مرتب سازی بر اساس:

ساندویچ ساز پارس خزر مدلAJ-3011

معرفی ساندویچ ساز پارس خزر مدلAJ-3011فرهنگ غذایی مانند بسیاری چیزها د ردنیا تغییر یافته و امروزه استفاده از غذاهای فوری یا اصطلاحاً فست فودی جای غذای سنتی را گرفته است. به همین دلیل ابزار متناسب با آن به ویژه برای مصارف خانگی مانند بسیاری از لوازم برقی خانگی تولید شده است و برندها همه در یک رقا..

به زودی

ساندویچ ساز پارس خزر مدل SM-850P

معرفی ساندویچ ساز پارس خزر مدل SM-850Pخرید ساندویچ ساز پارس خزر نه تنها یک راه برای حمایت از تولید داخلی محسوب می‌شود بلکه با امکانات خوب بسیار مناسب و مقرون به صرفه خواهد بود . به طور کلی لوازم خانگی تولید شده توسط این شرکت به دلیل کسب تجربه در طول سالیان دراز و همکاری و سود جستن از تجربیات شرکت‌ها..

تمام شد

ساندویچ ساز مولینکس مدل SM1540

معرفی ساندویچ ساز مولینکس مدل SM1540هر برندی با توجه به محصولاتی که تولید می‌کند شعار‌های خاص خود را دارد، که در واقع این شعارها اهداف این شرکت‌ها را نیز پوشش می‌دهد. مولینیکس نیز که از معروفترين و معتبرترين کمپانی‌های توليدكننده لوازم خانگي الکترونیکی بين المللي است كه در سال 1932 در فرانسه تاسیس ش..

به زودی

ساندویچ ساز فیلیپس مدل HD2394

معرفی ساندویچ ساز فیلیپس مدل HD2394شرکت هلندی فیلیپس یکی از برندهای مطرحی بوده که از سال 1891 و ابتدا با هدف تولید لامپ‌های الکترونیکی شروع به کار کرد و به مرور زمان خطِ تولید خود را گسترش داد و اکنون در سه حوزه فناوری، بهداشت و شیوه‌ی زندگی به فعالیت می پردازد. لوازم خانگی این کمپانی در چند سا..

به زودی

ساندویچ ساز فیلیپس مدل HD2393

معرفی ساندویچ ساز فیلیپس مدل HD2393ساندویچ ساز فیلیپس مدل HD2393 محصول شرکتی هلندی به همین نام است، شرکت هلندی فیلیپس یکی از برندهای مطرحی بوده که از سال 1891 و ابتدا با هدف تولید لامپ‌های الکترونیکی شروع به کار کرد و به مرور زمان خطِ تولید خود را گسترش داد و اکنون در سه حوزه فناوری، بهداشت و شیوه‌ی..

به زودی


لوازم خانگی،آماده سازی غذا, پخت و پز, ساندویچ ساز

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.