oos مشخصات، قیمت و خرید حسگر تشخیص حرکت شیائومی | 19کالا

حسگر تشخیص حرکت شیائومی

  • مدل کالا: حسگر تشخیص حرکت- شیائومی
  • موجود نیست
  • 0 تومان

مقایسه مجله

Human-Body-Sensor-Xiaomi-(5)

Human-Body-Sensor-Xiaomi-(1)Human-Body-Sensor-Xiaomi-(2)

حسگر تشخیص حرکت- شیائومی

Human Body Sensor Xiaomi


معرفی محصول:

حسگر تشخیص حرکت- شیائومی برای استفاده در منزل و محیط کار طراحی شده است تا بتواند یک گجت های هوشمندشیائومی برای خانه هوشمند شیائومی ارائه کند. در زمانی که فردی در زمان تنظیم‌شده در خانه نباشد، به صورت اتوماتیک دستگاه تهویه هوا، تلویزیون و یا سایر دستگاه های متصل به سیستم هوشمند را خاموش می‌کند.

حسگر Human Body Sensor Xiaomi هوشمند زمانی که شما از خواب بیدار شوید، چراغ‌ها را برای شما روشن می‌کند. همچنین حرکت اشخاص در شب را نیز تشخیص می دهد و شما از خارج شدن افراد خانه نیز مطلع می‌شوید.

با استفاده از اپلیکیشن Mi Home می‌توان به آسانی با این سنسور کار کرد. راه‌های متنوعی برای نصب این سنسور وجود دارد و برای تمامی محیط های خانگی مناسب است. استفاده از این محصول منوط به سینک شدن با سنسور چندکاره شیائومی است.

تجربه شما

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

برچسب ها: حسگر تشخیص حرکت شیائومی, Human Body Sensor Xiaomi, خرید سنسور تشخیص حرکت شیائومی, خریدHuman Body Sensor Xiaomi, فروش سنسور تشخیص حرکت شیائومی, فروش Human Body Sensor Xiaomi, گارانتی تسک میران, Taskmiran, قیمت سنسور تشخیص حرکت شیائومی,

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.