قیمت گوشی سامسونگ
اپلیکیشن و نرم افزارموبایل و تبلتهمه

نحوه مسدود کردن تبلیغات پاپ‌آپ مزاحم در اندروید

 • سیستم عامل اندروید از این نظر که بسیار راحت شخصی‌سازی می‌شود، درهای زیادی را هم برای اپلیکیشن‌ها باز می‌کند تا با فریب، به مجوز‌های لازم برای تحمیل تبلیغات خود و نمایش آنها به کاربر دست پیدا کنند. این یکی از دلایل مشاهده تبلیغات پاپ‌آپ تمام صفحه را در دستگاه‌های اندرویدی است.

  تبلیغات پاپ‌آپ تمام صفحه را در اندروید کاملاً متوقف کنید.

  نحوه مسدود کردن تبلیغات پاپ‌آپ مزاحم در اندروید

  با این حال، روش‌های ساده‌ای هم وجود دارد که می‌توانید این نوع از تبلیغات مزاحم را در گوشی موبایل خود غیرفعال کنید. در این مقاله، چند مرحله ساده و سر راست برای مسدود کردن تبلیغات پاپ‌آپ در اندروید، را برای شما ارائه خواهیم داد. در کنار آن، همچنین به چند روش را برای به حداقل رساندن تبلیغات مزاحم در مرورگر کروم ذکر خواهیم کرد. با خواندن این مقاله به سرعت به آنچه که به دنبال آن هستید خواهید رسید.

  مراحل ذکر شده در زیر روی کلیه نسخه‌های اندروید از جمله لالیپاپ، مارشمالو، ناگوت، آرئو و جدیدترین نسخه‌های این سیستم عامل کار خواهد کرد. همچنین با دنبال کردن موارد زیر می‌توانید از شر وب‌سایت‌های اسپم خلاص شده و لینک‌های گمراه کننده را حذف و به طور کلی امنیت مرورگر کروم خود را افزایش دهید.

  تبلیغات پاپ‌آپ را در Android مسدود کنید.

  ۱- اگر از آن دسته از کاربرانی هستید که تبلیغات پاپ‌آپ تمام صفحه را به صورت ناگهانی دریافت می‌کنید. احتمالاً ممکن است نرم‌افزاری باشد که از یک مجوز اندروید خاص برای تحمیل تبلیغات خود به نمایشگر شما استفاده کرده است. برای پیدا کردن این نرم‌افزار متقلب، به تنظیمات رفته

  و Display over other apps را پیدا کنید. این قسمت را باز کنید. اگر دستگاه شما اندروید ناگوت یا بالاتر است، آپشن «Appear on top» یا «Display overlay» را جستجو کنید. 

  تبلیغات پاپ آپ را در اندروید مسدود کنید.

  ۲- در صفحه بعد، روی همان فهرست ضربه بزنید و لیستی از برنامه‌های دارای این مجوز ویژه را دریافت خواهید کرد. این برنامه مجوز نمایش پنجره پاپ‌آپ در برنامه‌های دیگر را فعال خواهد کرد.

  .این برنامه، مجوز نمایش پنجره پاپ‌آپ در برنامه‌های دیگر را فعال خواهد کرد

  تبلیغات پاپ آپ را در Android مسدود کنید.

  ۳- اکنون، با رفتن به فهرست برنامه‌ها، برنامه‌های مشکوک را غیرفعال کنید. اگر نتوانستید برنامه مشکوک را پیدا کنید، همه برنامه‌ها را یکباره غیرفعال کرده و یک بار دیگر  مجوز برنامه‌های مورد اعتماد خود را فعال کنید. هنگامی که برنامه مقصر را پیدا کردید، آن را کاملاً حذف کرد و یا اگر به این برنامه نیاز دارید مجوز آن را غیرفعال کنید. 

  block-pop-up-ads-on-android-19kala-33.jpg

  ۴- اگر از Chrome در Android استفاده می‌کنید، ممکن است هنگام جستجو در اینترنت با تبلیغات تمام صفحه و غیر منتظره روبرو شوید. برای مسدود کردن این نوع تبلیغات پاپ‌آپ مرورگر کروم را باز کرده و به قسمت تنظیمات بروید. به قسمت پایین تنظیمات رفته، گزینه «Site Settings» را باز کنید. 

  گوشی سامسونگ Galaxy Note20 ظرفیت 256 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۱۸,۹۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy Note20 ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت
   گوشی جی پلاس X10 ظرفیت 64 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۲,۵۴۹,۰۰۰ تومان
  گوشی جی پلاس X10 ظرفیت ۶۴ گیگابایت
  گوشی سامسونگ Galaxy A22 5G ظرفیت 64 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۵,۱۶۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy A22 5G ظرفیت ۶۴ گیگابایت
  گوشی سامسونگ Galaxy A52 4G ظرفیت 128 رم 8 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۱۰,۱۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy A52 4G ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت
   گوشی جی پلاس P10 ظرفیت 32 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۱,۹۷۹,۰۰۰ تومان
  گوشی جی پلاس P10 ظرفیت ۳۲ گیگابایت
  گوشی شیائومی Poco X3 Pro ظرفیت 128 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۶,۰۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Poco X3 Pro ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت
  گوشی شیائومی (Redmi 9 (NFC ظرفیت 64 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۳,۹۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی (Redmi 9 (NFC ظرفیت ۶۴ گیگابایت
  گوشی شیائومی Redmi Note 10 Pro ظرفیت 128 رم 6 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۷,۷۴۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi Note 10 Pro ظرفیت ۱۲۸ رم ۶ گیگابایت
  گوشی شیائومی Mi 10T 5G ظرفیت 128 رم 8 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۱۰,۳۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Mi 10T 5G ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت
  گوشی سامسونگ Galaxy Note20 Ultra ظرفیت 256 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۲۱,۴۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy Note20 Ultra ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت
  گوشی شیائومی Mi 10T Lite 5G ظرفیت 128 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۷,۰۷۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Mi 10T Lite 5G ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت
  گوشی سامسونگ Galaxy A72 4G ظرفیت 256 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۱۲,۷۴۹,۰۰۰ تومان
  گوشی سامسونگ Galaxy A72 4G ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت

  ۵- در مرحله بعد Pop-ups and redirects را باز کرده و مطمئن شوید که این قسمت غیرفعال شود. 

  ۵- در مرحله بعد Pop-ups and redirects را باز کرده و مطمئن شوید که این قسمت غیرفعال است. 

  block-pop-up-ads-on-android-19kala-33.jpg

  ۶- دوباره برگشته و گزینه «open Ads» را انتخاب و آن را غیر‌فعال کنید.

  تبلیغات پاپ آپ را در Android مسدود کنید.

  ۷- علاوه بر این، می‌توانید حالت «Lite Mode» یا «Data Saver» را نیز از صفحه تنظیمات فعال کنید. این صفحات وب را از سرورهای گوگل بارگیری کرده، بنابراین تمام عناصر غیر ضروری مانند تبلیغات پاپ‌آپ، آگهی‌های تبلیغاتی سنگین و پیوندهای گمراه کننده را حذف می‌کند.

  تبلیغات پاپ آپ را در Android مسدود کنید.

  تبلیغات پاپ‌آپ تمام صفحه را در اندروید کاملاً متوقف کنید.

  به این ترتیب می‌توانید تبلیغات پاپ‌آپ را در اندروید و کروم مسدود کنید. همانطور که در بالا گفتم، بیشتر اوقات، برخی از برنامه‌ها هستند که از مجوز ویژه سوء استفاده می‌کنند و تبلیغات مزاحم را روی صفحه، نمایش می‌دهند. با این حال، می‌توانید تنظیمات را به راحتی پیکربندی کرده و در کل مجوز را غیرفعال کنید.

  اگر با این گونه تبلیغات مواجه شدید جای نگرانی نیست. به راحتی می‌توانید با دنبال کردن این مراحل از شر این تبلیغات ناخواسته و مزاحم در هنگام باز کردن برنامه‌ها خلاص شوید.

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۳ رای

  سوالات متداول

  آیا می‌توان تبلیغات پاپ آپ در گوشی اندروید را غیر فعال کرد؟

  ✔️ بله، روش‌های ساده‌ای وجود دارد که می‌توانید تبلیغات مزاحم را در گوشی موبایل خود غیرفعال کنید. همانطور که در این مقاله به آن پرداخته شد، چند مرحله ساده برای مسدود کردن تبلیغات پاپ‌آپ در اندروید وجود دارد. این مراحل در کلیه نسخه‌های اندروید از جمله لالیپاپ، مارشمالو، ناگوت، آرئو و جدیدترین نسخه‌های این سیستم عامل کار خواهد کرد. همچنین با دنبال کردن این موارد می‌توانید از شر وب‌سایت‌های اسپم خلاص شده و لینک‌های گمراه کننده را حذف و به طور کلی امنیت مرورگر کروم خود را افزایش دهید.

  چگونه تبلیغات پاپ آپ را در اندروید مسدود کنیم؟

  ✔️ دریافت تبلیغات پاپ‌آپ به صورت ناگهانی ممکن است بخاطر نرم‌افزاری باشد که از یک مجوز اندروید خاص برای تحمیل تبلیغات خود به نمایشگر شما استفاده کرده است. برای پیدا کردن این نرم‌افزار متقلب، به تنظیمات رفته و Display over other apps را پیدا کنید. این قسمت را باز کنید. اگر دستگاه شما اندروید ناگوت یا بالاتر است، آپشن «Appear on top» یا «Display overlay» را جستجو کنید. در صفحه بعد، روی همان فهرست ضربه بزنید و لیستی از برنامه‌های دارای این مجوز ویژه را دریافت خواهید کرد. این برنامه مجوز نمایش پنجره پاپ‌آپ در برنامه‌های دیگر را فعال خواهد کرد. اکنون، با رفتن به فهرست برنامه‌ها، برنامه‌های مشکوک را غیرفعال کنید. اگر نتوانستید برنامه مشکوک را پیدا کنید، همه برنامه‌ها را یکباره غیرفعال کرده و یک بار دیگر مجوز برنامه‌های مورد اعتماد خود را فعال کنید. هنگامی که برنامه مقصر را پیدا کردید، آن را کاملاً حذف کرد و یا اگر به این برنامه نیاز دارید مجوز آن را غیرفعال کنید. برای مشاهده آموزش تصویری به مقاله مراجعه کنید.

  چگونه تبلیغات پاپ آپ را در کروم اندروید مسدود کنیم؟

  ✔️ اگر از Chrome در Android استفاده می‌کنید، ممکن است هنگام جستجو در اینترنت با تبلیغات تمام صفحه و غیر منتظره روبرو شوید. برای مسدود کردن این نوع تبلیغات پاپ‌آپ مرورگر کروم را باز کرده و به قسمت تنظیمات بروید. به قسمت پایین تنظیمات رفته، گزینه «Site Settings» را باز کنید. در مرحله بعد Pop-ups and redirects را باز کرده و مطمئن شوید که این قسمت غیرفعال است. دوباره برگشته و گزینه «open Ads» را انتخاب و آن را غیر‌فعال کنید. علاوه بر این، می‌توانید حالت «Lite Mode» یا «Data Saver» را نیز از صفحه تنظیمات فعال کنید. این صفحات وب را از سرورهای گوگل بارگیری کرده، بنابراین تمام عناصر غیر ضروری مانند تبلیغات پاپ‌آپ، آگهی‌های تبلیغاتی سنگین و پیوندهای گمراه کننده را حذف می‌کند.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن