گوشی آیفون
سبک زندگیعلم و دانش

با یک تکنیک ساده دروغگوها را بشناسید

 • ناامید کننده است که اگر به سخنان کسی که اعتماد دارید، شک کنید، اما خوشبختانه با یک تکنیک ساده می‌توانید دروغگو را در عرض چند ثانیه تشخیص دهید. با این سوال ساده حتی متوجه نخواهند شد که شما برای آنها تله ای قرار داده‌اید و می‌توانید شخصیت واقعی طرف مقابل را بهتر بشناسید.
  ۱۹کالامگ امروز شما را به یک تکنیک مجهز می‌کند تا افراد صادق را از دروغگو تشخیص دهید.

  هنر این تکنیک چیست؟

  این سازوکار در روانشناسی به عنوان Volatile Conundrum شناخته شده و یک تکنیک ظریف است که به کمک آن شخص می‌تواند حقیقت را بررسی کند. دکتر جک شفر، یک تحلیلگر سابق رفتاری FBI ، توضیح می دهد که این روش شامل پرسیدن سؤالی است که شما از قبل جواب آن را می‌دانید ، برای موضوع یک جمله دروغین باید آماده کنید به گونه‌ای که اگر شخص با شما موافق باشد، می‌دانید که آنها دروغ می‌گویند و اگر شخص مخالف است‌، می‌توانید تأیید کنید که آنها حقیقت دارند.
  سعی کنید از این مکانیسم یش از حد استفاده نکنید زیرا توجه بقیه را جلب کرده و  اهداف پنهان شما در شناسایی یک فریبکار لو می‌رود. این تکنیک به گونه‌ای است که به شما اطمینان می‌دهد فرد دروغگو متوجه نمی‌شود که او را مورد آزمایش قرار داده‌اید.

  نحوه انجام Volatile Conundrum:

  با یک تکنیک ساده دروغگوها را بشناسید

  شما می‌توانید هر چند وقت یکبار از آن استفاده کنید، وقتی در حین صحبت با کسی احساس کردید پای دروغی در میان است؛ ابتدا سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید، زیرا یک روش کارآمد در استفاده از سازوکار این است که اطمینان حاصل کنید که هیچ اثری از ارعاب در پشت سوالات شما وجود ندارد و از گفتگو لذت می‌برید. به عنوان مثال، وقتی کسی با افتخار می‌گوید که او به عروسی شاهزاده هری و مگان مارکل دعوت شده، شما در حال که رفتار معمولی دارید و در حال نوشیدن چای یا کار با موبایل هستید از او بپرسید که کیک شکلاتی بزرگ این جشن چگونه طعم و مزه‌ای داشت.

  شما در واقع می‌دانید که کیک عروسی وانیلی سفید بوده که با گل تزئین شده بود. اگر فرد روبرویی شما گفت که عاشق طعم شکلات کیک بوده، دروغگویی او لو خواهد رفت.

  اگر شخص حقیقت را بگوید چه می‌شود؟

  با یک تکنیک ساده دروغگوها را بشناسید

  به یاد داشته باشید که شما این تکنیک را برای ظن و گمان خود بکار گرفته‌ای که ممکن است درست نباشد. تصور کنید که فرد روبرویتان کیک شکلاتی را در عروسی سلطنتی به یاد نمی‌آورد و اظهار دارد که کیکی وانیلی که با گل‌های سفید  را در خاطر دارد. اینجاست که می‌فهمید که او واقعاً در عروسی سلطنتی بوده و شک و تردیدهای شما بی‌اساس است. برای خارج شدن از این وضعیت، فقط چیزی بگویید مانند اینکه “اوه، من فکر کردم که پذیرایی عروسی با یک کیک شکلاتی بوده است” و گفتگو را منحرف کنید.

  آیا می‌توانید این روش را آزمایش کنید؟ آیا تا به حال احساس کرده‌اید که فردی دروغگو است و  احساس شما واقعی از آب در آمده؟ داستان خود را با ما به اشتراک بگذارید!

  فروش ویژه
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۹,۰۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi Note 11 Pro Plus ظرفیت ۱۲۸ رم ۶ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۱۰,۲۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Poco X4 GT 5G ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۳۵,۲۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone 13 ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۵,۶۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi Note 11 4G ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت رم ۶ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۱۴,۸۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی اپل مدل آیفون iPhone SE 2020 ظرفیت ۱۲۸ رم ۳ گیگابایت نات اکتیو
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۱,۵۳۹,۰۰۰ تومان
  گوشی نوکیا C10 ظرفیت ۳۲ رم ۱ گیگابایت

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  ‫۲ نظرها

   1. قیمت چه محصولی؟
    این مقاله در مورد کالایی خاص نبود

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن