قیمت تبلت شیائومی
قیمت تبلت شیائومی
    مرتب سازی بر اساس:

گوشی جی پلاس GPLUS

در اینجا قصد داریم تا به اطلاعاتی در مورد گوشی جی پلاس بپردازیم تا شناخت نسبی نسبت به این برند نوظهور در بازار پیدا کرده و تصمیم بگیرید که خرید گوشی جی پلاس برای شما و با توجه به اولویت شما در خرید گوشی منطقی هست یا خیر؟ اگر نگاهی به اطراف خود بیاندازید متوجه خواهید شد که تحریم‌های آمریکا هیچ فعالیتی را بی‌تأثیر نگذاشته و یکی از این آثار مخرب، کوچ بسیاری از شرکت‌ها از جمله ال جی و سامسونگ از بازار ایران است؛ اما راهکار این فقدان چیست؟

برای پر کردن خلأ ناشی از  این امر، شرکت‌های داخلی سعی بر آن دارند تا با تولید کالاهای مورد نیاز با کیفیت، کمی از فشار ناشی از این موضوع را از دوش مردم بردارند. 

گوشی های جی پلاس

یکی از این شرکت‌ها، شرکت گلدیران است که در گذشته نماینده محصولات ال جی در ایران بود و اکنون با تولید لوازم خانگی و گوشی های جی پلاس سعی بر آن دارد تا با بومی سازی کالاهای مورد نیاز تا حدودی نیاز بازار داخلی و خلع ناشی از برخی مشکلات را جبران کند. البته ناگفته نماند که برای تولید این محصولات، قطعات مورد نیاز توسط برخی شرکت‌های خارجی تأمین می‌شود. با اینکه این برند بیشتر در عرصه‌ی تولید تلویزیون فعالیت می‌کند، اما در عرضه‌ی محصولات دیگری نظیر ماشین لباسشویی، ظرفشویی، مانیتور، اسمارت‌بُرد‌ها و حتی گوشی تلفن همراه نیز پیش قدم شده است. گوشی موبایل جی پلاس یکی دیگر از محصولات این برند است که اخیراً با توجه به نیاز بازار داخلی روانه‌ی بازار شده است. برای گوشی ایرانی جی پلاس از شعار «واقعیت، می‌ارزد»  استفاده شده که به روشنی گویای بسیاری از حقایق مرتبط با گوشی جی پلاس است. تا به امروز، دو مدل گوشی جی پلاس معرفی شده که به واسطه ارزش خرید بالایی که دارد استقبال چشمگیری از آن شده است. با توجه به آمار خوب فروش گوشی جی پلاس می‌توان آینده‌ی روشنی برای گوشی‌های این برند پیش‌بینی کرد. 

گوشی جی پلاس

قیمت گوشی جی پلاس

این روزها علاوه بر گوشی‌های مختلفی که در بازار وجود دارد و همگی از جمله تولیداتی هستند که از خارج از کشور وارد می‌شوند و بعضا قیمت‌های غیر‌منطقی هم دارند تولیداتی هم وجود دارد که می‌توان به عنوان یک گزینه مقرون به صرفه‌تر از نظر قیمت روی آن حساب کرد. گوشی جی پلاس یکی از این گزینه‌هاست. نقطه قوت قیمت گوشی جی پلاس را می توان نقطه قوت آن در نظر گرفت. از آنجایی که از جمله مدل‌هاییست که در داخل کشور مونتاژ می‌شود بسیاری از هزینه‌های ساخت حذف شده و قیمت تمام شده محصول به نحو قابل توجهی کاهش می‌یابد. اگر بخواهید در مورد قیمت گوشی g plus بدانید و آنها را با سایر گوشی‌های موجود در بازار مقایسه کنید می‌بایست گفت که به نسبت امکاناتی که ارائه می‌دهند قیمت بسیار مقرون به صرفه‌ای دارند.

با در نظر گرفتن قیمت گوشی جی پلاس و امکاناتی که ارائه می‌دهد، به این نکته پی می‌برید که یک گزینه‌ی مقرون‌به‌صرفه ای پیش روی شما قرار دارد که به آسانی پاسخگوی نیازهای روزمره‌ی کاربر است. از‌این‌رو قیمت گوشی های جی پلاس را می‌توان نقطه قوت اصلی این برند در نظر گرفت. بنابراین اگر به دنبال یک گوشی مقرون به صرفه هستید، روی این برند نیز می‌توانید حساب باز کنید. 

قیمت روز گوشی جی پلاس

از آنجایی که قیمت موبایل همیشه در بازار در نوسان بوده ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که قیمت روز گوشی جی پلاس را از سایت 19کالا ببینید و با سایر اطلاعات مرتبط با گوشی‌ های جی پلاس آشنا شوید. این فروشگاه اینترنتی نیز به عنوان یکی از فروشندگان گوشی جی پلاس همواره سعی می‌کند که به روزترین گوشی های جی پلاس را به همراه نقد و بررسی و سایر مشخصات دقیق فنی در سایت قرار داده تا بتوانید در زمان خرید گوشی جی پلاس با شناخت بهتری نسبت به این برند انتخاب کنید. 

مشخصات گوشی جی پلاس

اگر بخواهیم مشخصات گوشی جی پلاس را با سایر مدل‌هایی که در بازار وجود دارد مقایسه کنیم می‌بایست گفت که اولاً اکثر تراشه‌هایی که در گوشی های جی پلاس مورد استفاده قرار گرفته، تراشه‌های میان‌رده‌ای از شرکت‌هایی مثل مدیاتک و یا سایر سازنده‌های چینی هستند که عملکرد متوسطی را ارائه می‌دهند. از‌این‌رو می‌توان گفت که این گوشی‌ها برای عملکرد‌‌های متداول روزانه می‌توانند گزینه ایده‌آلی باشند خصوصاً اگر از آن دسته افرادی هستید که علاقه‌ای به اجرای بازی بر روی گوشی خود نداشته و یا از گوشی خود صرفاً برای سر به زدن به شبکه‌های اجتماعی و یا مواردی از قبیل مورد استفاده قرار می‌دهید. گوشی های جی پلاس می‌توانند در این مورد گزینه های بسیار کاربردی برای شما باشند.  

خرید گوشی جی پلاس

لیست ارزانترین قیمت گوشی جی پلاس و دیگر امتیازات این برند به روشنی بیانگر آن است که گوشی gplus در آینده‌ای نزدیک سهم بزرگی از بازار داخلی را به خود اختصاص خواهد داد. به نظر می‌رسد که این شرکت به زودی بر تعداد موبایل‌ها و مدل های گوشی g+ اضافه خواهد کرد تا از این طریق سلیقه کاربران بیشتری را پوشش داده و از طرفی کیفیت گوشی های جی پلاس نیز به زودی ارتقاء خواهد کرد. 

انواع گوشی‌های جدید جی پلاس که هم اکنون هم می‌توانید در سایت مشخصات آن را ببینید که با امکان خرید گوشی جی پلاس با صرف کمترین هزینه را برای کاربران فراهم کرده است. 

 نظر شما در مورد موبایل جی پلاس چیست؟ آیا با توجه به قیمت مقرون به صرفه و امکاناتی که دارد توانسته است نظر شما جلب کند. قیمت گوشی های جی پلاس را هم اکنون می‌توانید در سایت مشاهده کرده و با توجه به امکانات مد نظر خود با سایر برندها مقایسه کرده تا به ارزش خرید گوشی جی پلاس پی ببرید. 

سوالات متداول

آیا گوشی‌های جی پلاس نسبت به سایر هم رده هایشان ارزش خرید بالایی دارند؟

این روزها علاوه بر گوشی‌های مختلفی که در بازار وجود دارد و همگی از جمله تولیداتی هستند که از خارج از کشور وارد می‌شوند و بعضا قیمت‌های غیر‌منطقی هم دارند تولیداتی هم وجود دارد که می‌توان به عنوان یک گزینه مقرون به صرفه‌تر از نظر قیمت روی آن حساب کرد. گوشی جی پلاس یکی از این گزینه‌هاست. نقطه قوت گوشی موبایل جی پلاس را می توان قیمت آن در نظر گرفت. از آنجایی که از جمله مدل‌هاییست که در داخل کشور مونتاژ می‌شود بسیاری از هزینه‌های ساخت حذف شده و قیمت تمام شده محصول به نحو قابل توجهی کاهش می‌یابد. اگر بخواهید در مورد قیمت گوشی g plus بدانید و آنها را با سایر گوشی‌های موجود در بازار مقایسه کنید می‌بایست گفت که به نسبت امکاناتی که ارائه می‌دهند قیمت بسیار مقرون به صرفه‌ای دارند.

عملکرد پردازشی گوشی‌های جی پلاس به صورت کلی به چه صورت است؟

اگر بخواهیم مشخصات گوشی جی پلاس را با سایر مدل‌هایی که در بازار وجود دارد مقایسه کنیم می‌بایست گفت که اولاً اکثر تراشه‌هایی که در گوشی های جی پلاس مورد استفاده قرار گرفته، تراشه‌های میان‌رده‌ای از شرکت‌هایی مثل مدیاتک و یا سایر سازنده‌های چینی هستند که عملکرد متوسطی را ارائه می‌دهند. از‌این‌رو می‌توان گفت که این گوشی‌ها برای عملکرد‌‌های متداول روزانه می‌توانند گزینه ایده‌آلی باشند خصوصاً اگر از آن دسته افرادی هستید که علاقه‌ای به اجرای بازی بر روی گوشی خود نداشته و یا از گوشی خود صرفاً برای سر به زدن به شبکه‌های اجتماعی و یا مواردی از قبیل مورد استفاده قرار می‌دهید. گوشی های جی پلاس می‌توانند در این مورد گزینه های بسیار کاربردی برای شما باشند.

آیا گوشی جی پلاس را می‌توان یک برند کاملاً ایرانی در نظر گرفت؟

خیر. برای تولید این محصولات، قطعات مورد نیاز توسط برخی شرکت‌های خارجی تأمین می‌شود که در کشور ایران مونتاژ می شود بنابراین نمی توان این محصولات را به طور کامل ساخت داخل دانست.

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.