تصفيه کننده هوا شیائومی ورژن 2

تصفيه کننده هوا ورژن 2- شيائومی Xiaomi Mi Air Purifier 2 معرفی  اجمالی محصول: پاک کردن هوای محيط از هر گونه آلودگی از اهميت بالايی برخوردار است، به خصوص زمانيکه در يک شهر شلوغ با انواع آلاينده‌های هوا و ذرات معلق رو به رو باشيد،این مشکل را با سبک زندگی شیائومی و ایجاد خانه هوشمن..

تمام شد

دستیار تهویه هوای شیائومی مدل Aqara

دستیار تهویه هوای Aqara- شیائومی Xiaomi Aqara Air Conditioning Companion Smart Socket معرفی محصول: شرکت شیائومی مثل همیشه نیاز کاربران را در نظر گرفته و محصول فوق العاده ای را روانه بازار کرده است. این محصول فوق العاده ویژگی های بسیار خوب و کاربردی دارد. موضوع تهویه هوای مطبوع در منزل از اه..

موجود نیست

پنکه رومیزی کد 4

پنکه رومیزی کد 4Desktop Fan Code 4معرفی محصول:یکی دیگر از لوازم جانبی دیجیتال انواع پنکه می باشد، تاکنون چندین مدل پنکه رومیزی روانه بازار شده است از جمله این مدل ها می توان به پنکه رومیزی کد 4 اشاره کرد که از ویژگیها و قابلیت های خوبی برخوردار بوده و قیمت مقرون به..

موجود نیست

کلید تک‌ پل توکار شیائومی مدل Aqara

کلید تک‌ پل توکار Aqara- شیائومی(Xiaomi Aqara Smart single key wall switch (Zigbee Versionمعرفی محصول:یکی دیگر از محصولات شرکت شیائومی برای ایجاد سبک زندگی شیائومی کلید تک‌ پل توکار Aqara- شیائومی است. این محصول نیز همانند سایر محصولات شیائومی بسیار کاربردی بوده و به خوبی نیز طراحی شده است..

موجود نیست

ترازو دیجیتال ریمکس مدل آر تی اس 1

ترازو دیجیتال مدل آر تی اس 1- ریمکس Digital Scale Remax RT-S1 معرفی محصول: ترازو یکی از لوازم جانبی دیجیتال مورد نیاز هر خانه هوشمند است که می توانید آن را در 19kala خریداری کنید و با استفاده آن به تناسب اندام خود آگاهانه رسیدگی کنید. این ترازو نیز یک گجت هوشمند به حساب می آید. تراز..

موجود نیست

ترازو هوشمند بلوتوث دار شیائومی مدل Mi

ترازو هوشمند بلوتوث دار مدل Mi- شيائومی Xiaomi- Smart Scale Mi معرفی محصول: همان طور که می دانید تاکنون محصولات شیائومی Xiaomi  مختلفی از این شرکت مرتبط با سلامتی تولید شده است که از کیفیت و کارایی بسیار خوبی برخوردار بوده اند.حال این بار ترازویی هوشمندی تولید کرده است که همانند سایر محص..

موجود نیست

ترازو هوشمند شیائومی مدل Yunmai Mini 2

ترازو هوشمند مدل Yunmai Mini 2- شيائومی Xiaomi Yunmai Mini 2 Smart Body Fat BMI Digital Scale معرفی محصول: محصولات شیائومی تنوع بسیاری دارند، از جمله این محصولات گجت های سلامت شیائومی می باشند. Xiaomi Yunmai Mini 2 Smart Body Fat BMI Digital Scale از تکنولوژی BIA برای اندازه گیری وزن، چربی..

موجود نیست

ترازو هوشمند شیائومی نسخه 2

ترازو هوشمند نسخه 2- شیائومی Xiaomi Mi Smart Scale 2 معرفی محصول: یکی دیگر از محصولات بسیار خوب شرکت شیائومی ترازوی های هوشمند تولید شده توسط این شرکت به نام Xiaomi Mi Smart Scale 2 است. هریک از این ترازو های از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار هستند و به داشتن خانه هوشمند شیائومی..

تمام شد

تصفيه کننده آب هوشمند شیائومی

تصفيه کننده آب هوشمند- شیائومی  Xiaomi Mi Smart Water Purifier معرفی محصول: یکی از مشکلاتی که افراد این روزها با آن روبه رو هستند عدم دسترسی به آب تصفیه شده است. یکی از راهایی که می توانید آب را تا حدودی تصفیه کنید جوشاندن و سرد کردن آن می باشد، اما این روند بسیارسخت و زمان بر است. از ای..

موجود نیست

تصفيه کننده هوا شیائومی ورژن 1

تصفيه کننده هوا ورژن 1- شيائومی Xiaomi Mi Air Purifier معرفی محصول: پاک کردن هوای محيط از هر گونه آلودگی از اهميت بالايی برخوردار است، به خصوص زمانيکه در يک شهر شلوغ با انواع آلاينده‌های هوا و ذرات معلق رو به رو باشيد،این مشکل را با سبک زندگی شیائومی و ایجاد خانه هوشمند شیائومی&nb..

موجود نیست

تصفیه کننده هوای خودرو شیائومی مدل Mijia

تصفیه کننده هوای خودرو مدل Mijia- شیائومی Xiaomi Mijia Air Purifier Car معرفی  محصول: پاک کردن هوای محيط از هر گونه آلودگی از اهميت بالايی برخوردار است، به خصوص زمانيکه در يک شهر شلوغ با انواع آلاينده‌های هوا و ذرات معلق رو به رو باشيد،این مشکل را با سبک زندگی شیائومی از ط..

موجود نیست

تی وی باکس کوچک شیائومی

تی وی باکس کوچک- شیائومی Xiaomi mini tv box معرفی محصول: انواع محصولات شیائومی برای داشتن خانه هوشمند شیائومی از این شرکت تولید شده است. اخیرا شرکت شیاومی نسخه جدید تی وی باکس کوچک- شیائومی را عرضه کرده است که اندازه بسیار کوچکی داشته اما نسبت به نسل قبلی خود بسیار کاربردی ..

موجود نیست

جارو برقی رباتی هوشمند شیائومی

جارو برقی رباتی هوشمند- شیائومی MiJia Roborock Robot Vacuum Cleaner معرفی محصول: این محصول یکی از گجت های هوشمند شیائومی است. با این ربات هوشمند می توانید خانه ی هوشمند شیائومی را داشته باشید. جاروبرقی  رباتی هوشمند- شیائومی یک دستگاه تمیز کننده خانه ..

موجود نیست

جارو برقی رباتیک شیائومی نسخه 2

جارو برقی رباتیک نسخه 2- شیائومی Xiaomi-Mijia Robot Vacuum Cleaner 2 معرفی محصول : جارو برقی هوشمند شیائومی قابل تنظیم برای یک خانه هوشمند شیائومی با گجت های هوشمند شیائومی است که دستیار خوبی برای تمیز کردن خانه خواهد شد. برای مقایسه با مدل قبلی MiJia Roborock Robot Vacuum Clean..

موجود نیست

حسگر تشخیص حرکت شیائومی

حسگر تشخیص حرکت- شیائومی Human Body Sensor Xiaomi معرفی محصول: حسگر تشخیص حرکت- شیائومی برای استفاده در منزل و محیط کار طراحی شده است تا بتواند یک گجت های هوشمندشیائومی برای خانه هوشمند شیائومی ارائه کند. در زمانی که فردی در زمان تنظیم‌شده در خانه نباشد، به صورت اتوماتیک دستگاه تهویه هوا..

موجود نیست

حسگر تشخیص دود شیائومی مدل هانی ول

حسگر تشخیص دود هانی ول- شیائومی Xiaomi Smoke Detector Sensor-Honeywell معرفی محصول: شیائومی حسگرهای متنوعی از قبیل حسگر نظارت بر گل وگیاه و حسگر تشخیص حرکت و حسگر درب و غیره تولید نمود. با توجه به آمار سال 2017 بیش از نیمی آتش سوزی خانه ها، ناشی از نشت گاز بود. ب..

موجود نیست

حسگر درب و پنجره شیائومی

حسگر درب و پنجره- شیائومی Original Xiaomi Smart Door and Windows Sensor معرفی محصول: حسگر Original Xiaomi Smart Door and Windows Sensor برای امنیت منزل و محل کار مفید است. این سنسورها با استفاده از اپلیکیشنی که بر روی تلفن همراه شما نصب می‌شود کنترل شده و منبع انرژی آن‌ها‌، از باتری های..

موجود نیست

حسگر دما و رطوبت شیائومی

حسگر دما و رطوبت- شیائومی Xiaomi-Sensor Temperature And Humidity  معرفی محصول: حسگر دما و رطوبت-شیائومی یکی دیگر از گجت های هوشمند شیائومی می باشد. چرا رطوبت مهم است؟ به طور کلی رطوبت در درجه حرارت کلی یک منطقه نقش مهمی دارد. اگر درجه حرارت بیش از حد گرم یا سرد نباشد، ب..

تمام شد

حسگر نظارت به گل و گیاه شیائومی

حسگر نظارت بر گل و گیاه شیائومی Xiaomi Smart Plant Monitor معرفی محصول: حسگر نظارت بر گل و گیاه شیائومی یکی دیگر از گجت های هوشمند شیائومی است که با استفاده از می توانید خانه هوشمند شیائومی را تجربه کنید. این دستگاه کوچک با اندازه گیری روشنایی، رطوبت و دما در اطراف گیاهانتان و نیزمیزان ح..

موجود نیست

حسگر چشمی ربات اسباب بازی شیائومی

حسگر چشمی ربات اسباب بازی- شیائومی Xiaomi Robot Building Blocks Eye معرفی محصول: شیائومی حسگرهای متنوعی از قبیل حسگر نظارت بر گل وگیاه و حسگر تشخیص حرکت و حسگر درب و غیره می باشد. حسگر چشمی ربات اسباب بازی- شیائومی Xiaomi Robot Building B..

موجود نیست

حشره دورکن برقی شیائومی

حشره دورکن برقی- شیائومی Xiaomi Portable Electronic Mosquito Repeller معرفی محصول: حشره دورکن برقی- شیائومی با استفاده از پاوربانک روشن می‎شود که آن را برای مسافرت، ایده‌آل می‌کند. این محصول یکی از محصولات شیائومی برای کمک به سبک زندگی شیائومی می باشد. با دستگاه Xiaomi Portable Electr..

موجود نیست

دستبند سلامت شیائومی مدل می بند 3

نقد و بررسی دستبند سلامت می بند 3 شیائومی شرکت شیائومی علاوه بر تولید گوشی موبایل یکی از شرکت های مطرح در دنیا در زمینه تولید مدل های گجت سلامت از جمله گجت پوشیدنی ورزشی با قیمتی مقرون به صرفه نیز به حساب می آید. در سال 2014 شرکت شیائومی اولین نسل از دستبند سلامت..

تمام شد

دستبند سلامت شیائومی مدل می بند 4

نقد و بررسی دستبند سلامت شیائومی می بند 4 (Xiaomi Mi Band 4) دستبند‌های سلامت، همراهی هوشمند برای رسیدن به اهداف سلامتی، ورزشی و کاری هستند و این روزها به عنوان یکی از پرطرفدارترین انواع گجت‌ هوشمند به شمار می‌روند. در این میان شرکت شیائومی محصولات قابل توجهی را به بازار عرضه کرده و از برندهای پرطر..

تمام شد

دستبند سلامت شیائومی مدل می بند1 ای

دستبند سلامت مدل می بند 1ای- شیائومی Xiaomi Mi Band Mi 1A    معرفی محصول: دستبند شیائومی می 1Aیکی دیگر از محصولات شیائومی این شرکت است که بسیار کاربردی است و با کمک این دستبند می توانید کلیه فعالیت های روزانه خود به سبک زندگی شیائومی را به وسیله گجت های سلامت ..

موجود نیست

دستبند سلامت شیائومی مدل می بند2

دستبند سلامت می بند2- شیائومی  Xiaomi Mi Band2   معرفی محصول: دستبند سلامت می بند2- شیائومی  یکی از محصولات شیائومی است و در دسته گجت های سلامت شیائومی قرار دارد. دستبند Mi Band 2 از صفحه نمایش OLED استفاده می کند، بنابراین شما می توانید در یک نگاه بیشتر ببینید. استفاده از..

تمام شد

دستبند هوشمند سلامت شیائومی مدل Amazfit Equator

دستبند هوشمند سلامت مدل Amazfit Equator- شیائومی   Xiaomi Amazfit Equator Smart Bracelet   معرفی محصول: دستبند هوشمند سلامت مدل Amazfit Equator- شیائومی  یکی دیگر از گجت های سلامت شیائومی تولید شده شرکت شیائومی است که بسیار کاربردی و مفید بوده و از ق..

موجود نیست

دستبند هوشمند شیائومی مدل می بند 5

نقد و بررسی دستبند سلامت شیائومی می بند 5چندی می‌شود که شیائومی از دستبند سلامت می بند 5 رونمایی کرده است. از جمله ویژگی این قبیل گجت‌های شیائومی قیمت مقرون به صرفه و امکانات عالی به نسبت سایر برندهای موجود در بازارست. در ادامه قصد داریم به بررسی شیائومی می بند 5 بپردازیم.طراحی شیائومی Mi Band 5:قبل..

موجود نیست

دستبند هوشمند شیائومی مدل پرتوی ماه Frost

دستبند هوشمند پرتوی ماه Frost- شیائومی Xiaomi Amazfit Moon Frost Smart Bracelet   معرفی محصول: دستبند هوشمند پرتوی ماه شیائومی ترکیب کامل از گجت های سلامت شیائومی زیبا و کاربری محصولات شیائومی به حساب می آید. در بسیاری از محیط ها و موقعیت ها می توان از این دستبند ا..

تمام شد

دستبند گام شمار شیائومی مدل می بند وان اس

دستبندگام شمار می بند وان اس- شیائومی  Xiaomi Mi Band 1S Pedometer معرفی محصول : شکی نیست که یکی از گجت‌ های پوشیدنی با سریع‌ترین رشد، ردیاب‌ سلامتی است. شرکت «شیائومی» (Xiaomi) با تولید محصولات شیائومی از جمله  گام‌ شمار کاربردی و ارزان «Mi Band» توانست بخش بزرگی از بازار این گج..

موجود نیست

دستگاه فشارخون سنج هوشمند شیائومی مدل iHealth

دستگاه  فشارخون سنج هوشمند مدل iHealth- شیائومی Original Xiaomi iHealth Smart Blood Pressure Dock-BLUETOOTH معرفی محصول: دستگاه  فشارخون سنج هوشمند مدل iHealth- شیائومی با  گوشی موبایل شیائومی مدل های Redmi / Redmi Note / Xiaomi 2S / 3/4 سازگار است. با این محصول گو..

موجود نیست

دوچرخه الکتریکی تاشو شیائومی مدل MiJia QiCycle

دوچرخه الکتریکی تاشو مدل MiJia QiCycle- شیائومی Xiaomi MiJia QiCycle Folding Electric Bike معرفی محصول: تاکنون این شرکت محصولات شیائومی متنوعی با عنوان سبک زندگی شیائومی  و گجت های سلامت شیائومی را روانه بازار کرده است. دوچرخه سواری با دوچرخه برقی Mi QiCYCLE یک سواری ..

موجود نیست

دکمه هوشمند شیائومی

دکمه هوشمند- شیائومی Xiaomi-Quick Button معرفی محصول: این گجت هوشمند شیائومی به همراه سایر محصولات شیائومی را در 19 کالا می بینید. دکمه هوشمند- شیائومی یک کلید میانبر هوشمند برای گوشی های هوشمند Xiaomi است. تا زمانی که Xiaomi-Quick Button به جک صوتی وارد شده است، می توانید از حرکات پیش تن..

موجود نیست

ربات هوشمند شیائومی مدل نسخه بلوک های ساخت

ربات هوشمند نسخه بلوک های ساخت- شیائومی Xiaomi Mi Bunny MITU Toy Smart Building Blocks Robot معرفی محصول : ربات هوشمند نسخه بلوک های ساخت- شیائومی به گونه ای طراحی شده است که تمامی قطعات آن از هم جدا هستند و شما باید طبق دفترچه راهنمایی که در بسته محصول وجود دارد این گجت هوشمند ..

موجود نیست

ربات هوشمند شیائومی مدل نسخه ماشین زرهی

ربات هوشمند نسخه ماشین زرهی- شیائومی Xiaomi Mi Bunny MITU Toy Smart Robot Buildin Blocks Truck معرفی محصول : این روزها بودن ربات در خانه چیز غیرعادی نیست و شما نیز می توانید یک ربات هوشمند شیائومی در خانه داشته باشید. این محصول یکی از گجت های هوشمند شیائومی است.یک ماه پیش شیائو..

موجود نیست

ریموت کنترل یونیورسال شیائومی

ریموت کنترل یونیورسال- شیائومی Original Xiaomi Universal IR Remote Controller   معرفی محصول: آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه می توان تمام گجت های هوشمند خانه را کنترل کرد. همان طور که  می دانید هر روز تعداد این وسایل در خانه بیشتر و بیشتر می شود و از طرفی نیز م..

تمام شد

سوئیچ وایرلس شیائومی

سوئیچ وایرلس- شیائومی Xiaomi-Switch Wireless معرفی محصول: سوئیچ وایرلس- شیائومی یکی دیگر از گجت های هوشمند شیائومی است که در ایجاد خانه هوشمند شیائومی به شما کمک می کند. سوئیچ بی سیم چند کاربره است، اگرسوئیچ بی سیم که خارج از درب قرار می دهید را فشار دهید، تلف..

اتمام موجودی

فیلتر جارو برقی هوشمند شیائومی

فیلتر جارو برقی هوشمند- شیائومی Xiaomi-Vacuum Cleaner Framed Filter معرفی محصول: فیلتر جارو برقی هوشمند- شیائومی از دیگر لوازم جانبی جاروبرقی شیائومی و جارو برقی های هوشمند شیائومی است و به طور موثر ذرات مضر مانند خاک، گرد و غبار را از بین برده و سلامت شما را حفظ می ک..

موجود نیست

لامپ هوشمند ال ای دی شیائومی مدل مدل E27

لامپ هوشمند ال ای دی مدل E27- شیائومی Yeelight Smart LED Bulb E27 معرفی محصول: اگر می خواهید خانه شما هنگام باز کردن درب بلافاصله روشن شود، باید به حسگر درب و پنجره هوشمند- شیائومی متصل شوید. اگر شما به خانه هوشمند شیائومی مجهز باشید، ویژگی های جدید و سرگرم کننده بیشتری خواهید داش..

موجود نیست

ماساژور جیبی شیائومی مدل Therapist

ماساژور جیبی مدل Therapist- شیائومیXiaomi Pocket Massage Therapist معرفی محصول:همان طور که می دانید شرکت شیائومی یکی از شرکت هایی است که در زمینه تولید گجت های سلامت فعالیت دارد و هر ساله توانسته است با تولید مدل های متنوعی از این محصولات کاربران زیادی را در سطح دنیا به خود جذب کند. یکی از..

موجود نیست

ماسک شارژی ضد آلودگی هوای شیائومی

ماسک  شارژی ضد آلودگی هوای- شیائومیXiaomi Purely Anti-Pollution Air Maskمعرفی محصول:استفاده از چنین ماسک های در مناطق پرجمعیت و شهرهای بزرگ بسیار مفید هستند، به ویژه در آسیا، که آلودگی هوا بسیار شدید است. به همین دلیل تقاضا برای Xiaomi Purely ماسک بسیار زیاد می باشد. ماسک شارژی Xiaomi Pure..

موجود نیست


© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.