خرید گوشی گیمینگ شیائومی
اخبار تکنولوژی

نگهداری و فروش رمز‌های ارز در بانک‌های المانی در ۲۰۲۰ محقق می‌شود

به نظر می‌رسد این روزها توجه برخی از دولت‌ها به رمز ارز بیشتر شده است. اخیرا کشور چین اعلام کرده که به عنوان یکی از غول‌های اقتصاد دنیا تمرکز بیشتری را به رمز ارز اعمال خواهد کرد. چندی پیش نیز برای صرافی‌ها و سایر بخش‌های دخیل تبادل رمز ارز قوانین نسبتاً سخت‌گیرانه‌ای را وضع کرد. حال به نظر می‌رسد که دولت آلمان نیز به این رمز ارز روی خوش نشان داده و مبادله مستقیم رمز‌های ارز در بانک‌های المانی در ۲۰۲۰ فراهم خواهد شد.

طبق گزارش‌های منتشر شده، پارلمان دولت فدرال این کشور پیش‌نویسی از قوانین مرتبط با رمز‌های ارز را آماده‌سازی کرده است. گفته می‌شود که در صورت تصویب این قوانین، از همان ابتدای سال ۲۰۲۰ بانک‌های این کشور قادر خواهند بود تا به صورت قانونی به تبادل رمزهای ارز بپردازند.

گفته می‌شود که در صورت تصویب این قوانین، از همان ابتدای سال ۲۰۲۰ بانک‌های این کشور قادر خواهند بود تا به صورت قانونی به تبادل رمزهای ارز بپردازند.

cryptocurrency

قوانین کنونی کشور آلمان در حال حاضر به موسسات مالی این کشور اجازه فروش مستقیم رمز ارز را به مشتریان خود نمی‌دهد. گفته می‌شود که این پیش‌نویس با قوانین ضد پول شویی اتحادیه کشور‌های اروپایی نیز سازگاری دارد. از این رو در صورت تصویب، روند تبادلات و خرید و فروش رمز ارز از جمله بیت‌کوین در این کشور به طور کلی تغییر پیدا خواهد کرد. طبق گزارش‌های منتشر شده این پیش‌نویس بعد از تأیید می‌بایست توسط ۱۶ ایالت دیگر نیز تایید شود.

همچنین بعد از تصویب این قانون، موسسات مالی این کشور قادر خواهند بدون وابستگی به شرکت‌های زیر مجموعه و شخص ثالث خدمات مربوط به رمز ارز را انجام دهند. 

برخی از مقامات اقتصادی درگیر در تبادلات رمز ارز می‌گویند:« آلمان در مسیر تبدیل شدن به مسیری روشن در حوزه رمزهای ارز است». گفته می‌شود که بعد از تصویب نهایی این قانون توسط دولت آلمان، مردم می‌توانند مستقیماً انواع مختلف رمز‌های ارز را در بانک‌های این کشور نگهداری کنند. 

با وجود اینکه این قانون خوشحالی برخی را در پی داشته، اما مخالفانی نیز در برخی مناطق آلمان دارد. برای مثال برخی از این موضوع که ممکن است این قانون جیب مشتریان تازه‌کاری که به این حوزه وارد شده‌اند را خالی کند. به این دلیل که این بانک‌ها بعد از تصویب قانون، سعی خواهند کرد مشتریانی را جلب کنند از این رو ممکن است به تبلیغ پرداخته و این امر باعث می‌شود برخی افراد خطرات سرمایه‌گذاری در این بخش را نادیده بگیرند.

فروش ویژه
تبلت  Redmi Pad ظرفیت 128 رم 4 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۰,۹۹۹,۰۰۰ تومان
تبلت Redmi Pad ظرفیت ۱۲۸ رم ۴ گیگابایت
تبلت  Redmi Pad ظرفیت 128 رم 6 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۲,۳۹۹,۰۰۰ تومان
تبلت Redmi Pad ظرفیت ۱۲۸ رم ۶ گیگابایت
گوشی شیائومی Poco M4  5G ظرفیت 128 رم 6 گیگابایت
قیمت ویژه: ۵,۷۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Poco M4 5G ظرفیت ۱۲۸ رم ۶ گیگابایت
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5 ظرفیت 128 رم 4 گیگابایت
قیمت ویژه: ۵,۳۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Xiaomi Poco M5 ظرفیت ۱۲۸ رم ۴ گیگابایت
گوشی شیائومی Poco F4 5G ظرفیت 128 رم 6 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۰,۶۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی Poco F4 5G ظرفیت ۱۲۸ رم ۶ گیگابایت
گوشی سامسونگ Galaxy S21 FE 5G ظرفیت 128 گیگابایت رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۸,۶۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی سامسونگ Galaxy S21 FE 5G ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت رم ۸ گیگابایت

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن