سامسونگ Galaxy S23 FE ظرفیت 256 گیگابایت رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۲۴,۸۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی سامسونگ Galaxy S23 FE ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت رم ۸ گیگابایت
گوشی سامسونگ Galaxy A05s ظرفیت 128 رم 6 گیگابایت
قیمت ویژه: ۷,۴۳۹,۰۰۰ تومان
گوشی سامسونگ Galaxy A05s ظرفیت ۱۲۸ رم ۶ گیگابایت
گوشی سامسونگ Galaxy A05s ظرفیت 128 رم 4 گیگابایت
قیمت ویژه: ۶,۷۶۹,۰۰۰ تومان
گوشی سامسونگ Galaxy A05s ظرفیت ۱۲۸ رم ۴ گیگابایت
گوشی سامسونگ Galaxy A35 ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۵,۹۸۹,۰۰۰ تومان
گوشی سامسونگ Galaxy A35 ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت

آخرین اخبار رجیستری آیفون ۱۴

در مورد ریجستر ایفون ۱۴ قبلا گفته شد که گوشی‌های مسافری رجیستر می‌شوند، اما قبل از پایان سال ۱۴۰۱ وزارت صمت وعده قبلی خود مبنی بر ریجیستری ایفون ۱۴ را رد کرد، اما موضوع اصلی نامشخص بودن وضعیت رجیستری این گوشی‌ها حتی با واردات مسافری بود و هیچ تضمینی وجود نداشت افرادی که این مدل‌ها را خریداری کرده‌اند، قادر به رجیستری گوشی آیفون ۱۴ باشند.

ناگفته نماند که با توجه به گفته‌های سخنگوی وزارت صمت مبنی بر اینکه واردات ایفون در سطح تجاری انجام نخواهد شد و برای رجیستری مسافری ایفون ۱۴ هم هنوز تصمیمی گرفته نشده است، هنوز تکلیف واردات این قبیل کالا‌ها هم مشخص نیست و اکنون از سوی نهادهای دولتی تمام مدل‌های موجود در بازار قاچاق محسوب می‌شود. پایان سال قبل، وزارت امور اقتصاد و دارایی گمرک جمهوری اسلامی در طی بخش نامه‌ای ورود هر گونه گوشی موبایل با نام تجاری اپل که شامل ایفون ۱۴ و مدل‌های بعد از آن می‌شود را ممنوع اعلام کرد. لازم به ذکرست که این مورد گوشی‌های مسافری و پستی را نیز شامل می‌شود. بر اساس این بخش‌نامه امکان ثبت اطلاعات وارد شده در سامانه پستی و مسافری نیز وجود ندارد.

جزئیات ثبت مسافری ایفون ۱۴

امسال داستان کمی فرق کرده است. در حال حاضر، طبق آخرین اخبار رجیستری آیفون ۱۴ رئیس اتحادیه فروشندگان صوتی، تصویری و موبایل اعلام کرده که دوباره این محصول می‌تواند به عنوان کالای مسافری وارد شود که باید فرآیند ثبت مسافری ایفون ۱۴ را در فرودگاه و بعد از ورود به کشور انجام دهید. البته به این نکته هم توجه داشته باشید که هنوز تکلیف رجیستری ایفون ۱۴ مشخص نیست و خرید و فروش آن همچنان ممنوع اعلام شده است. به محض اینکه جزئیات بیشتری در این مورد مشخص شود تیم ۱۹کالا سعی خواهد که این جزئیات را منتشر کند.

با اینکه ماه‌ها از عرضه این محصول گذشته، اما هنوز هم نمی‌توان گفت که وضعیت رجستری آیفون ۱۴ به چه صورت خواهد بود. تاکنون بیش از ۴۰۰ هزار از این محصول وارد بازار شده و آنتن برخی از این مدل‌ها، به دلیل نداشتن شناسه گمرکی، قطع شده است. پیشنهاد ما به شما اینست که تا زمان ورود رسمی این کالاها به بازار موبایل ایران منتظر بمانید.

نظر شما در مورد رجیستری آیفون ۱۴ چیست؟ سوالات و نظرات خود در رابطه با رجیستری گوشی آیفون ۱۴ با ما و دوستانتان به اشتراک بگذارید. ضمناً برای خرید و اطلاع از قیمت گوشی آیفون به فروشگاه اینترنتی ۱۹کالا مراجعه کنید.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۱۸۶ رای

سوالات متداول

تاریخ رجیستر ایفون 14 چه زمانیست؟

قبلا اعلام شد که از آذرماه ریجستری سری 14 آیفون در سامانه همتا انجام خواهد شد، اما ظاهرا و تا به امروز خبرها از این حکایت دارد که این گوشی ها در ایران ریجیستر نمی‌شوند. آخرین خبرها از رجیستری سری 14 را در مقاله بخوانید.

قیمت رجیستری ایفون ۱۴ چقدر است؟

قیمت ریجستری بر اساس مدل گوشی بوده و نسخه‌های استاندارد، پرو، پرومکس و.. هزینه ریجستری متفاوتی دارند. در متن بالا قیمت ریجستری ایفون 14 برای تمام مدل‌ها نوشته شده است.

نوشته های مشابه

‫۲۶۴ نظرها

 1. سلام من میخوام گوشیمو عوض کنم ، نمیدونم آیفون *١٣* پرو بگیرم یا ١۴*پرومکس . کسی اطلاعاتی بابت رجیستر و … داره؟ راهنمایی کنید لطفا

  1. آیفون *۱۳ پرو بگیرید خیالتون بابت ریجستری بودنش راحت هستش

 2. سلام من ایفون *۱۴ خریدم و اونو ثبتش هم کردم اما روز اول قطع و وصل میشد و روز بعدش کلا انتنش پرید میخواستم بدونم کسی میدونه چرا برای من یک ماه قانونیشم حتی فعال نبودو از همون روز دوم قطع شد؟

 3. توی یوتیوب امروز ویدیو ای دیدم که گفته شده واردات و ریجستری آیفون های ۱۴ در دستور کارقرار گرفته و به زودی انجام میشه؟

  کسی این خبر رو دیده؟

  راست میگن یا اینم شایعه هست؟

  1. منم شنیدم ولی معلوم نیست من می‌خوام بخرم موندم بخرم یانه

 4. واقعا اهمیت آنچنانی نداره رجیستر شدن یا نشدن
  میشه یه گوشی ۳-۴ تومنی داشت که اس ام اس، اینترنت خط و تماس گرفتن رو با اون انجام داد
  مگه گوشی الان فقط برای تلفن حرف زدنه
  برای چی باید خودمون رو از داشتن آخرین مدل گوشی محروم کنیم؟ منطقی نیست

 5. سلام میخام ایفون ۱۴پرومکس بخرم
  ریجستر میشه؟
  و اینکه من نمیدونم گوشی ریجستر نشده چطور و مشکل گوشی ریجستر نشده جیه؟

  1. فعلا خبری مبنی بر ریجیستر شدن این گوشی ها نیست
   و اینکه اگر دستگاهی ریجیستر نشده تو شبکه مخابرات بعد از مدتی غیر فعال میشه یعنی نمیشه از طریق سیم کارت تماس گرفت و انتن دهی به کل قطع میشه

 6. قطعا ریجستر میشه تعداد بالایی آیفون ۱۴ معامله شده ک خودش پول خوبی ب جیب دولت واریز میشه پس این اداها برای اینه که ب مرگ بگیر ب تب راضی شن

 7. سلام من ایفون ۱۴ رو تو المان خریدم و میخوام بیام ایران ، اگر من گوشیم که مال خودم هستش رو بیارم تو فرودگاه ازم میگیرن؟ اگر بگیرن کجا میره ؟ و اینکه میتونم پولی بدم که گوشیمو بگیرم؟ و دیگر راه هاش چیه ممنون میشم توضیح کامل بدید

  1. مردم میرن آلمان تو میخایی بیایی ایران برا دیدنی هم نمیرزه

 8. سلام ، من تو المان این گوشی ایفون ۱۴ رو خریدم و مالک گوشی هستم و الان دارم استفاده میکنم و سوالم اینه که میخوام بیام ایران اگر این گوشی رو‌بیارم و تو فرودگاه ازم بگیرن تکلیف این گوشی چی میشه ؟ کجا میره و چه میشه ممنون میشم پاسخ بدید

  1. گوشی رو ازتون نمیگیرن بلکه تنها ثبت فرودگاهی برای رجیستر شدن نمیکنن که اونم برای کسی که یکی دو ماه می خواد بیاد ایران ضرورت نداره چون برای گوشی دو سیم کارته تا دو‌ماه بدون رجیستری انتن وجود داره

   1. شما مطمئنید نمیگیرن؟ من کسی میخواد برام ۱۵ پرو بیاره میترسم بگیرن تو فرودگاه

 9. سلام سوال من اینه الان میتونیم بخریم خاموش کنیم بزاریم کنار بعد تو یه کشور ریجستر کنیم؟ یعنی مثلا از ترب گوشی رو بخریم نگه داریم مثلا تو امریکا ریجستر بشه؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  1. دوست عزیز طرح ریجیستری فقط در ایران وجود دارد. در سایر کشورها نیازی به رجیستر کردن گوشی نیست

   1. سلام شما میتونید گوشی ایفون ۱۴ و یا ۱۵ همراه خودتون به ایران بیارید این گوشیها دو ماه کار میکنه بعد به علت عدم ریجستری از دسترس خارج میشه ولی در خارج از این کشور کار میکنه و مشکلی براش پیش نمیاد .

  2. نه داش مکه هیج حایی به غیر از ایران مسخره بازی رجستری رو داره؟

 10. تو قشم دارن رجستر میکنن ولی روشش رو نمیدونم فقط یه سیم کامل فعال میشه و سیم دوم فقط انتن میده و نت نداره مبلغش هم حدود ۸ تومن هستش

   1. سلام محترم من ایفون چارده دارم میخوام بیام ایران ‌درفرودکاه از من مگیرن لطفا پاسخ بدید

  1. من بعید میدونم رجیستر باشه احتمالا دوباره مرچنت میکنن انگار که گوشی تازه وارد کشور شده بعد یک ماه دوباره میپره

 11. یعنی الان نمیتونیم آیفون. ۱۴به خودمون به ایران بیاریم؟

  1. اگر ایفون اوردید ایران لطفا به من هم بگید سوال من هم هست ممنونم

    1. فقط ۱۴ به بعد ثبت مسافری نمیشه .حق ندارن بگیرن یه کادو محسوب میشه.خودم گمرک هستم کاری هم نداریم ما.

 12. من هنوز ایفون ۱۴ نخریدم .ولی توی دو راهی هستم میترسم بخرم ریجستر نشه کلا

  1. منم قصدم خریدن ۱۴ پرو مکس بود اما زوورم داره وقتی ۴۷ تومن بود نخریدم الآن بیام همونو نزدیک به ۹۰ تومن هزینه کنم !! بعدشم اینکه ما که تا حالا صبر کردیم یه دو سه ماه بعد عیدم وایسا ببین چی میشه چون بنظرم این بازیا رو راه انداختن تا ملتو به سمت خریدنش سوق بدن و احتمال داره بعد قیمتشم پایین نیاد حداقل رجیستر شه.

 13. امیدوارم هر چه زودتر مشکلش حل بشه پولی که براش دادم نتیجه زحمت و کار بوده

  1. طبق این امار حدود نیم میلیارد دلار صرف واردات فقط همین مدل گوشی شده
   با در نظر گرفتن واردات یک قلم کالا کلیدی و اساسی مثل گندم که در زندگی ۸۰ میلیون ایرانی تاثیر داره نه چند صد هزار نفر که در سال ۱۴۰۱ “دو میلیارد دلار” براش هزینه شده و با حدود ۶.۵ میلیارد دلار میشه کل گندم مورد نیاز ایران در یک سال رو وارد کرد !
   منطقیه که دولت در این شرایط تحریمی و مشکلات ارزی به این تقاضای کاذب پاسخ نده
   و نکته اینجاست که هر گوشی که قبل از اینکه در ایران به دست مردم برسه تکلیف رجیستری ش مشخص میشد
   و وقتی که در مورد ایفون* ۱۴ این اتفاق نیافتاد منطقی بود که مردم نخرند تا تکلیفش مشخص بشه اما ملت همیشه در صحنه حاظر شدن با هزار جور بد بختی و ریسک این مدل گوشی رو بخرن
   حقیقتا از اینکه این مشکل برای شما و امثال شما پیش اومده خوشحالم تا یکبار هم که شده بفهمید همیشه قرار نیست ساختار کارگزار و در خدمت قشر محدود ثروتمند جامعه باشه و منافع عموم مردم رو به منافع شما ترجیح داده
   اینکه شما پولش رو دادید به این معنا نیست که حق دارید و به کس دیگه ای مربوط نیست مسئله کلی تر و عمیق تر از این حرف هاست مسئله در مورد ذخایر ارزی کشور که حق ۸۰ میلیون ایرانی نه چند درصد محدود

   1. عزیزم فعلا که باید در خدمتمون باشید ۱۴ رو خریدیم ۱۵ هم میخریم هزارتا راه مختلف هم داره برای استفاده راحت تو هم یکم کار کن و حسادت نکن

   2. عزیز من خارج کشور کار میکنم جزو قشر مرفه هم نیستم ولی ۱۵رو خریدم با پول کار کردنم چرا حالا نباید بتونم استفاده کنم

     1. ایفون* ۱۴ چون سیم کارتای ماهواره ای ساپورت میکنه احتمالا ریجستر نشه بخاطر امنیتی بودنش

 14. هنوز دوروز از معرفی s.23 نگذشته که تو سامانه همتا فعال و سفارش تجاریش هم امکان پذیر شد!!!
  پس فهمیدیم که اشکال در قیمت گوشی نیست چون s.23 گرونتر از آیفون. ۱۴ هستش و اشکال در جای دیگه است که یا قضیه آمریکایی بودنشه یا ارتباط ماهواره ای که اونم احتمالش کمه چون در ایران اصلا فعال نیست

  1. احسنت به شما من هم منتظر همچین روزی بودم تا s.23 بیاد و ببینم رجیستر میشه یا نه و آیا طبق قانونه ۶۰۰ دلار گوشی سامسونگ هم نباید رجیستر بشه اما بقول شما هنوز نیومده تو همتا آماده رجیستر شدنه پس مشکل اپل هست و بنظر من که تا الان ارگان های ذیربط
   توجهی نکردن و جواب قانع کننده ای ندادن احتمالا دستور از یه جای خیلی خیلی بالاتر ابلاغ شده بهشون برای همین هم نه قطعی میتونن جواب بدن یا رد کنن چون خودشون هم خبر ندارن تا کلا همه بیخیال خرید بشن و برن سراغ یه برند دیگه

 15. چرا انقدر طولانی شده رجستری آیفون مسافری؟
  من قانونی وارد کشور کردم و احراز شده اما نمیتونم تو همتا گمرکی شو پرداخت کنم
  الان بعد از ۵ ماه استفاده یکدفعه قطع شده – تا کی من باید استرسشو بکشم؟

 16. با توجه به اینکه ارز نیمایی برای گوشی های زیر ۶۰۰دلار هم حذف شد و قراره بعد عید گوشی های میان رده هم گرون تر بشن فلسفه آیفون. ۱۴ و رجیسترش برای همیشه بسته شد

  1. افرین این درسته کلا بعد ۱۳ پرومکس هیچکدوم ریجست نمیشه نخرین من خودم ۱۴ پرومکسو خریدم فروختم خریدنش اشتباهه محضه

 17. سلام دوستان دیگه خیلی منتظر رجیستری ۱۴ نباشید ، دیگه خیلی فایده نداره از یه طرف داره دوره ۱۴ تموم میشه و ۱۵ میاد از یه طرف هم دیگه ۱۳ ارزش خرید نداره و قدیمی شده ، اگه نخریدید نه ۱۳ بگیرید نه ۱۴ فعلا صبر کنید هیچکدومش ارزش خرید نداره

 18. دوستان با افتخار میخوام خبر ریجستر شدن ۱۴روبدم بالاخره انتظار بسر رسید وگوشیمو ریجستر کردم

  1. با سلام هنوز که اعلامی نشده برای ریحستری؟شما چطور ریجستر کردین؟

  2. بابا ایشون یه چی همینجوری روو هوا گفت شماها چرا باور می‌کنید ؟!
   رجیستر آیفون ۱۴ چیزیه که اگه اتفاق بیوفته مثل بمب صدا میده همه ایران متوجه میشن نه اینکه یه نفر بخواد هیجانیش کنه یه چی همینجوری بنویسه !!

   1. متاسفانه نظرت ، نزدیک به نظر کسایی ک مردم رو دارن میچاپن (خنده)

  3. سلام دوستان ، من در مورد صحت حرف دوست عزیزمون خیلی نظر مثبتی ندارم ، ولی دو روز پیش یه خبر هایی از وزارت صمت رسیده که داره کارهای همتا انجام میشه و تا هفت الی هشت روز آتی وارد سامانه میشه ، اگه یه سری به فروشگاههای آنلاین بزنید متوجه میشد انواع سری ۱۳ را ریختن تو بازار حتی پارت ch و همون تک سیم کارت خور ها را و قیمت هم کمی نزولی شده ، به امید خدا درست میشه ، خیلی کار شاقی نمی خوان انجام بدن ، یه ریجستری ساده و پر منفعتی براشون هست.

   1. میخوام ۱۴ بگیرم موندم رجیستر میشه یا نه نظر شما اینه که میشه از چه منبعی؟؟

   1. خخخخ این دیگه چه سَمیه !! ببین رجیستر آیفون ۱۴ الآن مهمترین خبر توو ایرانه به محض اینکه رجیستر شه در اینستا رو وا کنی همش حرف از رجیستره ، رفقا چقدر ساده این شما تا هرکی هرچی میگه باورتون میشه خخخخـ واسه جلب توجه به چه دروغایی متوسل میشن ملت !!

 19. درود دوستان
  کسایی که آیفون .۱۴ دارن ریجستر نیست کاری نداره سیم کارتتون رو بزارید رو یه گوشی دیگه بزارید رو حالت ۲g بعد یک زنگ بزنید بزارید رو گوشیتون انتن دارید ولی نباید اینترنت روشن کنید
  برای راه حل اینترنت هم کاری نداره برید یه وایفای جیبی بخرید ۱میلیون و نیم بزارید همیشه همراهتون دیگه نیازی به حمل گوشی دوم هم نیست
  به امید اینکه رجیسترش بیاد

  1. دمت گرم داداش ۲ماه بود گوشیم آنتن نمیداد ی سیم کارتم اوکی کردم یکیشم نگهداشتم ماه بعدی
   فدات

  2. سلام ببخشید من دقیقا متوجه منظورتون نشدم.لطف میکنید مجددا واضح تر توضیح بدید

  3. این کار انجام دادی جواب میده؟!
   من انجام دادم نشده؟
   اگر مطمئن هستی روش دقیقشو بگو انجام بدم

  4. سلام حالا اینترنش مهم نیست به وای فای وصل میشی ولی برای تماس گرفتن یعنی ماهی یک بار باید سیم کازت عوض کنی تا اخر عمرت؟؟؟

 20. یکی دوبار قطع و وصل شد و دیگه کار نکرد.چرا آخه برای چی باید آنقدر درگیر اتفاقات الکی باشیم…
  یکی دوست داره سامسونگ بخره یکی ایفون
  چرا باید آنتن نداشته باشه
  دست تمامم بزرگان مملکت ایفونه
  فقط مردم باید درگیر اتفاقات مضخرف باشن

 21. دوستان الان یه تعداد گوشی دست دوم داره توسط واسطه ها فرستاده میشه ترکیه با ۱۳ صفر تعویض میشه بهمراه مابقی پول به صورت مسافری ۱۳ قانونی و رجیستر میشه و در کل دو سر این معامله برای این دسته از دوستان سود هست ، پس چندان برای دولت رجیستر و قانونی نشدنش فایده ای نداره اینو گفتم اگه می خواین بخرین با خیال راحت بگیرید اگه ۱۳ می خواین بخرید صرفه با ۱۴ صفر و ارسال به ترکیه و تعویض با ۱۳ هست که همه دنیا داره رده خارج میشه ولی تو ایران ۱۳ قیمتش نزدیک به دو برابر ۱۴ هست.
  در مورد رجیستری هم باید بگم بیشتر از یک ماه آینده نمی شود که مراحل رجیستریش انجام نشه و همینجور بلاتکلیف بمونه هیچ دلیل منطقی هم اعلام نشده جز واردات بیش از حد ۱۳ که تا فروش اکثریت واردات اونم حداکثر یک ماه آینده صبر می کنن…
  طبق خبرهای تا حدود زیادی موثق تا یک ماه آینده روند رجیستری انجام خواهد شد و قیمت نجومی ۱۴ را مشاهده خواهید نمود.

  1. چحوری بفرستیم ترکیه؟ من دارم ولی نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

  2. سلام لطف میکنید در رابطه با ارسال آیفون ۱۴ به ترکیه برای تعویض با ۱۳ بنده را راهنمایی بفرمایید.
   اگر که امکانش هست

 22. سلام من ایفون ۱۴دارم بیشتر از یک ماهه که انتن ندارم امروز یکی با هزینه ۶۰۰هزار تومن انتن رو برگردوند ولی بدون اینترنت .

  1. داداش کلاه گذاشتتن سرت… سیم کارتو در میاوردی میزدی سر جاش درست میشد..

   1. سلام دوستان اگر کوشی ایفون داری میتونید اپل ایدی تون وارد گوشی ۱۴کنید اونم کارمیکنه زنگ میخوره از اینترنت جیبی یا وای فای یا هات اسپات اون گوشی میتونید استفاده کنید

  2. اون سخن گوی صنعت دو ماه پیش گفت تو روند رجیستری قرار داره من رفتم خریدم حالا ماه پیش زد زیرش که نمیشه آخه مگه مردم بازیچه دست شما هستن که با مال و منال مردم به راحتی بازی می کنید عین خیالتون هم نیست …

  3. داداشذمیتونی وای فای شوداستفاده کنی یا هات اسپاتشو؟؟؟

  4. سیمکارتتون رو دراورده وارد گوشی خودش کرده و رو حالت اینترنت ۲ جی گذاشته و مجددا وارد گوشی شما کرده و از شما ۶۰۰ هزار تومن گرفته واقعا که عجب ادمهایی پیدا میشن چقدر بی انصاف دوستان یکم تحقیق کنید !!!

 23. سلام خدمت همه ایفون سواران عزیز
  عجله نکنید مجبور میشن رجیستر کنن قبل پرداخت عیدی و پاداش کارکنان دولت رجیستر میشه دوماهی هست ۱ ۳پرو رو فروختم و ۱ ۴ پرو خریدم تا بحال انتن اذیت نکرده و یه نکته مهم که دوستان اشاره کردن اگه قرار به نشدن رجیستر بود هیچوقت تمدید نمیشد

 24. آیفون ۱ ۴کی ارزش گذاری و ثبت سامانه میشه کسی اطلاعی نداره ، لطفا اگه کسی خبری داره اطلاع رسانی کنه

 25. بدون شک برین بخرین این تاریخی رو هم که گفتم یادتون باشه تا عید ۹۹ درصد میاد راحت ۲۰ تومن فرق میکنه کمش اگه ۱ درصد هم نیومد برا ۱ ۴ پر ومکس ترکیه بیشتر از ۹۰ تومن پول میده هم هزینه مسافرتت درمیاد

   1. من از کانادا مادرم دوتا اورد ۱۴ پرو مکس یکی وارد ایران کردم یکی همونجا با کارتن بروختم ۵۴ میلیون ۱۴۸۰ دلار کجا ۱۲۰۰ دلاره بعدم عزیزم راست میگی اونا از عراق میارن ارزون فک کردین ازتون ۱۰۰ میلیون اینا میخرن نمیخرن همین قیمت ک من گفتم میخرن پس صرفه نیست ببری بفروشی اونجا ( اون موقع قیمت دلار ۳۶ بود ) الان همینحا نگه دارین تا رجیستری میاد

 26. سلام دوستان کسی می دونه از کجا میشه فهمید گوشی در چه بازه زمانی و چه طریقی وارد کشور شده؟

  1. سلام بله روی سایت خودشون نوشته شده کی اولین گوشی وارد ایران شده، البته مسافری. فکر میکنم اوایل مهر بوده.

 27. سلام ، یکی از فروشندگان گوشی موبایل میگفت احتمال زیاد از ۲۲بهمن ، آی فو ن ۱۴ رجیست ری خواهد شد.
  به امید خدا

 28. سلام و خسته نباشید
  واقعا کی میخوایید فکری به حال ریجستر آیفون*۱۴ کنید کسایی که من میشناسم بیشترشون خریدن و بدون آنتن شدن خود منم تا ماه دیگه آنتن دارم چرا همیشه کشورمون باید عقب افتاده باشه

  1. عزیزان من بخدا آیفو ن ۱۴ چندین مورد قابلیت بسیار به روز و حرفه ای دیگه هم بجز زنگ خوردن داره که واقعا میشه ازش لذت برد ، می تونید با دو گوشی و هات استپ از این قابلیت ها استفاده کنید ، اگه فقط می خواین زنگ بخوره که نوکیا هست چرا آیف ون ۱۴ !!!!

   1. مشکل اینه اگه بزنه به سرشون رجیستر نکنن مفتم ازت کسی بر نمیداره

  2. دوستان چجوری می تونیم بفهمیم گوشی ۱۴ از طریق مسافری وارد شده و کلا قاچاق نیست؟
   تو بازه سوم تا نهم مهر ماه که آزاد بوده وارد شده

  3. بیشتر از قیمت بازار جهانی تو ایران فروخته میشه بدون امکانات مقصر مردم هستند که میخرن شده کاسبی بابا این همه گوشی که از آیفون هم بهتر مثل گوگل پیکسل ۷ پرو یا مشابه دنبال کلاس گذاشتن آیفون طرف هنوز بلد نیست با ایتونز کار کنه

   1. اگه یه مدت آیفون داشته باشی دیگه با هیچ گوشی نمی تونی کار کنی ….

  4. سلام دوست عزیز فقط انتن میره ؟ یا کلا دیگه با وای فای هم نمیشه استفاده کرد؟ واتساپ یا اینستا نصب کنیم با اینترنت ثابت باز میکنه؟

   1. با وای فای میتونی از اینستا تلگرام و کلا اپلیکیشن ها استفاده کنید ح

 29. سلام خدمت دوستان
  بنده فروشنده موبایل هستم
  و هیچ خبری از ریجیستر ایفون-۱۴ بدست ما نرسیده و اینکه میگن اگه پول گمرک را بدیم فعال میشه کاملا شایعس همچین دستوری برا هیچ یک از اصناف موبایل نیومده ک با پرداخت گمرک فعال میشه افرادی ک گوشی مسافری میخرن باید روی پاسپورت فعال سازی کنن که دستور فعال سازی روی پاسپورت هم هنوز مشخص نیست فقط طبق اخبار کسانی ک پرواز خارج از کشور داشتن میتونن ظرف مدت ۲۴ ساعت از پروازشون داخل ایران گوشی رو فعال کنن! ک شرایط سختی داره
  اصلا خبری مبنی بر پرداخت گمرک و فعال سازی گوشی وجود نداره و کلا شایعس!
  گرونی سری-۱۳ هم ۱ ب دلیل بالا رفتن بی رویه دلار و ۲ بخاطر تقاضای شدید سری -۱۳ هست ک موجودی بازار رو کم میکنه و قیمت را افزایش!!
  اگر همین حالا سری ب سایتها بزنید!! میبینید سری پرو و پرومکس-۱۳ برداشته شده است!
  اگر قصد خرید دارید فقط از خدمات اپراتورها محرومید فقط همین!

   1. اگر می خواست مجوز نگیره مهلت استفاده دو ماهه و تمدید مهلت استفاده نمی گرفت

   2. با خیال راحت۱۴ بگیرید از ۱۳ ارزونتره ریجستری هم نشد خیالی نیست میرید ترکیه تحویل می دید از خداشونه ۱۳ صفر با مابقی پولتون رو تحویل بگیرید

    1. دوست عزیز فروش گوشی تو ترکیه یه مشکلی که داره اینه که ۲ هفته بعد پول شمارو میدن یعنی شما اول گوشی رو میدید اونا بعد بررسی و تست و اینا دو هفته بعد میگن بیاید پول رو بگیرید، خاب ما که بیکار نیستیم ۲ هفته ترکیه سرگردان بمونیم که

    2. آقا ی سوال مگه ترکیه ندار گوشی آیفون* ۱۴ هستن ک میگین برین ترکیه نهایتا تعویض کنین

   3. با خیال راحت ۱۴ بگیرید از ۱۳ خیلی ارزونتره اگرم ریجستری نشد خیالی نیست، میرید ترکیه یا بفرستید با ۱۳ صفر تعویض می کنن هم ۱۳ صفر دارید هم مابقی پولتونو می گیرید

  1. اگه رار بود مجوز نگیره مهلت استفاده تمدید نمیشد و از همون اول بسته بود

  2. بخریم ۱۴ یا نخریم من ۱۳ پرومکس دارم میخوام بدم ۱۴ بخرم ولی راستش بین دو راهیم؟

  3. سلام وقت بخیر منم ایفون ۱۴ گرفتم و ریجستر ترکیه هست دو سیم کارته می‌تونم یه سیم کارتشو ریجستر ب ایران باشه یکیش ریجستر ترکیه بمونه؟البته اگه ریجستر بشه

 30. علت اصلی صرفا بخاطر ارزی هست که باید به این کالا داده بشه مطمن باشید درست میشه ولی این حجم از هیجانات برای خرید این کالا قبل اینکه قانونی بشه و آنتن بده برای من جای سوال داره…!!! منم میخوام بخرم ولی تا زمانی که بصورت قانونی وارد نشه ریسک نمیکنم

  1. من به ناچار خریدم،آیفون ۱۳ پرو مکس داشتم دزدیدن،منطقی نبود که بازم ۱۳ بخرم با مشورت از فروشگاه ۱۴ خریدم،که متاسفانه دروغ گفتن و الان موندم بدونه گوشی

   1. درست میشه الانم ضرر نکردی کاملا کار درستی انجام دادی ، اگه وقت داری خودت برو ترکیه یا اگه نمی تونی فروشگاه هایی هستن که می فرستن با ۱۳ عوض کن مابقی پولتو هم بگیر

   2. یک کاری میگم انت دار بشی سیم کارت دربیار رو خط دیکه بزار بعدا دایورت کن خط مقصد و انتن میاد بالا

 31. چه جالبند مردم آنهایی که خریدند امیدوار به ریجستری و آن هایی که نخریدند پافشاری به اینکه ریجستری نمی‌شود بردار من می‌شود یا نمی‌شود چی به تو می‌رسد که نظر می‌دهی وقتی خودت نخریدی مردم از ضرر همدیگر انگار خوشحال می‌شوند اخه میدانید

  1. خرید این کالا در حال حاضر هیجاناتی بیش نیست ، بنده هم میخوام بخرم ولی تا زمانی که قانونی تکلیفش مشخص نشه خرید نمیکنم ، کسی از ضرر کسی خوشحال نمیشه ، بیشتر ناراحت میشه از اینکه چرا برخی از مردم بخاطرش حتی ۷۰ میلیون هم هزینه میکنن در صورتی که هنوز قانونی وارد نشده و آنتن هم نداره…!!!!

  2. خرید این کالا در حال حاضر هیجاناتی بیش نیست ، بنده هم میخوام بخرم ولی تا زمانی که قانونی تکلیفش مشخص نشه خرید نمیکنم ، کسی از ضرر کسی خوشحال نمیشه ، بیشتر ناراحت میشه از اینکه چرا برخی از مردم بخاطرش حتی ۷۰ میلیون هم هزینه میکنن در صورتی که هنوز قانونی وارد نشده و آنتن هم نداره…!!!!

  3. سلام من خودم آوردم و نزدیک پنج ماه دارم همیشه آنتن داشتم تا به حال به مشکل نخوردم

   1. ببخشید یعنی شما سیم کارت تون رو عوض کردین هر ماه ؟ یا فقط با یک سیم کارت استفاده کردین؟

 32. من امروز از طریق دوستی که برام ایفون۱۴خریده بود کل هزینه رجیستری پرداخت کردم
  انتن گوشیم برگشته
  منتظر همتا و کدفعالسازی هستیم
  خداروشکر

  1. سلام داداش چقدر هزینه گمرکی دادی؟ من ۱۴ دارم‌دو‌ماهه و انتنم میره و‌میاد هی هزینه گمرکی بدم اوکی میشه دیگه نمیپره؟

   1. ۱۴.پرومکس
    ۷۲۰۰به حساب فروشنده واریز کردم
    کارهایش انجام داد
    انتنم برگشته منتهی منتظر همتا هستیم تا کدفعالسازی انجام بشود گفتند تا ۷دی همتا کد میدهد

  2. جناب بلورچیان
   هزینه رجیستری ایفون ۱۴ رو چقدر پرداخت کردید؟
   گوشی قابل استفاده هست براتون الان؟

   1. ثبت گمرک انجام بشود و هزینه ها پرداخت کنید
    گمرک طی یک روز اطلاعات گوشی میفرسته همتا
    انتن برمیگرده تا زمان انجام کد فعالسازی

    1. میشه بگین چه کسی ریجستر میکنه چون خبری برای ریجستری هنوز نیومده

    2. سلام میشه بگین چه کسی ریجستر میکنه چون خبری برای ریجستری هنوز نیومده

     1. سلام دوستان بنده انتن گوشیم رفت و اون یکی سیمم رو‌روشن کردم
      بعد بخاطر این که سیم کارتم رو گم نکنم گذاشتم موند تو گوشی بعداز یک ساعت قطع بودن الان جفتش وصله
      ولی مشکلی که هست هر از گاهی انتن جفت خطام میره
      ولی حالت فرودگاه رو‌روشن خاموش میکنم انتنم برمیگرده

  3. متاسفانه باید بگم حرف شما کاملا اشتباه است
   طی یک ماه حضوری ادارات مختلف رفتم
   امروز صبح خبر قطعی بهم کتبا دادند
   سری۱۴ایفون رجیستر نمیشود
   دوستان گول حرفهای شایعه نخورید
   گوشی ایفون.۱۴به دلیل فعال شدن ارتباط ماهواره ای در دو کشور و قیمت بالای ۶۰۰دلار و ابلاغیه رهبری مبنی بر عدم واردات موبایل لوکس برند اپل به هیچوجه رجیستر نخواهد شد.
   درحال حاضر از ۱۰مهرماه هیچ سری ایفون.۱۴در گمرک ثبت نشده است یعنی هرچی گوشی ۱۴هست برای قبل۱۰مهر هست
   والسلام

   1. امثال شما زیاد اومدن اینجا و به ضرس قاطع نظر دادن و از توش چیزی در نیومد !!

   2. سلام دکتر جان جلوی تکنولوژی را نمیشه گرفت فردا روزی تمام مدل گوشی ها قابلیت ارتباط ماهواره ای خواهند داشت و مثل بلوتوث یه چیز ساده و پیش پا افتاده خواهد شد ، قیمت هم که ماشالله اکثر گوشی های سامسونگ قیمتی حدود به این گوشی دارن چیز جدیدی نیست ، به نظر من نظر شما چندان صحیح نیست

   3. به نظر بنده هم وقتی خود دولت اعلام کرده که مسافریش ریجستر میشود و داره انجام میشه که ولی به صورت نقطه ای اینکه الان دوباره بیان بگن کلا ریجستر نمیشود باعث تناقض حرف خودشونه

   4. رهبری گفته واردات ممنوع ولی نگفته مسافری هم ممنوع
    خودشون هم گفتن بصورت تجاری وارد نمیشه ولی برای مسافری ها دنبال راه حل هستن
    و واقعا بیرحمانه هست برای امثال من که در حال پس انداز بودم تا ۱۴ پرومکس بخرم به خاطر رجیستری نتونم بخرم

   5. ارتباط ماهواره ای فقط برای تماس هستش چیزی که شنیدم و نمیتونه بدون بشقاب مخصوص انتن بگیرع

   6. داداش اگه اینترنت ماهواره ای ایفون ۱۴حقیقت داشته باشه اینطوری اوپراتور به چه درد ما میخوره گور بابای انتن دهی میخوام اصلا ریجستر نشه

  4. سلام وقت بخیر لطفا میش بگین چطوری ریجستر کردین یا چه کسی کرده ماهم از طریق ایشون انجام بدیم؟ کد تون مطمینین که ۷ دی میاد ؟ لطفا منو راهنمایی کنین

  5. ببخشید میشه بگید چجوری ریجستر کردید؟ من توی فرودگاه گوشیو ثبت کردم و چند روز پیش سیمکارتو که انداختم اس ام اس اومد که فقط یک ماه میتونم استفاده کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

   1. اگه میخوای به مشکل قطع شدن انتن بر نخورید به هیچ عنوان airplance mod رو روشن نکنید و گوشی رو خاموش نکنید وقتی که انتن دارید بعد یکماه پیامک واستون میاد .سیمکارت رو در بیار و دوباره جا بزن یکماه دیگه میتونی ازش استفاده کنی تا ببینیم چه خوابی واسمون دیدن

    1. یعنی الان منی که بین سیزده و چهارده موندم کدومو بخرم چون سیزده واقعا گرونه اگه چهارده ریجستر شه قیمتش الان به صرفه تره شما دارین مطمئن حرفی میزنین یا اینکه …

  6. خب چی جوری پرداخت کردین سایت گمرک که بسته س میگه این مدل دستگاه نامعتبر است

 33. دوستانی که ایفون.۱۴دارند و ثبت گمرک شده است سایت برای پرداخت هزینه رجیستری باز شده

    1. من مسافری آوردم موقع ورود هم در فرودگاه ثبت کردم ولی هرچی تلاش کردم در سامانه ی گمرک میزنه که خطا در استعلام imei از سامانه همتا، مدل دستگاه مربوطه نا معتبر می باشد

   1. از کسی که خریدی موظف به ثبت گمرک و پرداخت هزینه رجیستری هست پیکیری کن

   2. https://www.karzar.net/66737
    سلام این کارزارو برای ریجستری آیفون ۱۴ تشکیل دادیم
    اگر تعداد امضاها به حد معینی برسه توسط مسئولین پیگیری میشه.لطفا امضا کنید.به دوستاتونم معرفی کنید.

  1. من زنگ زدم ۱۲۴ همتا پرسیدم گفت همچین چیزی نیست عدم ریجستری سری چهارده ایفون هم هنوز به قوت خود باقیه

 34. سلام،
  شایعه زیاد هست ولی متاسفانه باید عرض کنم هیچگونه تصمیم قطعی برای این مساله نیست قبلا اعلام شد که خرید و فروش آیفون نسل ۱۴ به دلیل عدم ریجستری قانونی نمیباشد لذا گوشی خریداری شده از فروشگاه ،عودت داده شود دوستانی هم که بصورت مسافری از خارج کشور وارد کردند فقط میتونند از وای فای استفاده کنند.

 35. در اخر تمام حرف و حدیث های همه نهایت اخر ریجستر نمیشه تو ایران یه بلیط ترکیه میگیره میری استانبول سمت اکسارای همون حا گوشی تو میفروشی یجا مثل چهارسو هست میخرن به پول خودت میرسی هم گوشی تو میفروشی هم مسافرت رفتی من ۱۰ روز پیش از ایران رفتم ۳ تا با خودم بردم یکی تو دستم دوتا تو چمدونم بردوم اونجا تازه اومده بود ۱۴ پرومکس ولی ۱۴ بود قیمتشم به پول ما ۹۷ میلیون پولش بود اونجا هم ریجستری داره ۷۰۰۰ هزار لیر ولی ازت ۱۰ هزار لیر کم میکنه پول تو میده یعنی اکه کوشی اکبند ببری ۷۵ تا ۷۷ ملیون بهت پول میده به پول ایران منظورمه من ۲ تا بهش دادم اکبند ۴۲۰۰ دلار تقریبا بهم داد ولی گوشی که باز شده باشه استفاده شده باشه تقریبا ۲۷۰۰۰ هزار لیر بهت میده سعنی حدودن ۵۰ ملیون پول خودمون . اینم یه روش برای هموطنان هم سفر هم تجارت . در اخر من خودم هم تعمیرکار موبایل هستم هم فروش موبایل

  1. سلام وقت شما بخیر ، آقا شما چطور ۱۰ هزار لیر از قیمت کم کردین فروختین ، الان دقیقا من یک گوشی همراهم هست ایفون ۱ ۴ استانبولم میخوام بفروشم ، مغازه های آکسارای میگن ۱۴۰۰ دلار ، با اینکه نات اکتیو و آکبند هست ، قیمتشم الان از زمانی که شما بودید خیلی بیشتره ۵۳ هزار لیره ، یعنی ۱۰۰ به بالا میشه به تومان تو ترکیه ، امااا قیمت الان ۱۴۰۰ دلار میدن ، چطوری به شما حدودا ۲۱۰۰ دادند ؟؟ لطفا راهنمایی میکنید ؟؟

  2. لطفا خواهش میکنم راهنمایی کنید
   قیمت دست دوم دارن بهم میگن با اینکه گوشی اکبند هست ، بلد نیستم چی بگم بهشون تا مثل شما بفروشمش با اون قیمت

 36. دوستان رجیستریش اوکی شد

  امید قالیباف سخنگوی وزارت صنعت گفت: به صورت انبوه و تجاری هیچ‌گونه «گوشی آمریکایی» وارد کشور نشده است. با توجه به واردات مسافری آیفون -۱۴ به زودی فرایند رجیستری این گوشی‌ها که به رویه مسافری وارد کشور شده‌اند، اطلاع‌رسانی شود.

 37. سلام من آیفون- ۱۴ دارم ولی بدون فیلتر شکن نمیشه از اینستا یا واتس آپ استفاده کرد چطور شما میگید بدون فیلتر شکن میشه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!۱

 38. سبام خب امروز هفت اذر ک هیچ هشت اذرشد چ خبری از ریجستری نشد ک

    1. بله دیروز هم وزیر گفت ریجسترش اوکی شده
     من خودم آنتنم از دیروز قطع شده متاسفانه

 39. دوستان طبق خبرهای رسیده بمن رجیستر ایفون۱۴تا۱۵اذر انجام میشود فقط مبلغ رجیستر شده۱۳ میلیون
  دوست عزیزی که گفته ۷ تا ۱۰ اذر درسته تا ۱۵ اذر شروع میشه منتهی مبلغش شده۱۳ میلیون
  خبر موثق و قطعی

   1. مطمین بودن نمیخواد
    خود سامانه گمرک تعرفه رو زده

  1. سلام دکتر
   چی شد
   ۱۹ هم شد و‌ولی ….
   زحمتی نیست یه اطلاع و‌امار دقیق تر بدی ممنون میشم

 40. امروز ۷ آذر بود
  آیا هنوز خبری نشده؟
  اگر نشده میدونی چه زمانی میشه

 41. خیلی وقته گوشیم خراب شده و قصد دارم گوشی آیفون بخرم. وقتی هم مدل جدید اومده، هیچ تمایلی ندارم که پول گزاف بدم برای مدل های قدیمی!

 42. دوستان منم ایفون ۱۴ خریدم و الان انتن ندارم و منتظرم ببینم کی رجیستر میشه و مطمن باشید که تا قبل عید رجیستر میشه چون حدودا صد الی صد و پنجاه هزار گوشی وارد شده و‌فروخته شده پس رجیستر میشه

 43. با سلام چرا گوشی ایفون-۱۳ رجستیر شد اما ایفون-۱۴ زمان بر شده دلیلش چیه جای تعجب هست ؟دوم اینکه دولت داره به ضرره خودش کار میکنه نهایتن رجستیر نشه با وایفای بیسم بهاش کار میشه کرد اینقدر پیشرفته هست که واتساپ واینستا نیازی به فیلتر شکن نداره بهترین در نوع خودش هست من دارم استفاده میکنم حیف این گوشی نیست که اصلا خط بندازی روش میخام که نکن رجستیر

  1. سلام منهم دارم اما بدون فیلترشکن کار نمیکنه اینستا یا واتس آپ چطور شما بدون فیلترشکن استفاده میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

 44. سلام وقت بخیر
  عزیز من بین خرید ۱۳پرومکس با۱۴پرومکس خیلی سردرگم موندم
  نظر شما چیه؟
  لطفا راهنمایی کنین

 45. با سلام به نظرتون بهتر سیم کارت داخل گوشی قرار بدیم یا فعلا بدون قراردادن سیم کارت استفاده تبلتی بکنیم

 46. سلام.به نظر شخصی خودم چون این مدل گوشی توانایی ارتباطات ماهواره ای داره رجیسترش نمیکنن.اگه میخواستن که تا الان انجامش میدادن.

  1. سلام اینطور بحث ها شایعه است و خیلیا ایفون-۱۴ خریدن نمیشه که ضرر کنن اگر اینطور بود اصلا نمیزاشتن وارد بشه

 47. سلام. امروز ۳ آذر هست. آیا در خصوص رجیستری آیفون ۱۴خبری منتشر نشده ؟

  1. به محض اینکه اطلاعات جدیدی به دستمون رسید اطلاع رسانی خواهیم کرد

   1. الان بخریم یا ن من از آلمان گرفتم اگ بیارم تو فرودگاه آزمون میگیرن

 48. سلام
  اونطوری ک من اطلاع دارم تا ۱۵ اذر همه گوشی ها باید رجیستری و ثبت بشن
  ینی تا اون‌موقع اگر ایفون ۱۴ رجیستر نشد دیگه کلا باید قیدشو‌زد درسته؟

   1. با سلام چرا گوشی ایفون -۱۳ رجستیر شد اما ایفون -۱۴ زمان بر شده دلیلش چیه جای تعجب هست ؟دوم اینکه دولت داره به ضرره خودش کار میکنه نهایتن رجستیر نشه با وایفای بیسم بهاش کار میشه کرد اینقدر پیشرفته هست که واتساپ واینستا نیازی به فیلتر شکن نداره بهترین در نوع خودش هست من دارم استفاده میکنم حیف این گوشی نیست که اصلا خط بندازی روش میخام که نکن رجستیر

   2. بله از ۷ یا۱۰اذر شروع میشه
    خبر دقیق از همکاران همسرم در وزارت ارتباطات

     1. سلام بنده رو به همسرتون برسونین و اونم به دوستاشون. امروز ۲۵ آذره و هیچ

    1. سلام
     میشه لطف کنید باز هم از همسرتون بخواین از همکاراشون بپرسن که قطعی هست یا نه
     امروز ۷ ام بود

    2. سلام خوبی عزیزم میشه خبر جدید بدین بهم
     خیلی واجه و فوری

 49. واقعا تو چه زمانی زندگی میکنیم تو دنیا الان رقابت هست تو حوزه دیجیتال ما هر روز اخبار رو چک میکنیم کی ایفون ۱۴ رجیستر میشه، اگر هر برند نمایندگی رسمی داشت تو ایران (نه این نمایندگی های ما) این همه محدودیت و حتی قاچاق نبود

  1. فعلا نه ولی به محض اینکه اطلاعات جدیدی منتشر بشه اطلاع رسانی خواهیم کرد

 50. برای ریجستری ایفون ١۴ مشخص شده چقدر باید هزینه کرد ؟

   1. دوستان۱۵اذر شروع رجیستری ایفون۱۴هست فقط توجه داشته باشید مبلغ رجیستر شده۱۳میلیون
    خبر دقیق

 51. سلام برای رجیستری ایفون ۱۴ پرو مکس چقدر باید صبر کنیم ؟

   1. سلام . با خارج کردن سیمکارت و قرار دادن دوباره ان میتوانیم یک ماه بیشتر انتن دریافت کنیم؟

  1. سلام چرا ایفون ۱۳رجستیرشد ه ولی ایفون ی۱۴ نمیشه این بدونید به درک که نکردن
   دست اخر باید با وایفایی جیبی ازش استفاده کرده حالا رجستیر نکید

    1. اگه هدفت از گوشی خریدن تماس گرفتنه برو نوکیا۱۰۸۰ بگیر…آیفن ۱۴ با این همه قابلیت حتی اگه رجیستر هم نشه ارزش خرید داره چون مشکل اینترنتش حل میشه ب روشهای دیگه هم

     1. شمایی که هزینه کردی دیگه اینو نگی چی میخای بگی : )
      آدم عاقل اگر خیلی عشق آیفون داره الان میره آیفون ۱۳-پرومکس میخره که قانونی و ریجستر شده ست هیچ تفاوتی هم با آیفون -۱۴- پرو -مکس نداره من دوتاشو کنار هم گذاشتم اصلا هیچ تفاوتی نداره یکم پردازنده آیفون- ۱۴ بالاتره که اصلا به چشم نمیاد چون اینقدر آیفون ۱۳ کامل و عالیه که نقصی نمیبینی که در آیفون ۱۴ بخاد رفع بشه ظاهرشم که دیگه کپی هم دیگه ست فعلا ۱۳ بخرید الکی پول ندید دلتون رو خوش نکنید به ریجیستر شدن
      فعلا طبق گفته هایی محمد رضوانی فر آخرین ورژن قانونی وارد شده در ایران آیفون-۱۳-پرومکس خواهد بود و دیگه وارداتی در این گوشی نخواهیم داشت
      حالا اگر راست هم نباشه باز هم نباید ریسک کرد

     2. سلام
      کسی تا آیفون دست نگیره نمیتونه درک کنه چقدر متفاوته ، من ۱۲ سال هستش که آیفون دارم و تقریبا اکثر مدلهاشو داشتم ولی بدون تعصب ۱۴ پرو مکس یه چیز دیگس و شاید ظاهرش با ۱۳ شبیه باشه که اون هم در وزن و ابعاد متفاوت هستش ولی دوربین و … اصلا قابل قیاس نیست،
      خیره ان شاا… ، چه بگویم…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن