آیفوناپلیکیشن و نرم افزارموبایل و تبلتهمه

نگاه اجمالی به یکی از طرح های اولیه آیفون ۸ که به طرح واقعی محصول نزدیک است.

یک بار دیگر یکی از طرح های اولیه آیفون در سایت ها نشان داده شد اما این بار تصاویر از یک منبع معتبر یعنی سایت leakster منتشر شده است. از میان تصاویر منتشر شده تا به امروز، می توان گفت این تصویر به طرح اصلی محصول بسیار نزدیک بوده و به زودی نیز قفسه فروشگاها را پر خواهد کرد.

نگاه اجمالی به یکی از طرح های اولیه آیفون ۸ که به طرح واقعی محصول نزدیک است.

قسمت جلو این طرح اولیه جزئیات کمی را نشان می دهد که تا به حال ندیده ایم، مثلا کلید موجود در بالای صفحه نمایش، در این تصویر نشان داده شده است. و زمانی که ازاین زاویه نگاه می کنیم به مراتب کوچکتر از طرح هایی است که قبلا دیده ایم. همچنین توجه داشته باشید که دریچه دوربین در قسمت جلو وجود ندارد. یکی دیگر از خصوصیاتی که در این تصویر نشان داده شده است گوشه های منحنی صفحه نمایش است؛ که جلوه ای صاف و صیقلی را به این گوشی اپل بخشیده است.

نگاه اجمالی به یکی از طرح های اولیه آیفون ۸ که به طرح واقعی محصول نزدیک است.

اولین چیزی که ما در قسمت پشت این طرح اولیه مشاهده می کنیم بسیار بهتر از چیزهایی است که قبلا مشاهده کردیم زیرا شیشه عقب دارای یک برش منحنی شکل است که به این گوشی جلوه ای براق بخشیده است. قسمت گوشه سمت چپ به جایگاه نسبتا بزرگ دوربین اختصاص یافته است با توجه به اینکه ما تنها یک تصویر از قسمت عقب داریم تشخیص این امر سخت است اما ظاهرا ضخامت این گوشی اندازه ضخامت آیفون ۷ پلاس خواهد بود. با توجه به اینکه که تنظیمات دوربین دوگانه آن بزرگتر از آیفون ۷ پلاس است انتظار می رود پنل عقب نیز سنگین تر از آن باشد.

و در نهایت سمت چپ آیفون ۸ دکمه های تنظیم صدا و سوئیچ خاموش و روشن را نشان می دهد این در حالی است که سمت راست گوشی در هیچ یک از این تصاویر مشخص نیست؛ و همچنین مشخص نیست اسکنر اثر انگشت در کجا قرار دارد. از طرفی نیز، نمی توان به قرار دادن اسکنر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش امیدوار بود چرا که خود شرکت اپل نیز در این مورد مطمئن نیست. اما چند ماه دیگر از رونمایی این گوشی باقی مانده است. گفته می شود که قرار است تغییرات سخت افزاری نهایی نیز در این گوشی صورت گیرد. بنابرین هنوز هم می بایست منتظر خبرهای جدید بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن