نسخه بتا اندروید ۱۰ برای سامسونگ Galaxy S10 و Note 10 در راه است

نسخه بتا اندروید ۱۰ برای سامسونگ Galaxy S10 و Note 10 در راه است

اندروید ۱۰ ویژگی‌های جدید و پیشرفت‌های زیادی را برای گوشی‌های اندرویدی به ارمغان می‌آورد. در میان مدل‌های مختلف گوشی سامسونگ فقط چند دستگاه تلفن همراه قادر به دریافت نسخه جدید هستند اما به زودی در اکثر پرچمداران آماده خواهد شد. انتظار می‌رود دوستداران سامسونگ گلکسی اس ۱۰ و گلکسی نوت ۱۰ در چند ماه آینده بروزرسانی اندروید ۱۰ را دریافت کنند زیرا این شرکت اکنون در حال کار بر روی نسخه بتا است. نسخه عمومی اندروید ۱۰، اولین بار برای نوت ۱۰ و  در آخر برای S10 به عنوان پرچمداران غول فناوری کره جنوبی در دسترس خواهد بود.

نسخه بتا اندروید ۱۰ برای سامسونگ Galaxy S10 و Note 10 در راه است

کار بر روی نسخه بتا اندروید ۱۰ سامسونگ آغاز شده است، گرچه هیچ اطلاعیه رسمی وجود ندارد اما می‌توانیم قبل از پایان سپتامبر ۲۰۱۹ منتظر ساخت آن باشیم که البته در ایالات متحده و اروپا، یک ماه دیرتر به پایان می‌رسد. گفته می‌شود که Galaxy S10 قبل از نوت ۱۰، Android 10 را دریافت کند. البته این خبر قطعی نیست و شایعاتی هم پیرامون این نکته هست که ممکن است همزمان آن را دریافت کنند. خبرهایی نیز مبنی بر اینکه نسخه بتا اندروید ۱۰ در حال اجرا بر روی Samsung Galaxy S10 + به گوش می‌رسد. به زودی با اطلاعیه رسمی سامسونگ جزئیات این خبر شفاف‌تر در دسترس خواهد بود.

ویژگی‌های نسخه بتا اندروید ۱۰ در گوشی‌های سامسونگ:

در هر صورت، در این نسخه شاهد تغییراتی مانند تنظیمات سریع و گزینه جدید “پیوند به ویندوز” که گفته می‌شود منحصر به سامسونگ است، خواهیم بود. برخی دیگر از پیشرفت‌هایی که می‌توان انتظار داشت -همانطور که در نسخه‌های قبلی بتا آندروید رخ داد-  شامل تنظیمات امنیتی جدید است.

همچنین میتوان منتظر پشتیبانی گسترده‌تر به ویژه برای گوشی‌های منعطف، گزینه اتصال ۵G، تم تاریک در سطح سیستم، Live Caption، ژست حرکتی کامل، رابط کاربری بهتر، محدودیت‌های امنیتی بیشتر، افزایش محافظت از داده‌های مکان در اسکن شبکه، بهینه سازی زمان اجرا ART و پشتیبانی از API 1.2 بود.

در بخش تصویربرداری، اندروید ۱۰ عمقی قابل توجه را برای عکس‌ها ارائه می‌دهد. کدک صوتی و تصویری جدید از دیگر ویژگی‌های آن محسوب می‌شود.

بزودی منتظر این نسخه بتا سامسونگ آندروید ۱۰ باشید زیرا این برنامه در حال آماده‌سازی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *