موبایل و تبلتهمههوآوی

ماژول غول‌پیکردوربین‌ها؛ طراحی گوشی هوآوی میت ۴۰!

اخیراً شاهد استفاده از ماژول‌های دوربین دایره‌ای شکل در مدل‌ها و برندهای متفاوتی نظیر گوشی‌های هوشمند نوکیا، هوآوی میت ۳۰، هوآوی میت ۳۰ پرو و … بوده‌ایم و خبرها حاکی از آن است که یک پرچمدار جدید یعنی گوشی هوآوی میت ۴۰ نیز از یک ماژول دایره‌ای غول‌پیکر استفاده خواهد کرد! این ماژول غول‌پیکر به احتمال زیاد بزرگترین طراحی است که تابحال در دوربین یک موبایل دیده‌ایم.

طراحی گوشی هوآوی میت ۴۰

در تصویری که بتازگی از جدیدترین مدل Huawei منتشر شده است، ۴ سنسور را نشان می‌دهد که در یک ماژول دایره‌ای جا خوش کرده‌اند و در این میان یک فضای خالی نیز به چشم ‌می‌خورده که هنوز نمی‌دانیم برای چه نوع سنسوری درنظر گرفته شده است، اگر به تصویر زیر دقت کنید، ۳ سنسور دوربین و یک جای خالی بزرگ می‌بینید؛ در مورد اینکه چه چیزی قرارست این فضا را پرکند هنوز اطلاعات مشخصی دردسترس نیست، اما مثل همیشه فرضیات زیادی مطرح می‌شود:

طراحی گوشی هوآوی میت 40

عده‌ای معتقد هستند که هوآوی با سنسور لیدار یا همان “Lidar sensor” این فضای چهارم را پر می‌کند، گفتنیست که پیش ازاین اپل در ipad جدید خود از این سنسور با هدف توسعه‌ی بیشتر واقعیت‌های افزوده استفاده کرده است. برخی دیگر فکر می‌کنند که این فضای نامعلوم چهارمی، برای لنزپریسکوپ در نظر گرفته شده است؛ خود هوآوی در نسل‌های قبلی خود از این سنسور استفاده کرده و حتی لنز پریسکوپ در گلکلسی اس ۲۰ اولترا نیز با هدف عکسبرداری از اجسام در دوردست‌ها نیز بکار رفته است، شاید هم دوربین ۳گانه باشد و یک LED بزرگ در فضای چهارم را اشغال کند!

اسپیکر بی سیم قابل حمل مدل +CHARGE2 فروش ویژه
سود شما: ۵۲,۰۰۰ تومان
اسپیکر بی سیم قابل حمل مدل +CHARGE2

شایان ذکر است که هنوز مشخص نیست این طراحی فاش شده برای کدام گوشی هوآوی در نظر گرفته خواهد، اما کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که این طراحی خاص سری Hauwei mate 40 باشد و در مدل‌های دیگری نظیر هوآوی میت ۴۰ پرو نیز استفاده شود.
اطلاعات دیگری که می‌توان از تصویر بدست آورد استفاده از دوربین سلفی دوگانه و نمایشگر خمیده است، هرچند که این خمیدگی مانند Mate 30 Pro از نوع آبشاری نیست.

نظر شما در مورد این فضای خالی چیست؟ فکر می‌کنید هوآوی از چه سنسوری استفاده خواهد کرد؟ در صورت مشخص شدن اطلاعات بیشتر از این مدل، ۱۹کالا به عنوان یک مرجع موبایل شما عزیزان را مطلع خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن