سامسونگموبایل و تبلتهمه

تاریخ رسمی رونمایی از گلکسی نوت ۱۰ مشخص شد

خط تولید نوت فروش مشابه ای با سری اس نخواهد داشت اما یک فبلت با صفحه نمایش بزرگ بدون شک مشتاقان و طرفداران خود را دارد. اولین گوشی از سری نوت در سال ۲۰۱۱ معرفی شد و روند جدیدی را نسبت به صفحه نمایش های بزرگتر در گوشی ها را آغاز کرد، ترندی که به زودی در صنعت موبایل به یک روند رایج تبدیل شد. اندازه نمایشگر اولین گوشی از سری نوت ۵٫۳ اینچی بوده که در حال حاضر نسبت به غول های کنونی مثل گلکسی نوت ۹ با صفحه ۶٫۴ اینچی و آیفون ایکس اس مکس با صفحه ۶٫۵ اینچی بسیار کوچک به حساب می آید.

تاریخ رونمایی از گلکسی نوت 10 مشخص شد

رویداد بعدی معرفی گوشی ها در مرکز بارکلیز اتفاق خواهد افتاد. دقیقا همان مکانی که سامسونگ گلکسی نوت ۹ رونمایی شد. طبق گفته افرادی که با برنامه سامسونگ آشنایی دارند سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ در طی یک رویداد جنجالی در ۷ اوت مصادف با ۱۹ مرداد در مرکز بارکلیز در بروکلین رونمایی خواهد شد. همان طور که گفته شد این همان مکانی است که این غول کره ای از سری نوت سال گذشته رونمایی کرده است. اما این نکته را می بایست مد نظر داشته باشید که از آنجایی که دو ماه تا آن زمان باقی مانده، این شرکت ممکن است برنامه خود را تغییر دهد. تاکنون سامسونگ اظهار نظری نکرده است.

نکته ای که در رابطه با گلکسی نوت ۱۰ مطرح بوده این است که گرچه قیمت آن نسل به نسل افزایش داشته اما مشخصات آن نسل به نسل تغییر چندانی نداشته است اما اگر در تمام مدل های گوشی دقت کرده باشید همه از یک ترند پیروی می کنند و این روند تا حدودی تکراری شده است. حال امید است که تکنولوژی ۵G و یا مدل های تاشو و انعطاف پذیر دنیای موبایل را متحول سازد. سامسونگ همچنین قرار است با عرضه سامسونگ گلکسی فولد که به فبلت تبدیل می شود هم نقشی در احیای صنعت مسکوت و یکنواخت دنیای موبایل داشته باشد.نظر شما در مورد خرید گوشی چیست؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن