سامسونگموبایل و تبلتهمه

پشتیبانی Galaxy S10 از استاندارد Wi-Fi 6

19kala

Samsung’s Galaxy S10 اولین موبایل سامسونگ است که از سرعت Wi-Fi بالاتری برخوردار خواهد بود که با پشتیبانی از (Wi-Fi 6 (802.11ax فراهم آمده است. بر اساس آخرین گزارشات منتشر شده هر سه مدل از گوشی های سامسونگ از استاندارد وای فای جدید پشتیبانی خواهند کرد اما این نکته را می بایست بدانید که تقریباً هیچ کسی تا به امروز روتر Wi-Fi 6 را در اختیار نداشته و برای استفاده از پیشرفت های صورت گرفته در Wi-Fi 6 می بایست یکی از آنها را تهیه کند.

Wi-Fi 6 همچنین برای دستگاه های مجزا سرعت قابل توجه ای را ارائه نمی دهد. قرار است این استاندارد عملکرد شبکه های Wi-Fi خانگی و جایی که در آن تعداد زیادی از دستگاه ها به هم متصل هستند را ارتقاء دهد.

استاندارد وای فای جدید سرعت انتقال داده در گوشی سامسونگ گلکسی اس 10

در حال حاضر دستگاه های کمی هستند که از این استاندارد پشتیبانی کرده اما گلکسی اس ۱۰ قرار است در این زمینه تغییر بزرگی ایجاد کند. همان طور که قبلاً نیز گفته شد قرار است سه نسخه از این گوشی به نام های سامسونگ گلکسی اس ۱۰ و سامسونگ گلکسی اس ۱۰ پلاس و نسخه ارزان قیمت تر سری اس ۲۰۱۹ – گلسی اس ۱۰ ای عرضه شود.

این در حالی است که انتظار می رود که نسخه ۵G این سری نیز بعد از معرفی اولیه آنها معرفی و به بازار آید. این استاندارد نسبت به (WiFi 5( 802.11AC که در سال ۲۰۱۴ معرفی شده رمز نگاری اطلاعات کارآمد تری داشته و خروجی آن بیشتر بوده در نتیجه سرعت بیشتری را در انتقال داده به ارمغان می آورد. گفته می شود سرعت انتقال داده ها تا ۴۰ درصد از استاندارد وای فای ۵ بالاتر خواهد بود. نظر شما در مورد خرید گوشی چیست؟

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن