آیفوناپلیکیشن و نرم افزارموبایل و تبلتهمه

پیشگوی مشهور اپل از خصوصیات اپل واچ سری ۵ می‌گوید

Ming-Chi Kuo یکی از مهمترین تحلیلگران حوزه فناوری است که به پیشگوی اپل نیز شهرت دارد. این فرد در طی چند سال اخیر با پیش بینی‌های دقیق خود در مورد محصولات این برند به شهرت خاصی دست یافته است. البته هنوز منبع خبری وی مشخص نشده اما بسیاری، نفوذ او در منابع خبری شرکت‌های مرتبط را دلیل این پیشگویی‌ها می دادند.

این‌بار مینگ-چیکو به سراغ اپل واچ سری ۵ رفته است . بیشتر تحلیل‌های او از محصولات اپل که در آینده عرضه می‌شود درست بوده و خصوصیات اپل واچ سری ۵ نیز؛ که در پاییز ۲۰۱۹ قرار است رونمایی شود؛ جز اظهارنظرهای جدید این فرد بوده است.

پیش‌بینی‌های مینگ-چی- کو:

اولین اظهار نظر او در مورد زمان رونمایی بوده که آن را با مراسم معرفی آیفون ۱۱ در ۱۹ شهریور ۹۸ همزمان دانسته است. این فرد افزوده که: «انتظار می‌رود Apple Watch Series 5 با طراحی جدیدی از پوشش سرامیکی همراه باشد.»

همچنین او می‌گوید: «این محصول اپل به نمایشگرهای میکرو ال ای دی مجهز خواهد شد. نمایشگرهایی که توسط JDI ساخته شده و پیش بینی شده است سفارشات اپل برای این شرکت از ۲۰ درصد در سال ۲۰۱۹ به ۸۰ درصد در سال ۲۰۲۰ برسد. نمایشگرهای اولد آیفون را نیز به ال جی سفارش خواهد داد و در کنار اینها شرکتی چینی BOE نیز بخشی از سفارشات اپل را برعهده خواهد گرفت تا آیفون تنوع بیشتری در زمینه تولیدکنندگان نمایشگرهای محصولات خود تجربه کند و بیازماید.»

کو همچنین از باتری قدرتمندتر Apple Watch Series 5  نیز صحبت کرده است. حال باید تا تاریخ اعلام شده صبر کرد تا ببینیم چه مقدار از پیش بینی‌های این تحلیلگر درست خواهد بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن