بهترین دستگاه تصفیه هوا,قيمت دستگاه تصفيه هوا,فروش دستگاه تصفيه هوا,قیمت انواع پنکه,بخاری,تصفیه هوا,فن,هیتر


    مرتب سازی بر اساس:

کولر گازی آکس مدل AX-H30A4/LC

معرفی کولر گازی آکس مدل AX-H30A4/LCخرید لوازم تهویه مطبوع در زمینه سرمایش/گرمایش در ایران به دلیل چهارفصل بودن و متغیر بودن هوا یکی از انتخاب‌های ضروری و حساس به شمار می‌رود، چه بهتر در خرید لوازم خانگی مرتبط کالایی را انتخاب کرد که دو کارکرد را همزمان داشته باشد. اگر شما به دنبال اینگونه کالای دو و..

تمام شد

کولر گازی آکس مدل AX-H24A4/LC

معرفی کولر گازی آکس مدل AX-H24A4/LCخرید لوازم خانگی که در خنک و یا گرم کردن به شما کمک کند  چه به شکل سنتی آن که انواع پنکه‌ سقفی و ایستاده را شامل می‌شد و چه به صورت اسپیلت‌ در فصول مختلف سال و بنابر نوع آب و هوا رونق خاص خود را دارد، اگر شما به دنبال خرید یک کالای دو وجهی هستید..

تمام شد

کولر گازی آکس مدل AX-H18A4/LC

معرفی کولر گازی آکس مدل AX-H18A4/LCتاکنون به معرفی وسایل سرمایشی بسیاری از جمله انواع پنکه پارس خزر، کولرآبی پاکشوما و ... پرداخته‌ایم که هر کدام در جایگاه خود کاربردهای فراوانی دارد اما اگر شما به دنبال خرید لوازم خانگی به جز این موارد هستید که در خنک و یا گرم کردن به شما کمک کند و اسپیلت‌های زیادی..

تمام شد

کولر گازی آکس مدل AX-H09A4/LC

معرفی کولر گازی آکس مدل AX-H09A4/LCخرید کولر گازی نیاز به درنظر داشتن چندین پارامتر مهم دارد از جمله : نوع موتور، توان، هزینه و  اینکه در منطقه سکونت شما پاسخگو هست یا نه، در واقع با درنظر گرفتن تمام این نکات می‌توان انتخابی کارآمد داشت. در شرایط اقلیمی ایران که اکثراً معتدل و گرم است انتخاب اس..

تمام شد

کولر گازی آکس مدل ASW-H24A4/DA

معرفی کولر گازی آکس مدل ASW-H24A4/DAدر سالیان گذشته به ویژه در مناطق گرم و معتدل خرید اسپیلت به سبب کارایی دوگانه و بازدهی بالا در خرید لوازم خانگی مورد توجه قرار گرفته و طرفداران خاص خود را پیدا کرده است. شرکت‌های تولیدکننده آن نیز درگیر یک رقابت بر سر بالا بردن کیفیت محصولات خود هستند تا جز انتخاب..

تمام شد

کولر گازی آکس مدل ASW-H18A4/DA

کولر گازی آکس مدل ASW-H18A4/DAسرما و گرما وقتی به اوج خود می‌رسند هر دو غیر قابل تحمل هستند و به همین دلیل لزوم خرید لوازم خانگی که تعادل دمایی ایجاد کنند از قبیل انواع پنکه سقفی و ایستاده، کولر آبی، بخاری و هیتر احساس می‌شود ، اگر شما به دنبال اینگونه کالای دو وجهی هستید که..

تمام شد

کولر گازی آکس مدل ASW-H12A4/DA

معرفی کولر گازی آکس مدل ASW-H12A4/DAحفظ تعادل دمایی بدن یکی از نکات مهم برای حفظ سلامت و جلوگیری از عارضه‌هایی چون گرمازدگی و سرماخوردگی است به همین دلیل خرید لوازم خانگی چون انواع کولرگازی، بخاری و ... که به این امر کمک می‌نماید،همیشه مرکز توجه بوده است. اگر شما به دنبال اینگونه کالای دو وجهی هستید..

تمام شد

کولر گازی آکس مدل ASW-H09A4/DA

معرفی کولر گازی آکس مدل ASW-H09A4/DAبه دلیل هزینه‌های بالا اغلب در زمینه خرید لوازم خانگی کالاهایی مرکز توجه هستند که چندین کاربرد را به صورت همزمان داشته باشند به طور مثال غذاساز یا مایکروویو و ... در زمینه لوازم سرمایش و گرمایش و تهویه مطبوع هم اگر شما به دنبال اینگونه کالای دو وجهی هستید که در طو..

تمام شد

کولر گازی آکس مدل ASTW-24A4/LH

معرفی کولر گازی آکس مدل ASTW-24A4/LHدر زمینه تهویه مطبوع و تولید لوازم سرمایش و گرمایش برندهای بسیاری در حال فعالیت هستند که اگر قصد خرید لوازم خانگی این چنینی را داشته باشید ، با این تنوع بدون شناخت کامل ممکن نیست، البته در این میان برندهایی که وسایل دو یا چندکاره تولید می‌کنند در مرکز توجه هستند. ..

موجود نیست

کولر گازی آکس مدل ASTW-18A4/LH

معرفی کولر گازی آکس مدل ASTW-18A4/LHخرید لوازم خانگی به ویژه وسایل سرمایش و گرمایش در فصول مختلف سال رواج دارد و شرکت‌های داخلی و خارجی فراوانی هم در این زمینه فعالیت دارد. در این بین برندهایی که وسایل دو یا چندکاره تولید می‌کنند در مرکز توجه هستند. اگر شما به دنبال اینگونه کالای دو وجهی هستید که در..

تمام شد

کولر آبی 7500 پاکشوما مدل PAK-750

معرفی کولر آبی 7500 پاکشوما مدل PAK-750در خرید لوازم خانگی توجه به نکات کارشناسی قطعاً انتخاب بهتری را برای شما رقم خواهد زد، اگر شما هم در روزهای گرم فکر خرید ابزار سرمایشی را دارید  کارشناسان فن توصیه می‌کنند که در مناطقی با دمای هوا حداکثر 43 درجه و رطوبت کم  بهترست از کولرهای آبی استفا..

موجود نیست

کولر آبی 5800 پاکشوما مدل PAK-580

معرفی کولر آبی 5800 پاکشوما مدل PAK-580هوای خنک به ویژه در فصول گرم سال تمام چیزی است که اکثر ما به دنبال آن هستیم و با خرید لوازم خانگی مانند انواع پنکه، بادبزن، اسپیلت در این جهت تلاش می‌کنیم ، البته فراموش نکنید که  کارشناسان فنی توصیه می‌کنند که در مناطقی با دمای هوا حداکثر 43 درجه و رطوبت ..

موجود نیست

کولر آبی 3800 پاکشوما مدل PAK-380

معرفی کولر آبی 3800 پاکشوما مدل PAK-380ایران یکی از مناطق خشک دنیاست به خصوص  اینکه تابش آفتاب در فصول گرم مستقیم‌تر شده و گرما غیر قابل تحمل می‌شود. همین نکته در خرید لوازم خانگی و  ابزار سرمایشی به مرکز توجه تبدیل شده  البته غیر از آن نکات دیگری نیز هست که در انتخاب انواع پنکه ..

موجود نیست

پنکه کنترل دار پارس خزر مدل ES5030 . oos

پنکه کنترل دار پارس خزر مدل ES5030

معرفی پنکه کنترل دار پارس خزر مدل ES5030در خرید لوازم خانگی به ویژه لوازم سرمایش و گرمایش باید با در نظر گرفتن مواردی نظیر شرایط مورد استفاده، نوع محصول، نوع اقلیم و مواردی از این دست اقدام به انتخاب و خریداری کرد.  به طور مثال کولر آبی برای مناطق شرجی جنوب پاسخگو نیست یا در مناطق سرسیر نیاز به..

موجود نیست

پنکه پایه تلسکوپی پارس خزر مدل ES5020

معرفی پنکه پایه تلسکوپی پارس خزر مدل ES5020تابستان در کنار شربت خنک و هندوانه صدای پنکه‌ را نیز تداعی می‌کند. در واقع از دیرباز یکی از راه‌های فرار از گرمای این فصل استفاده از وسیله با اشکال مختلفی چون رومیزی، ایستاده و سقفی بوده و این روزها هم با پیشرفت در زمینه تولید و فروش لوازم خانگی شاهد تولیدا..

موجود نیست

پنکه پایه بلند پارس خزر مدل شیبا . oos

پنکه پایه بلند پارس خزر مدل شیبا

معرفی پنکه پایه بلند پارس خزر مدل شیبابرای بسیاری از ما سوال به وجود می‌آید خرید بهترین پنکه چطور ممکن می‌گردد و تحت چه شرایطی می‌توان یک خرید مطمئن انجام داد. در مورد لوازم تهویه مطبوع انتخاب به ابعاد، مدل، اندازه مکان قرارگیری، شرایط آب و هوایی و ... بستگی دارد، به طور مثال کالایی مانند کولر ..

تمام شد

پنکه پایه بلند پارس خزر مدل آدو FSR-ADO . oos

پنکه پایه بلند پارس خزر مدل آدو FSR-ADO

معرفی پنکه پایه بلند پارس خزر مدل آدو FSR-ADOدر هنگام خرید لوازم خانگی، لوازم سرمایش و گرمایش به سبب نقشی که در تعادل هوا برای افراد دارند و باعث می‌شوند گرمازدگی یا سرمازدگی اتفاق نیفتد مهم اند و اغلب ما دقت داریم کالایی با کیفیت خریداری کنیم زیرا مدت استفاده از آنها در برخی فصول سال بسیار زیادست. ..

موجود نیست

پنکه پایه بلند پارس خزر مدل ES4070R . oos

پنکه پایه بلند پارس خزر مدل ES4070R

معرفی پنکه پایه بلند پارس خزر مدل ES4070Rخرید لوازم تهویه مطبوع هر کدام در فصل خود با بازار داخلی رونق می‌بخشد، برندهای ایرانی هم در این زمینه به فعالیت می‌پردازند و دارای نام و نشان هستند. در میان تولیدکنندگان لوازم خانگی ایرانی شاید بیش از همه پارس خزر شناخته شده باشد و حداقل یکی از محصو..

تمام شد

پنکه پایه بلند پارس خزر مدل ES4060RW . oos

پنکه پایه بلند پارس خزر مدل ES4060RW

معرفی پنکه پایه بلند پارس خزر مدل ES4060RWقیمت پنکه اغلب تحت ثأثیر موارد بسیاریست از توان آن، تا پنل کاربری و نوع موتور. در این بین اغلب بسیاری هم به برند تولیدی توجه ویژه‌ای دارند به دنبال کالای خاص خارجی یا تولید داخلی هستند در هر صورت باید توجه داشت که با چه مشخصاتی نیاز شما برآورده می‌شود و..

تمام شد

پنکه پایه بلند پارس خزر مدل ES4030

معرفی پنکه پایه بلند پارس خزر مدل ES4030در خرید لوازم خانگی، لوازم سرمایش و گرمایش به سبب اهمیتی که برای افراد دارد دارای اولویت بوده و با توجه به منطقه مدنظر نوع این گونه کالا که مورد نیازست تفاوت دارد. خرید بهترین پنکه نیز در ارتباط مستقیم با این موردست. به منظور استفاده در مناطق جنوبی کشور بهترین..

موجود نیست

پنکه پایه بلند پارس خزر مدل ES4020 . oos

پنکه پایه بلند پارس خزر مدل ES4020

معرفی پنکه پایه بلند پارس خزر مدل ES4020این برند از فعالان با سابقه در عرصه‌ی صنعت تولید و فروش لوازم خانگی به شمار می‌رود. کیفیت کالاهای این محصول نتیجه‌ی توجه به نیازهای مردم ، شرایط شناخت اقتصادی و جغرافیای کشور و البته حمایت مردم از این برند بوده است. حتی شمار زیادی از این تولیدات به بخشی از خاط..

موجود نیست

پنکه پایه بلند پارس خزر مدل ES4010S . oos

پنکه پایه بلند پارس خزر مدل ES4010S

معرفی پنکه پایه بلند پارس خزر مدل ES4010Sخرید پنکه پارس خزر یکی از مقرون به صرفه‌ترین انتخاب‌هایی که می توان در مورد خرید لوازم تهویه مطبوع می‌توان داشت. در واقع نسبت امکانات و قیمت تعادل خوبی دارد، به همین خاطرکالایی را در اختیار خواهید داشت که کاملاً  با توجه به شرایط شما طراحی و ساخته ش..

موجود نیست

پنکه پایه بلند پارس خزر مدل ES4010 . oos

پنکه پایه بلند پارس خزر مدل ES4010

معرفی پنکه پایه بلند پارس خزر مدل ES4010خرید لوازم خانگی اغلب به سبب احساس نیاز انجام می‌گیرد و به دلیل شرایط اقلیمی ایران نیاز به وسایل سرمایشی و گرمایشی هست به همین دلیل خرید بخاری برقی و انواع کولر، پنکه‌ها و ... صورت می‌پذیرد. در کنار این موارد بهترین حالت برای هر بدن حفظ تعادل آن..

تمام شد

پنکه سه کاره پارس خزر مدل ES9010R . oos

پنکه سه کاره پارس خزر مدل ES9010R

معرفی پنکه سه کاره پارس خزر مدل ES9010Rفضایی که در آن پنکه‌ها استفاده می‌شود شرط اساسی در خرید بهترین پنکه بوده و بدون شناخت از این فضا گاهی انتخاب درست انجام نمی‌شود به طور مثال برای سالن یا هال پذیرایی مدل ایستاده که بتوان ارتفاع آن را نیز تنظیم کرد کارایی بهتری خواهد داشت. اما در برخی موارد هست ک..

موجود نیست

پنکه سقفی پارس خزر مدل اربیت Monsoon

معرفی پنکه سقفی پارس خزر مدل اربیت Monsoonخرید لوازم خانگی  به منظور رفاه بیشتر صورت می‌پذیرد و به همین دلیل شاهد رواج تولید محصولاتی مدرن‌تر هستیم و حتی برندهای معتبر کالاهای سنتی خود را با ظاهری جدیدتر راهی بازار کرده‌اند، شرکت خوش نام پارس خزر هم از این جریان عقب نیفتاده و امروزه محصولاتی ما..

موجود نیست

پنکه سقفی سایا پارس خزر مدل POWER . oos

پنکه سقفی سایا پارس خزر مدل POWER

معرفی پنکه سقفی سایا پارس خزر مدل POWERایرانیان در گذشته از روش‌های جالبی جهت خنک نگه داشتن خانه استفاده می‌کردند استفاده از بادبزن، ساخت بادگیرها، خیس کردن سقف کپرها و ... اما امروزه با خرید لوازم خانگی مدرنی چون انواع کولر و پنکه‌ها می‌توان جریان هوای مطبوع را به خانه آورد. با توجه به شرایط آب و ه..

موجود نیست

پنکه رومیزی کنترل دار پارس خزر مدل ریما . oos

پنکه رومیزی کنترل دار پارس خزر مدل ریما

معرفی پنکه رومیزی کنترل دار پارس خزر مدل ریماخرید لوازم خانگی اغلب در رابطه با نیازها و شرایط صورت می‌گیرد. مدل‌های مختلف پنکه پارس خزر هم همینگونه است، شرایط اقلیمی گرم و خشک و هوای گرم تابستان‌ها ایجاب می‌کند تا ابزار خنک سازی نظیر انواع کولر، پنکه‌ها و ... خریداری شود. به همین دلیل..

تمام شد

پنکه رومیزی پارس خزر مدل ES3010 . oos

پنکه رومیزی پارس خزر مدل ES3010

پنکه رومیزی پارس خزر مدل ES3010خرید پنکه مناسب یکی از دغدغه‌های ما ایرانیان است به این دلیل که در منطقه آب و هوایی گرم زندگی کرده و در فصول گرم سال به دنبال جریان هوای خنک و وسایل سرمایشی هستند تا از گرما آسوده ‌باشند یکی از مرسوم ترین شیوه‌ها در ایران علاوه بر استفاده از کولر، پنکه‌ها هم هستند که&n..

موجود نیست

پنکه رومیزی پارس خزر مدل ES2040 . oos

پنکه رومیزی پارس خزر مدل ES2040

معرفی پنکه رومیزی پارس خزر مدل ES2040خرید لوازم خانگی به ویژه آنهایی که ابزار مدرن ‌تری به شمار می‌رود لذتبخش خواهد بود به ویژه اگر ایرانی بوده و از کارایی آن راضی باشید زیرا علاوه بر حس غرور ملی به افزایش اشتغال در جامعه و شکوفایی اقتصاد نیز کمک کرده‌اید. بدین منظور اگر قصد خرید پنکه رومیزی دا..

موجود نیست

پنکه رومیزی پارس خزر مدل ES2030 . oos

پنکه رومیزی پارس خزر مدل ES2030

معرفی پنکه رومیزی پارس خزر مدل ES2030در خرید لوازم خانگی گرچه برای بسیاری ویژگی‌های ظاهری اهیمت ویژه‌ای دارد  اما عده زیادی علاقه دارند تا محصولی از لحاظ ظاهری ساده‌تر، ارزان‌تر اما دارای ویژگی‌های فنی خوب و قابل قبول هستند خرید کند. در مورد خرید پنکه‌ها هم این امر صادق است و به دلیل اینکه اصول..

موجود نیست

پنکه رومیزی بدون کنترل  پارس خزر مدل ریما . oos

پنکه رومیزی بدون کنترل پارس خزر مدل ریما

معرفی پنکه رومیزی بدون کنترل  پارس خزر مدل ریماجریان هوای خنک در یک ظهر دلنشین تابستانی بهترین و دانشین ترین اتفاق  است، در گذشته با استفاده از بادبزن، یا آب پاشیدن به کاهگل‌ها و بسیاری شیوه‌های دیگر این اتفاق ممکن می‌شد اما امروزه با خرید لوازم خانگی مدرن‌تر و به روزتر شاهد دوام هوای خنک ..

تمام شد

پنکه دیواری کنترل دار پارس خزر مدل ES7020WKAI . oos

پنکه دیواری کنترل دار پارس خزر مدل ES7020WKAI

معرفی پنکه دیواری کنترل دار پارس خزر مدل ES7020WKAIخرید لوازم خانگی امروزه در رابطه با پارمترهای متعددی اتفاق می‌افتد به ویژه اینکه پیشرفت‌های تکنولوژیک باعث شده تا وسایل بیشتر ساخته شده و طیف بیشتری از نیازها را پوشش دهند. به همین دلیل شاهد شکل گیری برندهای تخصصی در این زمینه هستیم که در داخل ..

تمام شد

هود شومینه ای کندی مدل CVMA90

معرفی هود شومینه ای کندی مدل CVMA90خرید لوازم خانگی صرفاً برای آسایش و راحت‌تر انجام شدن کارها نیست بلکه بسیاری از آنها نظیر ابزار تهویه مطبوع در راستای حفظ سلامت، تمیزی و بهداشت محیط کاربرد دارد. شاید به نظر نرسد اما آلودگی تنها در صدا و صوت نیست بلکه در خانه آشپزی هم می‌توانید ایجاد کننده انو..

تمام شد

هواکش پارس خزر مدل 30AP . oos

هواکش پارس خزر مدل 30AP

معرفی هواکش پارس خزر مدل 30APسیستم تهویه به هر شکلی و برای هر مکان الزامی‌ست. به همین دلیل خرید بهترین هواکش برای مکان‌هایی با ایستایی جریان هوا یا بوی زیاد مانند آشپزخانه، مغازه و دستشویی ضروریست. در میان محصولات مختلف موجود در بازار شاهد این امرهستیم که مدلهای متنوع هواکش پارس خزر در ابعاد و انداز..

به زودی

هواکش خانگی پارس خزر مدل VPK-12D . oos

هواکش خانگی پارس خزر مدل VPK-12D

معرفی هواکش خانگی مدل VPK-12D سیستم تهویه به هر شکلی و برای هر مکان الزامی‌ست. به همین دلیل خرید بهترین هواکش برای مکان‌هایی با ایستایی جریان هوا یا بوی زیاد مانند آشپزخانه، مغازه و دستشویی ضروریست. در میان محصولات مختلف موجود در بازار شاهد این امرهستیم که مدلهای متنوع هواکش پارس خزر در ابعاد و..

به زودی

هواکش خانگی پارس خزر مدل VPK-10D . oos

هواکش خانگی پارس خزر مدل VPK-10D

معرفی هواکش خانگی پارس خزر مدل VPK-10Dسیستم تهویه به هر شکلی و برای  هر مکان الزامی‌ست.  به همین دلیل خرید بهترین هواکش برای مکان‌هایی با ایستایی جریان هوا یا بوی زیاد مانند آشپزخانه، مغازه و دستشویی ضروریست. در میان محصولات مختلف موجود در بازار شاهد این امرهستیم که مدلهای متنوع هواکش پارس..

به زودی

فن هیتر پارس خزر مدل FH-2000P . oos

فن هیتر پارس خزر مدل FH-2000P

معرفی فن هیتر پارس خزر مدل FH-2000Pگاهی شرایط بر نوع انتخاب ما تأثیر مستقیم دارد و خرید فن هیتر در برخی شرایط یک امر ضروریست، به طور مثال برای گلخانه با ابعاد کم، یا یک بالکن و اتاق کار در زمستان و همچنین در پاییز که احساس نیاز به آن شدت به مواردی چون بخاری و شوفاژ نیست. در واقع بخاری برقی‌ها آ..

به زودی

فن هیتر ایستاده پارس خزر مدل SH-2000P . oos

فن هیتر ایستاده پارس خزر مدل SH-2000P

معرفی فن هیتر ایستاده پارس خزر مدل SH-2000Pسرما و گرما دو حسی هستند که اگر از حد اعتدال بگذرند انسان به دنبال راهی برای کم کردن آنهاست به طور مثال دست به خرید لوازم خانگی همچون انواع پنکه ایستاده و رومیزی ، کولر، بخاری و ... می‌زند و به همین دلیل همیشه به اینگونه وسایل نیاز خواهد داشت. مکان‌‎ها..

به زودی

فن هیتر ایستاده پارس خزر مدل 2000M . oos

فن هیتر ایستاده پارس خزر مدل 2000M

معرفی فن هیتر ایستاده پارس خزر مدل 2000Mاحساس گرما در هوای سرد از آن دسته احساس‌های خوشایندی است که به راحتی می‌توان از آن لذت برد به شرطی که در خرید لوازم خانگی به ویژه محصولات گرمایشی و سرمایشی و تهویه هوا دقت لازم  را به عمل آورد تا مناسب با فضا و هزینه مدنظر اقدام به انت..

به زودی

شومینه برقی سایا پارس خزر مدل FL-1500 . oos

شومینه برقی سایا پارس خزر مدل FL-1500

معرفی شومینه برقی سایا پارس خزر مدل FL-1500سرمای  روز‌های برفی و یک شومینه کوچک به همراه نوشیدنی گرم و خواندن کتاب، فضای ایده‌آلی است که حس خوبی را به ذهن متبادر می‌کند. گاهی فراهم کردن چنین هوای مطلوب و مقدمات آن تصویری سخت و باورپذیر به ذهن می‌رسد اما با خرید لوازم خانگی مرتبط به ویژه لوازم گ..

به زودی

تصفیه هوا پاناسونیک مدل F-VXh50

معرفی تصفیه هوا پاناسونیک مدل F-VXH50یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در دنیا که انواع اتو، جاروبرقی، چرخ گوشت و ... را به بازارعرضه کرده و با محصولات باکیفیتش شناخته شده است تولیداتی هم در زمینه انواع دستگاه تصفیه هوا دارد که یکی از نیازهای جامعه امروزی به ویژه با بالا رفتن شاخص آلودگی در ش..

به زودی

تصفیه هوا پاناسونیک مدل F-VXF35

معرفی تصفیه هوا پاناسونیک مدل F-VXF35خرید لوازم خانگی که بتوان به کمک آن هوایی تازه و دلچسب را فارغ از آلودگی‌های محیطی یکی از ضروریات جامعه امروزی به شمار می‌رود، برندهای معتبر فعال در این زمینه هم با توجه به همین نیاز دستگاه تصفیه هوا و انواع تهویه را راهی بازار کرده‌اند که به کمک آنها می‌توان به ..

به زودی

تصفیه هوا پاناسونیک مدل F-PXF35

معرفی تصفیه هوا پاناسونیک مدل F-PXF35کیفیت هوایی که ما تنفس می‌کنیم تأثیر مستقیمی بر روی سلامت ما دارد، اما آلودگی هوا مسئله جهانی بوده و این روزها چه شهرهای کلان و چه شهرهای خرد را درگیر خود کرده است. در واقع تنها آلودگی به وسیله دود ماشین‌ها مطرح نیست و مسائلی چون ریزگردها نیز این روزها به معضلی ت..

به زودی

تصفیه هوا هوشمند سایا پارس خزر مدل BLUE SKY . oos

تصفیه هوا هوشمند سایا پارس خزر مدل BLUE SKY

معرفی تصفیه هوا هوشمند سایا پارس خزر مدل BLUE SKYاین روزها مشکلات و خللی که به سبب وجود ریزگردها، آلودگی‌های محیطی و ... رخ می‌دهد بسیار افزایش یافته و به دلیل امکانات و موقعیت‌های که در شهرها برای زندگی فراهم است نمی‌توان به راحتی از اینگونه شرایط دور شد بنابراین راه‌حل جایگزینی نیز باید وجود داشته..

تمام شد

تصفیه هوا سایا پارس خزر مدل KF-P23A

معرفی تصفیه هوا سایا پارس خزر مدل KF-P23Aآلودگی تنها به ذرات دی اکسید کربن و آلاینده‌ها معمول خلاصه نشده و محیط‌های پر از ذرات ریز، گرد و غبار و پر و پشم پرندگان و حیوانات نیز آلوده هستند به همین دلیل شرایط ایجاب می‌کند که با خرید لوازم خانگی مرتبط به راحتی این فضا را عوض کرد به ویژه با خرید بهترین ..

به زودی

تصفیه هوا سایا پارس خزر مدل KF-P22

معرفی تصفیه هوا سایا پارس خزر مدل KF-P22اغلب فکر می‌کنند که آلودگی هوا در شهرها و محیط‌های شهری رخ می‌دهد ولی واقعیت اینگونه نیست امروزه هیچ محیطی از این عوامل خطر زا به دور نیست و هر مکان متناسب با شرایط از انواع ذارتی که ممکن است آلودگی ایجاد کنند در امان نیستند اما راه حل انتخاب و خرید لوازم خانگ..

به زودی

تصفیه هوا سایا پارس خزر مدل KC-M260UV . oos

تصفیه هوا سایا پارس خزر مدل KC-M260UV

معرفی تصفیه هوا سایا پارس خزر مدل KC-M260UVتوجه به سلامت یکی از موارد مهم در لایف استایل امروزیست، در واقع به اندازه‌ای عوامل بیماری زا در محیط اطراف ما گسترش یافته که به راحتی نمی‌توان از آنها چشم پوشی کرد و از تأثیر مخربشان غافل شد. یکی از این موارد مهم هواست در واقع تنفس به قول حضرت سخن سعدی " مم..

تمام شد

تصفیه هوا سایا پارس خزر مدل 602 . oos

تصفیه هوا سایا پارس خزر مدل 602

معرفی تصفیه هوا سایا پارس خزر مدل 602آلودگی هوا امروزه یکی از مشکلات جدی شهرنشینی به حساب می‌آید. انواع ذرات و آلودگی‌ها تا پشت در خانه می‌آید و بهترست که به دلیل مشکلات و آسیب‌هایی که به انسان می‌زند آن‌ها را به درون خانه‌ها راه نداد. یکی از راه‌های مفید خرید دستگاه‌ تصفیه هوا و استفاده از آن در خا..

به زودی

بخاری کانوکتور پارس خزر مدل CH2000TL . oos

بخاری کانوکتور پارس خزر مدل CH2000TL

معرفی بخاری کانوکتور پارس خزر مدل CH2000TLخرید بخاری برقی برای داشتن محیطی گرم و ایده‌آل در برخی شرایط که امکان استفاده از شوفاژ یا بخاری‌های گازی بزرگ نیست یکی از بهترین لوازم خانگی پرکاربردست، به طور مثال در یک محیط کوچک یا فصل پاییز که دمای هوا به شدت سرد نشده و یا در فصول سرد که موارد دیگر ..

به زودی

بخاری کانوکتور پارس خزر مدل CH-2000TM . oos

بخاری کانوکتور پارس خزر مدل CH-2000TM

معرفی بخاری کانکتور پارس خزر مدل CH-2000TMپارس خزر که در زمینه تولید و فروش لوازم خانگی ید طولایی دارد و یکی از برندهای مطرح ایرانی است توانسته با شناخته نیازهای ایرانیان به تولید متناسب با شرایط دست بزند و محصولاتی چون فن هیتر ، جاروبرقی، انواع پلوپز و ... را به بازار عرضه نماید یکی از این کال..

به زودی

لوازم خانگی, تهویه مطبوع, تهویه مطبوع خانگی

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.