مرتب سازی بر اساس:

خردکن مولینکس مدل DPA1

معرفی خردکن مولینکس مدل DPA1شروع زندگی مشترک و خرید لوازم برقی جهزیه اهمیت بسیاری به ویژه برای خانواده‌های ایرانی دارد و همه سعی دارند در این راه سنگ تمام بگذارند، بخشی از این لوازم مربوط به آماده‌سازی غذا و پخت و پز بوده به همین خاطر خانواده‌ها توجه ویژه‌ای به خرج می‌دهند تا زیباترین و کارآمد ترین ..

تمام شد

خردکن مولینکس مدل DP790

معرفی خردکن مولینکس مدل DP790سلایق گوناگون و نقش آن در خرید لوازم خانگی برقی یکی از دلایل تنوع در تولیدات برندهای متفاوت است، گاه یک کمپانی محصولاتی با یک ویژگی فنی ولی در ظاهرگوناگون عرضه می‌کند تا بتواند تمام سلایق را پوشش داده و اقناع نماید، یکی از شرکت‌های رعایت کننده این اصل مولینیکس است ک..

به زودی

خردکن مولینکس مدل DJ450B

معرفی خردکن مولینکس مدل DJ450Bگاهی  استفاده از لوازم خانگی قدیمی به اندازه استفاده از لوازم دستی و پر زحمت باعث صرف انرژی می‌گردد و به سبب عمری که کرده‌اند دیگر کارایی اولیه را نخواهند داشت، اینجاست که بسیاری از خانواده‌ها به فکر نوسازی و تجهیز آشپزخانه خود با خرید لوازم پخت و پز و آماده س..

به زودی

خردکن مولینکس مدل AT718A10

معرفی خردکن مولینکس مدل AT718A10ویژگی های مهمی در خرید لوازم آماده سازی غذا و پخت و پز مورد توجه هستند، اعم از قیمت، برند، ظاهر، مشخصات فنی. لوازم آشپزخانه مدرن  کالاهایی هستند که ضمن حفظ تمام این ویژگی‌ها به جایگاه ثابت در بازار جهانی رسیده باشند و به سبب کسب رضایت خریداران همیشه جز اولویت‌ها ..

به زودی

خردکن مولینکس مدل AT711

معرفی خردکن مولینکس مدل AT711لوازم آشپزخانه مدرن این روزها طرفداران خاص خود را یافته‌اند و جدای از بحث نیاز مواردی چون کارایی متفاوت، سرعت و سهولت در هنگام کار و لذت از آشپزی را به همراه می‌آورند، در همین راستا برندهای متعددی به تولید و فروش لوازم خانگی مشغولند. مولینیکس نیز که از معروفترين و م..

به زودی

خردکن مولینکس مدل A320R1

معرفی خردکن مولینکس مدل A320R1هر برندی با توجه به محصولاتی که تولید می‌کند شعار‌های خاص خود را دارد، که در واقع این شعارها اهداف این شرکت‌ها را نیز پوشش می‌دهد. مولینیکس نیز که از معروفترين و معتبرترين کمپانی‌های توليدكننده لوازم خانگي الکترونیکی بين المللي است كه در سال 1932 در فرانسه تاسیس شده و د..

به زودی


لوازم خانگی،آماده سازی غذا, خردکن, خردکن مولینکس

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.