گوشی آیفون
خودرو

از رویا تا واقعیت؛ پورشه و بوئینگ ماشین‌پرنده می‌سازند!

 • حتماً در کودکی یا همین الان در ترافیک سرسام آور به این رویا فکر کرده‌اید که کاش یک ماشین پرنده داشتید. اصولاً هر وسیله و اختراعی که اکنون در دست بشر است روزی رویا و آرزو بوده است. غول‌های بزرگ صنعت خودرو هم در تلاش هستند تا این آرزو ماشین‌های پرنده را به واقعیت بدل کنند.

  از رویا تا واقعیت؛پورشه و بوئینگ ماشین‌پرنده می‌سازند!

  همکاری پورشه و بوئینگ

  اولین شرکت هیوندای بود که به این ایده فکر کرد و اکنون‌، پورشه نیز می‌خواهد همین کار را انجام دهد. این خودروساز آلمانی به تازگی با بوئینگ تفاهم نامه‌ای را برای ساخت ماشین پرنده امضا کرده است که می‌تواند پورشه را به مکانی برسد که پیش‌تر پای در آن نگذاشته است: آسمان.

  شاید تعجب کنید که چرا پورشه سرمایه‌گذاری زیادی در این زمینه دارد. دلیل این امر این است که آنها معتقدند که بازار حمل و نقل هوایی و شهری تا سال ۲۰۲۵ رو به رشد خواهد بود و پورشه می‌خواهد در این زمینه اولین باشد. پورشه قصد دارد با تبدیل شدن به یک برند برتر، دامنه تولید خود را به عنوان یک تولید کننده اتومبیل‌های اسپرت گسترش دهد.

   از رویا تا واقعیت؛پورشه و بوئینگ ماشین‌پرنده می‌سازند!

  مدیران این دو برند بزرگ بعد از امضای تفاهم نامه اعلام کردند که: این همکاری تلاش‌های ما برای توسعه یک اکوسیستم حمل و نقل امن و بهینه را گسترش داده و فرصتی را برای ساخت وسیله نقلیه شهری پرنده با خودروسازی پیشگام را فراهم می کند.

  دیتلوف فن پلاتن؛ عضو هیئت اجرایی فروش و بازاریابی در شرکت پورشه AG گفت: «ما نقاط قوت‌ دو شرکت جهانی پیشرو یعنی بوئینگ و پورشه را برای پرداختن به یک بخش کلیدی در بازار بالقوه آینده، ترکیب می‌کنیم.»

   از رویا تا واقعیت؛پورشه و بوئینگ ماشین‌پرنده می‌سازند!

  فروش ویژه
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۷,۴۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi Note 11 Pro 4G ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۱۰,۹۴۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Poco F4 5G ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۷,۰۴۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi Note 10 Pro ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۱۰,۲۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Poco X4 GT 5G ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۹,۹۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi Note 11 Pro Plus ظرفیت ۱۲۸ رم ۸ گیگابایت
  گوشی a02s
  قیمت ویژه: ۵,۶۹۹,۰۰۰ تومان
  گوشی شیائومی Redmi Note 11 4G ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت رم ۶ گیگابایت

  پورشه در مورد مسافرت هوایی شهری بسیار جدی است و حتی یک کانسپت را رونمایی کرده که می توانید در تصویر مشاهده کنید که دقیقاً مانند هواپیمای جنگنده جت برخاست و فرود خواهد داشت. این خودرو هنوز نامگذاری نشده است، این شرکت حتی افزود که در آینده نزدیک نمونه‌های اولیه آن را آزمایش می‌کنند.

  اکنون دو خودروساز داریم که می‌خواهند ماشین پرنده بسازند، آیا این بدان معنی است که در آینده شاهد تعداد بیشتر فعالان این عرصه خواهیم بود؟  

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا
  بستن
  بستن