مقایسه دوربین گوشی اپل اس ای با آیفون ایکس آر و آیفون 11+ویدئو

مقایسه دوربین گوشی اپل اس ای با آیفون ایکس آر و آیفون 11+ویدئو

مقایسه دوربین گوشی اپل اس ای با آیفون ایکس آر و آیفون 11+ویدئو

امسال شاهد معرفی چندین مدل گوشی میان ‌رده بوده‌ایم، اپل نیز به این میدان وارد شده و گوشی اپل اس ای بازیکن تازه نفس این برند در این میدان رقابت است. شاید شما هم از کاربرانی هستید که از گوشی‌های قدیمی‌تر آیفون مثل آیفون 7 و یا آیفون 11 استفاده می‌‍کنید و می‌خواهید گوشی خود را عوض کنید. در ادامه بررسی خواهیم کرد با توجه به قيمت گوشى اپل se نسبت به دیگر مدل‌های تک دوربین این برند، از نظر دوربین ارزش خرید دارد یا خیر؟ و دوربین آن به چه صورت عمل خواهد کرد. قيمت گوشى اپل se برابر با 399.00 دلار است، در حالی که آیفون ایکس قیمتی برابر با 454.98 دلار دارد.

مقایسه دوربین گوشی اپل اس ای با آیفون ایکس آر و آیفون 11

اکنون این شرکت یک گزینه ارزان قیمت‌تر را پیش روی شما قرار داده است. به نظر شما آیا عملکرد گوشی اپل اس ای قابل مقایسه با مدل‌های قبلی این برند مثلا گوشی آیفون ایکس آر و یا آیفون ایکس هست یا خیر؟ در ویدئو موجود، گوشی جدید گوشی اپل اس ای با دو مدل آیفون 11 و آیفون ایکس مقایسه شده است. به نظر شما در رقابت با این سه گوشی با برچسب‌های قیمتی متفاوت کدام یک از نظر دوربین بهتر عمل خواهد کرد؟ آیا این گوشی iphone ارزش خرید بالایی دارد یا خیر؟

گوشی آیفون 7 از دوربین 12 مگاپیکسلی استفاده کرده، سال بعد گوشی آیفون 11 نیز دقیقاً همان دوربین را مورد استفاده قرار داد. آیفون ایکس ار نیز دقیقاً همان دوربین را برای عکاسی بکار گرفت. هر سه این دوربین نیز از نوع واید بودند. در سال 2019 این شرکت در تولید گوشی‌های جدید خود از نظر دوربین جهش قابل‌توجهی را ایجاد کرد. گوشی آیفون 11 پرو مکس را می‌توان اولین گوشی این اکوسیستم به حساب آورد که از ماژول سه‌گانه دوربین استفاده کرد و عملکرد عکاسی بی‌نظیری را ارائه داد. در واقع برای اولین بار لنز 13 مگاپیکسلی را در این گوشی مورد استفاده قرار داد. در این ویدئو شاهد مقایسه دوربین اپل اس ای با آیفون ایکس و iPhone 11 هستید.

چندی می‌شود که گوشی اپل اس ای معرفی و در برخی از بازارها عرضه شده است. همان طور که می‌دانید این گوشی هم تنها در بردارنده یک دوربین 12 مگاپیکسلی است؛ اما خب تفاوت این مدل با مدل‌های قبلی تراشه قدرتمند‌تر آن است که با توجه به قيمت گوشى اپل se امتیاز این گوشی را نسبت آنها بالا می‌برد. ویدئو مقایسه دوربین اپل اس ای با آیفون ایکس و آیفون 11 را تماشا کرده و نظرات خود را با 19کالامگ به اشتراک بگذارید.

منبع: apple.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *