مرتب سازی بر اساس:
مشخصات، قیمت و خرید همزن کاسه دار سایا مدل SMX-250  پارس خزر  | ۱۹کالا . oos

همزن کاسه دار سایا پارس خزر مدل SMX-250

معرفی همزن کاسه دار سایا پارس خزر مدل SMX-250اگر قصد دارید یک شغل خانگی مانند دسرزنی یا شیرینی پزی را شروع کنید به دنبال خرید لوازم خانگی مقرون به صرفه هستید تا به شما در این راه کمک کنند در کنار آسیاب و مخلوط کن یکی از ضروری ترین اقلام خرید همزن برقی خواهد بود که پیشنهاد ما همزن کاسه دار سايا پارس ..

به زودی

مشخصات، قیمت و خرید همزن دستی سایا مدل HM-250 پارس خزر  | ۱۹کالا . oos

همزن دستی سایا پارس خزر مدل HM-250

معرفی همزن دستی سایا پارس خزر مدل HM-250خرید بهترین همزن برقی  شاید تحت تأثر امکانات و قابلیت‌ها باشد اما بیشتر به این نکته مربوط است که  جهت انجام چه کار و چه انتظاراتی به دنبال این کالا هستید بسیاری تنها به منظور پخت هر از چندگاهی کیک و شیرینی به دنبال ان هستند و برخی دیگر به صورت خانگی ..

به زودی

مشخصات، قیمت و خرید خردکن، مخلوط کن، همزن سایا پارس خزر مدل SMC-220 شوگان | ۱۹کالا . oos

خردکن، مخلوط کن، همزن سایا پارس خزر مدل SMC-220 شوگان

معرفی خردکن، مخلوط کن، همزن سایا پارس خزر مدل SMC-220 شوگانتولید و فروش لوازم خانگی که اغلب برای تهیه غذا به کار می‌روند و مورد استفاده قرار می‌گیرند دچار تحولات بسیاری شده‌اند از جمله تغییرات اساسی در ظاهر و افزایش تعداد کارایی‌های یک دستگاه، به همین دلیل  تمایل به سمت خرید لوازم آشپزخانه..

به زودی


لوازم خانگی, لوازم خانگی برقی, لوازم آشپزخانه, لوازم آماده سازی غذا, همزن برقی, همزن برقی پارس خزر

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.