گلکسی اس 10 لایت یا نوت 10 لایت؛ کدام یک ارزش خرید بالاتری دارد؟

گلکسی اس 10 لایت یا نوت 10 لایت؛ کدام یک ارزش خرید بالاتری دارد؟

گلکسی اس 10 لایت یا نوت 10 لایت؛ کدام یک ارزش خرید بالاتری دارد؟

در اواخر سال 2019 ما شاهد یک حرکت عجیب از کهکشانی‌ها بودیم. عرضه دو نسخه لایت از پرچمداران سال گذشته؛ گلکسی اس 10 لایت و گلکسی نوت 10 لایت. در این ویدئو گوشی‌ سامسونگ گلکسی اس 10 لایت با گوشی گلکسی نوت 10 لایت با هم مقایسه شده و شما می‌توانید به طور کامل با مشخصات و طراحی همچنین تفاوت‌ و شباهت‌های این دو به طور کامل آشنا شوید. در این ویدئو شاهد مقایسه اس 10 لایت با نوت 10 لایت هستید.

در این ویدئو شاهد مقایسه اس 10 لایت با نوت 10 لایت هستید.

 

  • برای مشاهده مشخصات کامل گلسی اس 10 لایت و اطلاع از قیمت به صفحه آن مراجعه کنید.

به نظر شما هدف از ساخت این دو نسخه از گوشی سامسونگ چیست؟ پاسخ ساده است و آن هم چیزی نیست به جزء رقابت با سایر برندهایی که در بخش گوشی‌های میان رده حرف‌های زیادی برای گفتن دارند. گرچه این کمپانی کره‌ای به نسبت قبل در ساخت میان‌رده‌هایش پیشرفت قابل‌توجهی داشته؛ اما هنوز هم نمی‌توان آن را جزء شرکت‌هایی قلمداد کرد که از فن‌آوری‌های نوآورانه استفاده می‌کنند. به همین دلیل دو مدل گلکسی اس 10 لایت و گلکسی نوت 10 لایت سامسونگ را با یک سیاست ساخت خاص عرضه کرده، سیاستی که تاکنون هیچ کدام از برندهای دیگر در ساخت گوشی‌های خود مورد استفاده قرار نداده‌اند. 

ارزش خرید کدام گوشی بیشتر است؟ مقایسه اس 10 لایت یا نوت 10 لایت

مقایسه نوت 10 لایت و اس 10 لایت

بنابراین نمی‌توان این گوشی‌ها را میان‌رده‌های تمام عیار دانست و یا یک پرچمدار خوش قیمت. برخی این مدل‌ها را قاتلین پرچمدار می‌نامند. همان طور که قبلاً نیز گفته شده این گوشی‌ها از تراشه‌های سال‌های قبل بهره برده در حالی که قیمت بسیار کمتری نسبت به پرچمداران جدید دارند. ویژگی دیگر این گوشی‌ها هم این است که نسبت به پرچمداران سال گذشته امکاناتی مثل باتری و یا دوربین ارتقاء قابل‌توجهی دارد. اما این سوال مطرح است که کدام یک از این دو نسخه ارزش خرید بالاتری دارند، گلکسی اس 10 لایت و یا گلکسی نوت 10 لایت؟

در ویدئو موجود در متن این گوشی‌ها از چندین نظر مقایسه شده‌اند؛ از‌این‌رو می‌توانید تفاوت میان آنها همچنین ارزش خرید آنها را که یکی از مهمترین اولویت‌های هر فرد در هنگام خرید گوشی در نظر گرفته می‌شود را محک بزنید. ویدئو را تماشا کرده سپس نظرات خود را در مورد این دو گوشی کامنت کنید.

‫2 نظر

  • Mahdi گفت:

    اگه یه گرافیست یا یه آدم خلاق هستید نوت ۱۰ وه اگه به دنبال یک گوشی با امکانات بالا هستید اس ۱۰ رو پیشنهاد میکنم

  • لیا گفت:

    من اس ناین دارم کاملا راضیم اس ده فک کنم بسیار قوی تر باشن

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *