گوشی آیفون
اپلیکیشن و نرم افزار

نشان دادن دوربین‌های کنترل سرعت به رانندگان با Google Maps! 

 • گوگل‌ مپ چند ابزار جدید را اضافه کرده که به کاربران امکان می‌دهد تصادفات، دوربین‌های کنترل سرعت و کاهش سرعت ترافیک را در دستگاه‌های iOS خود ببینند، قبلاً چنین ویژگی مهم و قابل توجه را برای دستگاه های Android معرفی کرده‌اند.

  Waze، هم که یکی دیگر از برنامه‌های ناوبری گوگل در نظر گرفته می‌شود نیز چندین سال است که این ویژگی‌ها را ارائه داده و هر کسی که از آنها استفاده کرده، می‌داند که چقدر این ابزارها می‌توانند مفید و کاربردی باشد، بخصوص برای پیدا کردن یک مسیر جایگزین در صورت بروز حادثه و ایجاد ترافیک شدید.

  افرادی که از این پس از Google Maps استفاده می‌کنند، برای تهیه گزارش کامل از مواردی که گفته شد، کافیست به راحتی روی دکمه ‘plus در هنگام پیمایش ضربه بزنند. دسته‌بندی‌ها شامل تصادف، دوربین کنترل سرعت، مسدود شدن مسیر، وجود ساخت و ساز، کندی جریان ترافیک، وسیله نقلیه معمولی و یک شی در جاده برای آنها در قالب یک گزارش فراهم خواهد شد.

  ویژگی نشان دادن دوربین های کنترل سرعت

  در گذشته، برخی مقامات ابراز نارضایتی خود را مبنی بر اینکه رانندگان می‌توانند دوربین‌های کنترل سرعت را از طریق Waze ،Inc ببینند، علام کردند. این موضوع به اندازه‌ای جدی شد که ماه فوریه وزارت پلیس نیویورک (NYPD) از Google خواست که این ویژگی را از برنامه خود حذف کند.

  پلیس نیویورک مطلع شده که برنامه مخصوص به موبایل Waze در حال حاضر به مردم اجازه می‌دهد تا ایستگاهای بازرسی DWI را گزارش دهند به همین دلیل از Google LLC درخواست کرده، پس از دریافت این نامه و تذکر، بلافاصله این عملکرد را از برنامه Waze حذف کند. در اوایل سال جاری، هنگامی که ویژگی speed trap شروع به وارد شدن به دستگاه‌های اندرویدی کرد، فقط در شهرهای خاصی در دسترس قرار گرفت؛ اما به نظر می‌رسد که با این بروزرسانی، رواج بیشتری پیدا کرده و جلوگیری از آن اجتناب ناپذیر است.

   

   

  فروش ویژه
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۱۰,۲۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Poco X4 GT 5G ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۵,۷۳۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi Note 11 4G ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت رم ۶ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۳۵,۲۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone 13 ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۹,۹۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi Note 11 Pro Plus ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۴۵,۸۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone 13 Pro ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۱۴,۸۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone SE 2020 ظرفیت ۱۲۸ رم ۳ گیگابایت نات اکتیو

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن