قیمت روز گوشی شیائومی
اپلیکیشن و نرم افزاراخبار فناوری و تکنولوژی

ترجمه صوتی به گوگل مپ اضافه شد!

 • Google Maps یکی از مهمترین دارایی‌های یک مسافر در یک کشور خارجی است؛ اما اکنون این سرویس در حال بهتر شدن است. Google Maps ویژگی‌هایی را برای افرادی که به کشورهای خارجی سفر می‌کنند اضافه کرده است. این شرکت در حال ادغام یک ویژگی مترجم جدید در کنار نام محل مورد نظر است که می‌تواند با صدای بلند نام یا آدرس را بیان کند. قرار است این ویژگی به گردشگران کمک کند تا راحت‌تر از همیشه به مکان‌های مورد نظر خود دسترسی یابند.

  مترجم صوتی به گوگل مپ اضافه شد!
  مکان‌های دیدنی خارجی دارای یک ایکون بلندگو کوچک در نقشه‌های خود هستند. ضربه زدن روی آن باعث می‌شود اپلیکیشن لوکیشن را اعلام کند. علاوه بر این، در صورتی که کاربر بخواهد مکالمه خود را با افراد محلی ادامه دهد، دکمه‌ای نیز برای ترجمه بیشتر ارائه شده است. فناوری تبدیل متن به گفتار در Google Maps بطور خودکار آنچه را که باید ترجمه شود تشخیص می‌دهد.

  ترجمه زنده به گوگل مپ اضافه شد

  علاوه بر این، این شرکت قصد دارد گوگل مپ و گوگل ترنزلیت را به هم نزدیک‌تر کند. با استفاده از این قابلیت اگر نیاز به ترجمه‌های بیشتری داشته باشید برنامه ترجمه Google بلافاصله باز خواهد شد؛ اما در نظر داشته باشید که می‌بایست حتما، برنامه را بر روی گوشی خود نصب کنید تا این اتفاق بیفتد.
  ترجم صوتی به گوگل مپ اضافه شد
  برای فعال کردن این ویژگی جدید، کاربران باید برنامه گوگل مپ خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کنند. این قابلیت قرارست به تدریج در همه جا منتشر شود، بنابراین برخی از کاربران مجبور باشند تا یک ماه دیگر منتظر بمانند. گوشی بطور خودکار تشخیص می‌دهد که کاربر به ترجمه نیاز داشته و نماد بلندگو را نشان می‌دهد. به عنوان مثال، اگر گوشی شما به زبان انگلیسی تنظیم شده باشد و شما در چین باشید، نماد بلندگوی جدید را در کنار نام و آدرس محل مشاهده خواهید کرد. به صورت آنی ترجمه را در اختیار شما قرار می‌دهد.
  گوگل مپ
  اکنون، این ویژگی از ۵۰ زبان پشتیبانی می‌کند و در iOS و Android نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. در اوایل این ماه، گوگل حالت ناشناس را به Maps در Android را اضافه کرد. با این حال، میکروفن دستیار Google با فعال شدن حالت ناشناس در حالت پیمایش در دسترس نیست.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  گوشی شیائومی Poco M4 Pro 4G ظرفیت 256 گیگابایت رم 8 گیگابایت فروش ویژه
  قیمت ویژه: ۶,۳۷۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Poco M4 Pro 4G ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت رم ۸ گیگابایت

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن