بهترین قیمت شیائومی
اپلیکیشن و نرم افزار

۵ سایت پرسرعت و رایگان برای انتقال فایل‌

حتماً برای شما نیز پیش آمده که نیاز داشته باشید فایل‌هایی با حجم بالا را از طریق اینترنت انتقال دهید یا اینکه فضایی داشته باشید تا فایل‌های خود با دیگران به اشتراک بگذارید.
برنامه‌های انتقال file معمولاً بهتر از Google Drive و یا email عمل می‌کنند. علاوه بر این، شما می‌توانید به راحتی یک لینک برای اشتراک خود بسازید، بدون اینکه نگران دسترسی‌های دیگران به فایل خود باشید. دیگر نیازی نیست اطلاعات شخصی و یا محدودیت حجم را برای فایل‌های خود اعمال کنید. همچنین با این اپلیکیشن‌ها و وب سایت‌ها می‌توانید بصورت ناشناس فایل‌های خود را با افراد نزدیک به محل خود به اشتراک بگذارید و یا از تکنولوژی peer-to-peer برای ارسال فایل‌های حجیم استفاده کنید.

۵ سایت برتر اشتراک فایل:

 

۱- Sharefast.me: نقل و انتقال موقت و سریع با لینک‌های زمان‌بندی شده

 

قرار دادن فایل‌ها بر بستر اینترنت ممکن است این ترس را برای کاربر ایجاد کند که شاید این فایل‌ها به دست افراد نا‌اهل بیفتد. حال سایت Sharefast.me فکری اندیشیده و فایل‌های شما را بصورت زمان‌بندی شده نگهداری می‌کند و بعد از مدتی آنها را برای همیشه پاک می‌کند.
قابلیت دیگری که این سایت ارائه می‌‍دهد، ساخت لینک اشتراکی متشکل از دو بخش است که بخاطر نگهداشتن آدرس فایل را برای همگان آسان می‌کند. همچنین می‌توانید لینک‌های شخصی برای فایل‌های اشتراکی خود بسازید.

۲- Dropbox Transfer: اشتراک گذاری فایل‌های دراپ‌باکس همانند ایمیل

سرویس Dropbox این امکان را به شما می‌دهد که فایل‌ها و یا پوشه‌های بزرگ خود را به اشتراک بگذارید، اما هیچ کنترلی بر روی دسترسی افراد دیگر ندارید و نمی‌توانید مشخص کنید فایل شما به چه مقدار بر روی سرورهای این شرکت باقی بماند. شرکت Dropbox Transfer سرویسی میان ایمیل و فضای ذخیره ابری ارائه می‌دهد.

با اکانت اولیه این سایت می‌توانید فایل‌هایی تا حجم ۱۰۰MB را با دیگران به اشتراک بگذارید. کاربران Plus می توانند تا ۲GB و کاربران Pro تا ۱۰۰GB فایل به اشتراک بگذارند. این سرویس همانند ایمیل کار می‌کند و گیرنده، فایل اصلی شما را نمی‌تواند تغییر دهد. این سایت فایل‌های شما را بعد از ۷ روز به صورت خودکار پاک می کند.

فروش ویژه
ساعت هوشمند اپل مدل Apple Watch 6 Series 40mm Aluminum
قیمت ویژه: ۸,۶۸۹,۰۰۰ تومان
ساعت هوشمند اپل مدل Apple Watch 6 Series 40mm Aluminum
ساعت هوشمند امیزفیت مدل Amazfit Active گلوبال
قیمت ویژه: ۵,۲۲۹,۰۰۰ تومان
ساعت هوشمند امیزفیت مدل Amazfit Active گلوبال
ساعت هوشمند امیزفیت مدل Amazfit T-Rex 2 گلوبال
قیمت ویژه: ۱۰,۴۹۹,۰۰۰ تومان
ساعت هوشمند امیزفیت مدل Amazfit T-Rex 2 گلوبال
گوشی سامسونگ Galaxy S23 FE  ظرفیت 256 گیگابایت رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۲۷,۸۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی سامسونگ Galaxy S23 FE ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت رم ۸ گیگابایت
ساعت هوشمند امیزفیت مدل Amazfit Bip 3
قیمت ویژه: ۲,۵۶۹,۰۰۰ تومان
ساعت هوشمند امیزفیت مدل Amazfit Bip 3
تبلت Xiaomi Pad 6 ظرفیت 256 رم 8 گیگابایت
قیمت ویژه: ۱۷,۳۹۹,۰۰۰ تومان
تبلت Xiaomi Pad 6 ظرفیت ۲۵۶ رم ۸ گیگابایت

۳-Pixeldrain: صد ترابایت فضای اشتراکی!

وب سایت Pixeldrain بیشترین حجم فایل اشتراکی را در صورت استفاده از تمام امکانات آن در اختیار شما قرار می‌دهد. در حقیقت می‌توانید ۱۰۰ ترابایت فایل اشتراکی به صور رایگان داشته باشید. این سایت به شما اجازه ارسال فایل‌هایتان تا حجم ۱۰ گیگابایت را می‌دهد. شما می توانید تا ۱۰ هزار file با این حجم را در سرورهای این سایت نازنین قرار دهید.
به صورت پیش فرض ۱۰۰ روز فایل شما را نگهداری می‌کند و بعد از این مدت زمان آن را پاک می‌کند. اما بخاطر داشته باشید اگر شخصی این file را دانلود کند این شمارنده مجدداً تا ۱۰۰ روز پس از آن مضف به نگهداری فایل خواهد شد. بهتر است بدانید برای آپلود نیازی به ثبت نام در این سایت نیست. اما اگر می‌خواهید فایل‌های خود را بهتر مدیریت کنید بهترست یک ثبت نام ساده را پشت سر بگذارید.

۴- Dropcorn: فایل‌هایتان را تا شعاع ۳۰ متری خود، با همه به اشتراک بگذارید.

سایت Dropcorn یکی از راحت‌ترین روش‌های اشتراک file با افراد فیزیکی پیرامون شماست. با کامپیوتر یا موبایل خود وارد سایت شود، یک فایل اضافه کنید و با افراد تا شعاع ۳۰ متری خود به اشتراک بگذارید.
شما می‌توانید فایل‌ها، عکس‌ها و لینک‌های مورد نظر خود را به اشتراک بگذارید. این فایل‌ها می توانند بر روی دستگاه شما باشند یا بر روی فضاهای ابری مانند Dropbox، Google Drive و یا Evernote.

۵- TeraShare: فایل های Torrent و Cloud Transfer درکنار هم!

ابتدا باید اپلیکیشن TeraShare را بر روی کامپیوتر خود دانلود و نصب کنید. فایل مورد نظر خود را برای اشتراک در آن آپلود کنید و لینک آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. با توجه به اینکه نرم افزار از تکنولوژی peer-to-peer استفاده می‌کند همزمان دانلود و آپلود اتفاق می‌افتد و اینکار باعث می شود سرعت در انتقال فایل‌ها خیلی بالا رود. فایل‌ها با حجم کمتر از ۱۰GB بر روی سرورهای این سایت قرار می‌گیرند و چون از hybrid technology استفاده می‌کند، فایل شما حتما زمانی که کامپیوترتان خاموش است در دسترس دیگران قرار دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

سوالات متداول

بهترین وب سایت برای اشتراک گذاری و انتقال فایل؟

✔️ وب سایت Pixeldrain بیشترین حجم فایل اشتراکی را در صورت استفاده از تمام امکانات آن در اختیار شما قرار می‌دهد. در حقیقت می‌توانید ۱۰۰ ترابایت فایل اشتراکی به طور رایگان داشته باشید. این سایت به شما اجازه ارسال فایل‌هایتان تا حجم ۱۰ گیگابایت را می‌دهد. شما می توانید تا ۱۰ هزار file با این حجم را در سرورهای این سایت قرار دهید. به صورت پیش فرض ۱۰۰ روز فایل شما را نگهداری می‌کند و بعد از این مدت زمان آن را پاک می‌کند. اما بخاطر داشته باشید اگر شخصی این file را دانلود کند این شمارنده مجدداً تا ۱۰۰ روز پس از آن موظف به نگهداری فایل خواهد شد. بهتر است بدانید برای آپلود نیازی به ثبت نام در این سایت نیست. اما اگر می‌خواهید فایل‌های خود را بهتر مدیریت کنید بهترست یک ثبت نام ساده را پشت سر بگذارید.

قابلیت‌های برنامه TeraShare چیست؟

✔️ ابتدا باید اپلیکیشن TeraShare را بر روی کامپیوتر خود دانلود و نصب کنید. فایل مورد نظر خود را برای اشتراک در آن آپلود کنید و لینک آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. با توجه به اینکه نرم افزار از تکنولوژی peer-to-peer استفاده می‌کند همزمان دانلود و آپلود اتفاق می‌افتد و اینکار باعث می شود سرعت در انتقال فایل‌ها خیلی بالا رود. فایل‌ها با حجم کمتر از ۱۰GB بر روی سرورهای این سایت قرار می‌گیرند و چون از hybrid technology استفاده می‌کند، فایل شما حتما زمانی که کامپیوترتان خاموش است در دسترس دیگران قرار دارد.

آسان ترین راه برای اشتراک گذاری فایل با دیگران چیست؟

✔️ سایت Dropcorn یکی از راحت‌ترین روش‌های اشتراک فایل با افراد فیزیکی پیرامون شماست. با کامپیوتر یا موبایل خود وارد سایت شود، یک فایل اضافه کنید و با افراد تا شعاع ۳۰ متری خود به اشتراک بگذارید. شما می‌توانید فایل‌ها، عکس‌ها و لینک‌های مورد نظر خود را به اشتراک بگذارید. این فایل‌ها می توانند بر روی دستگاه شما باشند یا بر روی فضاهای ابری مانند Dropbox،Google Drive و یا Evernote.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن