برندهای دیگرموبایل و تبلتهمه

شرکت گوگل پشتیبانی فنی داخلی گوشی های ” “Pixel وPixel XL ”” را از اکتبر ۲۰۱۹ به بعد متوقف می کند!

گرچه این گوشی های های هوشمند هنوز هم ازجمله گران قیمت ترین گوشی های هوشمند موجود در بازار هستند اما به مدت سه سال هیچ پشتیبانی فنی را دریافت نخواهند کرد؛ اما این دوره زمانی بسته به نوع نام تجاری ممکن است فرق کند. شرکت گوگل به مشتریان خود اطمینان داده است که اگر خودشان نخواهند نیاز نیست تا سه سال دیگر هیچ گونه تغییری را در گوشی خود اعمال کنند.

تحقیقات انجام شده تائید می کند که “ “Pixel و Pixel XL”  تا اکتبر ۲۰۱۹ در واقع سه سال بعد از عرضه این گوشی‌های هوشمند در بازار ، پشتیبانی فنی داخلی این گوشی های  پرچمدار را اعمال خواهد کرد.

از آن تاریخ به بعد، گوگل دیگر هیچ پشتیبانی فنی را برای “”Pixel و “”Pixel XL ارائه نخواهد داد؛ که در واقع به این معنی است که هر وقت گوشی موبایل شما یک مشکل فنی داشته باشد شما نمی توانید با استفاده از برنامه “Settings” نصب شده بر روی این گوشی ها مشکل را رفع کنید.

همچنین گوگل تائید کرده است که تضمین نمی کند که گوشی های”“Pixel و“Pixel XL” بعد از اکتبر ۲۰۱۹ هیچ گونه به روز رسانی امنیتی را نیز دریافت کنند. اساساً از این تاریخ به بعد، این گوشی ها دیگر هیچ گونه پشتیبانی فنی و به روز رسانی امنیتی را دریافت نخواهند کرد.

شرکت گوگل پشتیبانی فنی داخلی گوشی های " “Pixel وPixel XL ”" را از اکتبر ۲۰۱۹ به بعد متوقف می کند!

حائز اهمیت است که خاطر نشان کنیم که، گوشی های هوشمند پیکسل و پیکسل ایکس ال از اکتبر ۲۰۱۸ به بعد دیگر واجد شرایط به روز رسانی های سیستم عامل اندروید OS نخواهند بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن