کالبد‌شکافی بلک شارک 3؛ یک گوشی گیمینگ قدرتمند!

کالبد‌شکافی بلک شارک 3؛ یک گوشی گیمینگ قدرتمند!

کالبد‌شکافی بلک شارک 3؛ یک گوشی گیمینگ قدرتمند!

برای خیلی از شماها ممکن است این سوال پیش آمده باشد که برای خرید گوشی گیمینگ چه مواردی را باید در نظر داشت؟ آیا یک گوشی گیمنیگ با قیمت نجومی ارزش خرید بالایی هم دارد یا خیر؟ بلک شارک یکی از گوشی‌هایی است که هر ساله با محوریت گیم روانه بازار می‌شود. تاکنون چندین نسخه از این گوشی راهی بازار شده است.

امسال نیز این گوشی به نام بلک شارک 3 معرفی شده و گفته می‌شود که نسبت به مدل‌های قبلی از نظر مقاومت و مواد بکار رفته در آن ارتقاء قابل‌توجهی داشته است؛ حال می‌بایست دید که ادعای این شرکت تا چه حد صحت دارد. به همین دلیل نیز در ویدئو موجود در متن شاهد کالبد‌شکافی Black Shark 3؛ یک گوشی گیمینگ قدرتمند خواهد بود.

گوشی بلک شارک 3 از چه موادی در ساخت بهره برده است؟

در رابطه با طراحی می‌توان گفت که بلک شارک 3 یکی از خاص و منحص‌به‌فردترین طراحی‌ها را بکار گرفته و دقیقاً حس گیمینگ بودن را به این دستگاه منتقل کرده است. این روزها اکثر گوشی‌های پرچمدار بازار به بدنه شیشه‌ای و پوششی از گوریلاگلس مجهز شده است.

این مواد گرچه مقاومت قابل‌توجهی در برابر خط و خش و ضربه دارند؛ اما در عوض زودتر لک شده و در برخی از مواقع لغزندگی گوشی را افزایش می‌دهند. در مقابل گوشی بلک شارک 3 این بار برای ارائه تجربه لذت‌بخش‌تر بازی برای گیمر‌ها ترفند جدیدی را برای ارگونومی بودن بیشتر بکار بسته است. این گوشی از بدنه آلومینیومی بهره برده که مقاومت آن را در برابر برخی از گوشی‌های مدعی موجود در بازار دوچندان کرده است. 

 

 

📣همین حالا از تخفیفات ویژه گوشی‌‌های موبایل و سایر محصولات مطلع شوید.

 

 

کالبد‌شکافی بلک شارک 3؛ یک گوشی گیمینگ قدرتمند!

همچنین این گوشی وزنی برابر با 222 گرم داشته که با وجود بدنه آلومینیومی و باتری غول پیکر 4720 میلی‌آمپری وزن زیادی به حساب نمی‌آید. حال می‌بایست دید که از نظر مواد ساخت این گوشی مقاومت لازمه را دارد یا خیر؟ قضاوت با شماست ویدئو کالبد‌شکافی گوشی بلک شارک 3 را تماشا کرده و نظرات خود را در رابطه با مقاومت این گوشی گیمینگ قدرتمند شیائومی با 19 کالامگ در میان گذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *