Galaxy One، جایگزین جدید گلکسی اس و گلکسی نوت سامسونگ!

Galaxy One، جایگزین جدید گلکسی اس و گلکسی نوت سامسونگ!

هر ساله، سامسونگ مجموعه‌ای از پرچمداران Galaxy-S را در ماه فوریه یا مارس و نسل بعدی Galaxy Note را در ماه آگوست رونمایی می‌کند، اما شایعه جدیدی به گوش می‌رسد که می‌تواند به این روند به طور کلی پایان دهد. شایعه‌ای مبتنی بر اینکه خطوط Galaxy S و Galaxy Note سامسونگ سال آینده ادغام می‌شوند.

Galaxy One جایگزین جدید گلکسی اس و گلکسی نوت سامسونگ!

شایعات در مورد ترکیب Galaxy S و Galaxy Note از زمانی قوت گرفت که سامسونگ در یک کنفرانس مطبوعاتی برای تولید نسل بعد از Galaxy S10 با شک و تردید سخن گفت و در مورد “Galaxy S11” فاش کرد که بعید است مدل‌های بعدی این نام را داشته باشند.

این شرکت همچنین اظهار داشت که زمان مناسبی برای “وحدت نام تجاری” رسیده است و حاکی از ادغام خطوط Galaxy S و Galaxy Note در آینده نزدیک بود. این شایعات از زمانی شکل محکم‌تری به خود گرفته که  «ایوان بلس» وبلاگ نویس و افشاگر معروف آمریکایی در زمینه اخبار موبایل نیز از احتمال بالای این ادغام در ابتدای سال آینده خبر داده است.

تغییرات چگونه خواهد بود و با چه نامی؟

Galaxy One جایگزین جدید گلکسی اس و گلکسی نوت سامسونگ!

در اوایل عرضه Galaxy S و Galaxy Note تفاوت واضحی بین این دو وجود داشت. با این حال، از زمان ورود Galaxy S6 و Galaxy Note 5 در سال ۲۰۱۶، اختلافات کاهش یافته و همپوشانی قابل توجهی رخ داده است. بسیاری حتی ادعا کرده‌اند که دستگاه‌های اخیر Galaxy Note همان مدل‌های Galaxy S با یک قلم S هستند و به نظر می‌رسد سامسونگ اکنون این موضوع را تشخیص داده است. مطمئناً در حال حاضر سامسونگ برنامه‌های خود را روشن نمی‌کند – زیرا همه این شایعات هنوز در مرحله ” آزمایش” است – اما این امکان وجود دارد که سری Galaxy S و Galaxy Note در یک دستگاه واحد با نام “Galaxy One” ادغام شوند. بعید به نظر نمی‌رسد که به جای Galaxy S11 در اوایل سال ۲۰۲۰، باید منتظر گلکسی وان باشیم..نظر شما در مورد خرید گوشی چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *