مرتب سازی بر اساس:

سینمای خانگی سونی مدل DAV-DZ950

معرفی سینمای خانگی سونی مدل DAV-DZ950 حس‌های مختلف علاوه بر تصاویر با صداها نیز منتقل می‌شوند مانند ترس، آرامش، شادی و ... در واقع منابع مختلفی که پخش کننده این اصواتند اگر در رسالت خود موفق نباشد جز عصبانیت نتیجه‌ای به بار نمی‌آورند. نویزها، میزان صدای خیلی کم یا خیلی زیاد، کیفیت نامطلوب،..

به زودی

سینمای خانگی سونی مدل DAV-DZ650

معرفی سینمای خانگی سونی مدل DAV-DZ650با پیشرفت‌های امروزی که در عرصه تولید تلویزیون‌ هوشمند رخ داده ما شاهد باریکتر شدن این محصولات هستیم، گرچه مزایای این تغییرات بر کسی پوشیده نیست اما باید در نظر داشت که یک عیب این نوع طراحی به همراه داشته؛ قدرت اسپیکرها کاسته شده است و به دلیل همین اتفا..

به زودی

سینمای خانگی سونی مدل BDV-N9200

معرفی سینمای خانگی سونی مدل BDV-N9200برای درک فضای یک فیلم یا حس و حال یک موسیقی  نیاز به شنیدن صدای کامل آنهاست، صدای کامل در واقع صدایی شفاف با تمام جزئیات خواهد بود که صداهای پس زمینه نیز در آن تقویت شده باشد و بدون هیچ اعوجاجی به گوش مخاطب برسد. امروزه نه فقط برای تکمیل لوازم صوتی و تصویری ..

به زودی

سینمای خانگی سونی مدل BDV-E6100

معرفی سینمای خانگی سونی مدل BDV-E6100صداها نقش بزرگی در زندگی دارند، دنیای پیرامون ما مملو از اصواتی‌‍ست که نشان دهنده اتفاقات، احساسات و انرژی‌های گوناگون خواهد بود، روند تاثیر اصوات بر یادگیری، رشد شخصیتی و ... روندی قابل تحقیق و کنکاش است. تصاویر بدون صدا گاهی از انتقال پیام عاجزند بدون شک همراهی..

به زودی


لوازم خانگی, صوتی و تصویری, سینمای خانگی, سینمای خانگی سونی

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.