قیمت تبلت شیائومی
قیمت تبلت شیائومی
oos مشخصات، قیمت و خریدحسگر درب و پنجره شیائومی | 19کالا

حسگر درب و پنجره شیائومی

  • مدل کالا: حسگر درب و پنجره- شیائومی
  • موجود نیست
  • 0 تومان

-در-Door-Sensor-Xiaomi_4


حسگر درب و پنجره- شیائومی

Original Xiaomi Smart Door and Windows Sensor


معرفی محصول:

حسگر Original Xiaomi Smart Door and Windows Sensor برای امنیت منزل و محل کار مفید است. این سنسورها با استفاده از اپلیکیشنی که بر روی گوشی موبایل شما نصب می‌شود کنترل شده و منبع انرژی آن‌ها‌، از باتری های ساعتی است که در درون آن‌‌ها قرار می‌گیرد. حالت امنیتی این سنسورها که در زمان خروج از خانه می‌توانید فعال کنید، گجت های هوشمندشیائومی برای خانه هوشمند شیائومی ارائه شده است.


سبب می‌شود که درصورتی که فردی غریبه وارد محلی شود که در آن حسگر را نصب کرده‌اید، اخطاری بر روی اپلیکیشن برایتان ارسال شود و به صورت خودکار، ویدئویی را ضبط کند. درنتیجه شما و محلی که حسگر را در آن قرار داده‌اید، ایمن نگه می‌دارد. از جمله ویژگی‌های جالب حسگر درب و پنجره- شیائومی این است که در زمانی که در را باز می‌کنید، به صورت خودکار چراغ را روشن می‌کند. درصورتی که تصفيه کننده هوا مدل Mi Air- شيائومی و  تصفيه کننده هوا مدل Mi Air 2- شيائومی را خریداری کرده باشید، با اتصال این دستگاه به سنسورها، زمانی که پنجره را باز می‌کنید، به صورت خودکار به حالت استندبای می‌رود تا در مصرف برق صرفه جویی شود. ابعاد کوچک و راه‌اندازی آسان این محصول، از نکات قابل توجه آن است.

تجربه شما

فقط نظرات و تجربه شما در مورد محصول منتشر میگردد.
جهت سوال در مورد موجودی و سایر موارد با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. 02191300019
    بد           خوب

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.