سیر تکامل گوشی های پرچمدار سری Mi شیائومی+ویدئو!

سیر تکامل گوشی های پرچمدار سری Mi شیائومی+ویدئو!

سیر تکامل گوشی های پرچمدار سری Mi شیائومی+ویدئو!

گوشی‌های شیائومی سری Mi تنها گوشی پرچمدار کمپانی شیائومی بوده که نسبت به بسیاری دیگر از برندهای موبایل، سابقه خیلی طولانی ندارد. این شرکت در ابتدا فعالیت خود را با فروش و ساخت پاوربانک شیائومی شروع کرد و طی مدت زمان بسیار کمی به یکی از بهترین شرکت‌های سازنده از این نظر تبدیل شد.

 

اما فعالیت این شرکت به همین جا ختم نشد و این روزها این شرکت، در حوزه گوشی موبایل نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. در ساخت گوشی‌های xiaomi نوآوری‌های زیادی را بکار گرفته و همواره سعی کرده تا سلیقه طیف وسیعی را پوشش دهد؛ اما سیر تکامل گوشی‌های شیائومی سری Mi به چه صورت است. در ویدئو زیر شما می‌توانید سیر تکامل گوشی‌های سری Mi این شرکت را مشاهده کنید.

 

در این ویدئو سیر تکامل گوشی‌های شیائومی سری Mi از سال 2011 را شاهد خواهید بود.

در این سال شیائومی گوشی می وان را روانه بازار کرده است. نسخه بعدی این گوشی به نام «می ای 2» در سال 2012 تولید شد. این خط تولید هر سال یک تا دو نسخه از گوشی‌های خود را تولید کرد. هر سال این گوشی‌ها هم از نظر اندازه و هم از نظر طراحی تغییرات قابل‌توجهی داشته‌اند. بعد از عرضه می 2 ای نوبت به استفاده از لنز‌های دوربین 13 مگاپیکسلی رسید و گوشی می 3 اولین گوشی بود که از لنز 13 مگاپیکسلی در دوربین اصلی استفاده کرد.

سری Mi شیائومی و جهشی در عملکرد دوربین‌های سری از گوشی‌ های سری می به وجود آورد.

 

سری 5 Mi شیائومی جهشی در عملکرد دوربین‌های سری از گوشی‌های شیائومی سری Mi به وجود آورد. سپس این شرکت دوربین‌های دوگانه را در گوشی‌های خود مورد استفاده قرار داد. شیائومی می 6 نیز کمال طراحی این سری از گوشی‌های شیائومی را نشان داد.

در واقع نسبت به نسخه قبل ارتقاء قابل توجهی پیدا کرد. همچنین از جمله گوشی‌هایی بود که به رم 6 گیگابایت مجهز شد. سپس این شرکت از عرضه و ساخت گوشی می 7 صرف نظر کرد و نسخه گوشی می 8 را روانه بازار کرد. نسخه می 8 از نظر دوربین سلفی ارتقاء قابل‌توجهی را نسبت به نسخه قبلی از خود نشان داد.

 

سیر تکاملی گوشی‌های شیائومی سری Mi

سیر تکاملی گوشی‌های شیائومی سری Mi

 

گوشی‌های شیائومی در چند سری تولید می‌شود که خط تولید Mi تنها گوشی پرچمدار شیائومی است. اما سیر تحول آنها چگونه است؟

 

بعد از آن می 9 تولید شد و از ماژول سه‌گانه دوربین استفاده کرد. چندین نسخه از این گوشی روانه بازار شد که از آن جمله می‌توان به شیائومی می 9 تی و شیائومی می 9 تی پرو اشاره کرد که در واقع می توان گفت که اولین بار شیائومی در این گوشی‌ها از زبان اصلی طراحی خود فاصله گرفت و دوربین سلفی پاپ‌آپ را در آنها مورد استفاده قرار داد.

شیائومی می 10 را نیز می‌توان جهش عظیم دوربین‌ها در نظر گرفت به این دلیل که از جمله اولین پرچمدارانی بودند که به لنز 108 مگاپیکسلی مجهز شده است تا قبل از عرضه پرچمداران 2020 هواوی در سایت دگزومارک Xiaomi Mi 10 بیشترین امتیاز را از آن خود کرد.

در ویدئو موجود در متن سیر تکامل گوشی‌های شیائومی سری Mi را شاهد هستید. ویدئو را مشاهده کرده و نظرات خود را پیرامون این مدل‌ها با 19 کالامگ به اشتراک گذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *