اپلیکیشن و نرم افزارموبایل و تبلتهمه

معرفی رسمی MIUI 10 در ۳۱ می

دیروز شرکت شیائومی در وب سایت Weibo اعلام کرد که گوشی شیائومی می ۸ و یا همان گوشی شیائومی می ۷ را در تاریخ ۳۱ می رونمایی خواهد کرد. امروز نیز تصویری از رابط کاربری جدید این شرکت در برخی از سایت ها نشان داده شده است که نشان می دهد که قرار است از MIUI 10 نیز در رویدادی در همین تاریخ در شنزن رونمایی شود.

معرفی رسمی MIUI 10 در ۳۱ می

در این تیزر متنی به چشم می خورد که ترجمه آن به این صورت است: “من سریع تر از نور خواهم بود” همچنین به همراه این جمله، مکان و تاریخ رونمایی این نسخه از رابط کاربری نیز مشخص شده است. این جمله مشابه به جمله ای است که پیرامون گوشی جدید این شرکت منتشر شده است مبنی بر اینکه “سریعترین گوشی هوشمندی که تا به حال دیده اید”. از آنجایی که هر دو آنها از شعار تبلیغاتی تقریبا یکسانی استفاده کرده اند می توان چنین اسنتباط کرد که این گوشی ممکن است به صورت پیش فرض با رابط کاربری جدید عرضه شود. جزئیات و خصیصه های رابط کاربری MIUI 10 هنوز منتشر نشده است اما انتظار می رود که با پلتفورم اندروید آرئو اجرا شود.

این در حالی است که پیش از این، انجمن توسعه دهندگان XDA که نسخه جدید MIUI را دیدند، بیان می کنند که این رابط کاربری به سبک Android P طراحی شده است. آنها بیان کرده اند که MIUI جدید حرکات ناوبری تماما صفحه نمایش را ارائه داده است. این خصیصه مشابه به ناوبری اندروید P بوده که اخیرا معرفی شده است. آنها ویدئویی را منتشر کرده اند که سیستمی از حرکات را با کشیدن به سمت راست و چپ نشان می دهد. این توسعه دهندگان همچنین بیان کرده اند که این نسخه از رابط کاربری شیائومی ترکیبی از IOS و اندروید P خواهد بود. حال می بایست منتظر بود تا اطلاعات بیشتری پیرامون این دو محصول شرکت شیائومی منتشر شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن