مرتب سازی بر اساس:

تلویزیون اولد هوشمند ال جی مدل EG9A7V سایز 55 اینچ

بررسی کامل تلویزیون اولد هوشمند ال جی مدل EG9A7V-سایز 55 اینچبا اوج گرفتن پیشرفت‌های تکنولوژیک، دنیای تلویزیون‌ها نیز دایره‌ی گسترده تری یافته و همپای گوشی همراه، لپ تاپ و رایانه در حال ارائه مدل‌های گوناگون است. برای یک انتخاب اصولی و خرید بهترین تلویزیون چندین فاکتور مهم مطرح می‌گردد؛ اول مقدار هز..

به زودی

تلویزیون اولد هوشمند ال جی مدل EG910T سایز 55 اینچ

بررسی کامل تلویزیون اولد منحنی سه بعدی هوشمند ال جی مدل EG910T-سایز 55 اینچانتخاب و خرید بهترین تلویزیون از میان این همه برند و مدل‌های مختلف همچون دیگر لوازم خانگی برقی بسیار سخت به شمار می‌رود به ویژه امروزه حیطه ی تولیدات در این زمینه بسیار گسترش پیدا کرده است، دیگر از آن لامپ..

به زودی

تلویزیون اولد هوشمند ال جی مدل C7GI سایز 55 اینچ

بررسی کامل تلویزیون اولد هوشمند ال جی مدل C7GI - سایز 55 اینچشرکت‌های مطرح جهان در یک رقابت بی‌پایان، با هدف جلب رضایت و نظر مخاطب به دنبال آن‌اند تا برترین تکنولوژی موجود را در وسایل خود به کار ببرند، امکانات و قابلت‌هایی به واسطه‌ی این تکنولوژی پدید می‌آید که آگاهی و شناخت شرط اصلی استفاده و لذت ا..

به زودی

تلویزیون اولد هوشمند ال جی مدل B7GI سایز 55 اینچ

بررسی کامل تلویزیون اولد هوشمند ال جی مدل B7GI - سایز 55 اینچهر ابزاری که انسان در خدمت دارد، درجه‌بندی گوناگونی را شامل می‌شود. برخی به صورت کاملاً آماتور و برخی دیگر به صورت حرفه‌ای در ارتباط با وسایل اطراف خود عمل می‌کنند. لوازم برقی خانگی نیز از این قائده مستثنی نبوده و شامل همین دو نوع کاربرد م..

به زودی

تلویزیون اولد هوشمند ال جی مدل B6V سایز 55 اینچ

بررسی کامل تلویزیون اولد هوشمند ال جی مدل B6V-سایز 55 اینچنسل تازه‌ای از لوازم صوتی و تصویری به نام  اسمارت تی وی شناخته می‌شوند که به سبب امکانات ویژه، قابلیت‌های متعدد و کاربری حرفه‌ای این‌گونه نام گرفته‌اند. در این میان باز تقسیم‌بندی‌های متعددی وجود دارد که به سبب امکانات آنها لقب..

به زودی

تلویزیون اولد الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل C6V سایز 55 اینچ

بررسی کامل تلویزیون اولد منحنی سه بعدی هوشمند الترا اچ دی ال جی مدل C6V - سایز 55 اینچهرکدام از برندهای مطرح و فعال در زمینه فروش لوازم صوتی و تصویری داستانی را به همراه خود دارند، داستانی که نشان از تلاش‌های بی وقفه برای رسیدن به اهداف است، ال جی هم از این قاعده مستثنی نبوده و یک راه پر فراز و نشیب..

به زودی

تلویزیون ال ای دی فول اچ دی هوشمند ال جی مدل LK6100PVA سایز 49 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی فول اچ دی هوشمند  ال جی مدل LK6100PVA - سایز 49 اینچامروزه ما در دنیای هوشمندی احاطه شده‌ایم که برای زندگی در آن نیازمند ارتقا سطح زندگی خود به یک شهروند هوشمند هستیم شهروندی که در زندگی نیاز به انتخاب و خرید انواع گوشی هوشمند، اسمارت تی وی و .... دار..

به زودی

تلویزیون ال ای دی فول اچ دی هوشمند ال جی مدل LK6100PVA سایز 43 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی فول اچ دی هوشمند  ال جی مدل LK6100PVA-سایز 43 اینچامروزه ما در دنیای هوشمندی احاطه شده‌ایم که برای زندگی در آن نیازمند ارتقا سطح زندگی خود به یک شهروند هوشمند هستیم شهروندی که در زندگی نیاز به انتخاب و خرید انواع گوشی هوشمند، اسمارت تی وی و.... دارد. نیاز به همسویی ..

به زودی

تلویزیون ال ای دی فول اچ دی هوشمند ال جی مدل LJ610V سایز 49 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی فول اچ دی هوشمند  ال جی مدل LJ610V - سایز 49 اینچفضای داخلی خانه با وسایل گوناگون احاطه گردیده و وسایلی که گاه به صورت تخصصی برای کار خاصی کاربردی هستند مانند انواع جاروبرقی و یخچال و گاه نقش مهمی در پر کردن اوقات فر اغت و جمع کردن خانواده دور هم دارند، تل..

به زودی

تلویزیون ال ای دی فول اچ دی هوشمند ال جی مدل LJ594V سایز 43 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی فول اچ دی هوشمند ال جی مدل LJ594V-سایز 43 اینچوجه تمایز این عصر با گذشته پیدایش اینترنت و گسترده شدن ابزارمرتبط با این فناوری خارق العاده ست. تلویزیون‌ها از این قاعده مستثنی نبوده و نوع هوشمند این دستگاه سعی می‌کند دو دنیای کاردکردهای عادی و روتین و پیشرفته اینترنت را به..

به زودی

تلویزیون ال ای دی فول اچ دی هوشمند ال جی مدل LJ550V سایز 55 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی فول اچ دی هوشمند  ال جی مدل LJ550V - سایز 55 اینچبرندهای بسیاری در بازار ایران از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند و به محبوبیت رسیده‌اند.این محبوبیت اتفاقی نبوده‌ و در واقع  در پی کیفیت و تنوع محصولات به دست آمده، این پروسه نیز سالها زمان برده است. یکی از برندهای مطر..

به زودی

تلویزیون ال ای دی فول اچ دی هوشمند ال جی مدل LJ550V سایز 49 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی فول اچ دی هوشمند  ال جی مدل LJ550V - سایز 49 اینچبرندهای بسیاری در بازار ایران از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند و به محبوبیت رسیده‌اند.این محبوبیت اتفاقی نبوده‌ و در واقع  در پی کیفیت و تنوع محصولات به دست آمده، این پروسه نیز سالها زمان برده است. یکی از برندهای مطر..

به زودی

تلویزیون ال ای دی فول اچ دی هوشمند ال جی مدل LJ550V سایز 43 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی فول اچ دی هوشمند  ال جی مدل LJ550V - سایز 43 اینچ برندهای بسیاری در بازار ایران از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند و به محبوبیت رسیده‌اند.این محبوبیت اتفاقی نبوده‌ و در واقع  در پی کیفیت و تنوع محصولات به دست آمده، این پروسه نیز سالها زمان برده است. یکی از برندهای م..

به زودی

تلویزیون ال ای دی سوپر الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل SJ850V سایز 65 اینچ

تلویزیون ال ای دی سوپر الترا اچ دی هوشمند  ال جی مدل SJ850V - سایز 65 اینچدر سالهای اخیر در حیطه تولید لوازم خانگی برقی استفاده از تکنولوژی بسیار پر رنگ شده و کمپانی‌های بزرگ نیز با علم به این موضوع که گفته شد نسل جدید تلویزیون‌های هوشمند را راهی بازار کرده‌اند رقابت اصلی در این عرصه ..

به زودی

تلویزیون ال ای دی سوپر الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل SK7900PVA سایز 65 اینچ

تلویزیون ال ای دی سوپر الترا اچ دی هوشمند  ال جی مدل SK7900PVA - سایز 65 اینچمحصولات متنوع به ویژه در حیطه گوشی همراه و لوازم صوتی و تصویری از لحاظ امکانات به سه دسته رده بالا یا پرچم دار، میان رده و پایینت رده تقسیم می‌شود و هرچه یک کالا پیشرفته‌تر باشد به طبع شاهد قیمت بالاتر آن نسبت به سایر ..

به زودی

تلویزیون ال ای دی سوپر الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل SK7900PVA سایز 55 اینچ

تلویزیون ال ای دی سوپر الترا اچ دی هوشمند  ال جی مدل SK7900PVA - سایز 55 اینچاین روزها نسل جدید لوازم برقی خانگی به خصوص در حیطه‌ی لوازم صوتی و تصویری به قدری گسترده و زیاد هستند که به طور مثال انتخاب و خرید تلویزیون بدون آگاهی از مشخصات و فناوری‌های جدیدی که در آن..

به زودی

تلویزیون ال ای دی سوپر الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل SJ850V سایز 60 اینچ

تلویزیون ال ای دی سوپر الترا اچ دی هوشمند  ال جی مدل SJ850V-سایز 60 اینچدر سالهای اخیر در حیطه تولید لوازم خانگی برقی استفاده از تکنولوژی بسیار پر رنگ شده و کمپانی‌های بزرگ نیز با علم به این موضوع که گفته شد نسل جدید تلویزیون‌های هوشمند را راهی بازار کرده‌اند رقابت اصلی در این عرصه هم..

به زودی

تلویزیون ال ای دی سوپر الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل SJ850V سایز 55 اینچ

تلویزیون ال ای دی سوپر الترا اچ دی هوشمند  ال جی مدل SJ850V - سایز 55 اینچدر سالهای اخیر در حیطه تولید لوازم خانگی برقی استفاده از تکنولوژی بسیار پر رنگ شده و کمپانی‌های بزرگ نیز با علم به این موضوع که گفته شد نسل جدید تلویزیون‌های هوشمند را راهی بازار کرده‌اند رقابت اصلی در این عرصه هم فقط بحث..

به زودی

تلویزیون ال ای دی سوپر الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل SJ800V سایز 65 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی سوپر الترا اچ دی هوشمند  ال جی مدل SJ800V-سایز 65 اینچانتخاب برند مناسب برای خرید تلویزیون یک ملاک اساسی و مهم به شمار می‌رود به همین دلیل است که برندها سعی در ارائه خدمات متفاوت و به کاربردن تکنولوژی به روز دارند تا نظر مخاطبان را جلب کنند. برندهای آسیایی  در ..

به زودی

تلویزیون ال ای دی سوپر الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل SJ800V سایز 55 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی سوپر الترا اچ دی هوشمند  ال جی مدل SJ800V-سایز 55 اینچانتخاب برند مناسب برای خرید تلویزیون یک ملاک اساسی و مهم به شمار می‌رود به همین دلیل است که برندها سعی در ارائه خدمات متفاوت و به کاربردن تکنولوژی به روز دارند تا نظر مخاطبان را جلب کنند. برندهای آسیایی  در ..

به زودی

تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل UK6100PVA سایز 65 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند  ال جی مدل UK6100PVA-سایز 65 اینچآسیا در سالهای اخیر به قطب تولیدکنندگان حرفه‌ای و معتبر لوازم خانگی برقی تبدیل شده، تولیدکنندگانی که در یک رقابت بی‌پایان، با هدف جلب رضایت و نظر مخاطب به دنبال آن‌ هستند تا برترین تکنولوژی موجود را در وس..

به زودی

تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل UK6100PVA سایز 55 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل UK6100PVA-سایز 55 اینچآسیا در سالهای اخیر به قطب تولیدکنندگان حرفه‌ای و معتبر لوازم خانگی برقی تبدیل شده، تولیدکنندگانی که در یک رقابت بی‌پایان، با هدف جلب رضایت و نظر مخاطب به دنبال آن‌ هستند تا برترین تکنولوژی موجود را در وسایل خود به کاربر..

به زودی

تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل UK6100PVA سایز 49 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند  ال جی مدل UK6100PVA-سایز 49 اینچآسیا در سالهای اخیر به قطب تولیدکنندگان حرفه‌ای و معتبر لوازم خانگی برقی تبدیل شده، تولیدکنندگانی که در یک رقابت بی‌پایان، با هدف جلب رضایت و نظر مخاطب به دنبال آنند تا برترین تکنولوژی موجود را در وسایل خ..

به زودی

تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل UJ752V سایز 65 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند  ال جی مدل UJ752V-سایز 65 اینچبرای خرید هر کالایی به ویژه خرید لوازم برقی خانگی همیشه 2 عامل مهم وجود دارد که هر کدام شامل زیرشاخه‌های خاصی می‌گردد: ظاهر و باطن. درمورد کالایی مانند تلویزیون که در مرکز توجه هر خانه به شمار می‌رود، ظاهر ک..

به زودی

تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل UJ752V سایز 55 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند  ال جی مدل UJ752V-سایز 55 اینچبرای خرید هر کالایی به ویژه خرید لوازم برقی خانگی همیشه 2 عامل مهم وجود دارد که هر کدام شامل زیرشاخه‌های خاصی می‌گردد: ظاهر و باطن. درمورد کالایی مانند تلویزیون که در مرکز توجه هر خانه به شمار می‌رود، ظاهر ک..

به زودی

تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل UJ752V سایز 49 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند  ال جی مدل UJ752V-سایز 49 اینچبرای خرید هر کالایی به ویژه خرید لوازم برقی خانگی همیشه 2 عامل مهم وجود دارد که هر کدام شامل زیرشاخه‌های خاصی می‌گردد: ظاهر و باطن. درمورد کالایی مانند تلویزیون که در مرکز توجه هر خانه به شمار می‌رود، ظاهر ک..

به زودی

تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل UJ752V سایز 43 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند  ال جی مدل UJ752V-سایز 43 اینچبرای خرید هر کالایی به ویژه خرید لوازم برقی خانگی همیشه 2 عامل مهم وجود دارد که هر کدام شامل زیرشاخه‌های خاصی می‌گردد: ظاهر و باطن. درمورد کالایی مانند تلویزیون که در مرکز توجه هر خانه به شمار می‌رود، ظاهر ک..

به زودی

تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل UJ670V سایز 65 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند  ال جی مدل UJ670V - سایز 65 اینچدر گذشته به دلیل رشد کندتر و با ریتم آرام‌‌ترِ تکنولوژی، همگام شدن با آن به صورت یک ضرورت حس نمی‌شد و عدم انطباق با آن تاثیر چندانی در زندگی نداشت اما امروزه  همسویی با تکنولوژی به صورت یک امر مهم و تاثیرگ..

به زودی

تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل UJ670V سایز 55 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند  ال جی مدل UJ670V - سایز 55 اینچدر گذشته به دلیل رشد کندتر و با ریتم آرام‌‌ترِ تکنولوژی، همگام شدن با آن به صورت یک ضرورت حس نمی‌شد و عدم انطباق با آن تاثیر چندانی در زندگی نداشت اما امروزه  همسویی با تکنولوژی به صورت یک امر مهم و تاثیرگ..

به زودی

تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل UJ670V سایز 49 اینچ

بررسی کاملتلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند  ال جی مدل UJ670V - سایز 49 اینچتلویزیون‌ها از جمله لوازم صوتی و تصویری هستند که از قافله‌ی فناوری روز عقب نمانده وتولیدکننده‌ها پابه پای پیشرفت‌ها بر امکانات و قابلیت‌های آنها افزوده ، در یک ارزیابی کلی آنچه بسیار روشن بوده و باید به آن شاره نمود ..

به زودی

تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل UJ670V سایز 43 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند  ال جی مدل UJ670V - سایز 43 اینچدر گذشته به دلیل رشد کندتر و با ریتم آرام‌‌ترِ تکنولوژی، همگام شدن با آن به صورت یک ضرورت حس نمی‌شد و عدم انطباق با آن تاثیر چندانی در زندگی نداشت اما امروزه  همسویی با تکنولوژی به صورت یک امر مهم و تاثیرگ..

به زودی

تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل UJ651V سایز 65 اینچ

تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند  ال جی مدل UJ651V-سایز 65 اینچامروزه با شتاب گرفتن همه امور بخصوص در حیطه‌ی صنعت و تکنولوژی همراهی و همقدمی با آن اجتناب ناپذیر گردیده، شاید در گذشته به دلیل رشد کندتر و با ریتم آرام‌‌تر تکنولوژی، همگام شدن با آن به صورت یک ضرورت حس نمی‌شد و عدم انطباق با آن..

به زودی

تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل UJ651V سایز 60 اینچ

تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند  ال جی مدل UJ651V-سایز 60 اینچامروزه با شتاب گرفتن همه امور بخصوص در حیطه‌ی صنعت و تکنولوژی همراهی و همقدمی با آن اجتناب ناپذیر گردیده، شاید در گذشته به دلیل رشد کندتر و با ریتم آرام‌‌تر تکنولوژی همگام شدن با آن به صورت یک ضرورت حس نمی‌شد و عدم انطباق با آن ..

به زودی

تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل UJ651V سایز 55 اینچ

تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند  ال جی مدل UJ651V-سایز 55 اینچامروزه با شتاب گرفتن همه امور بخصوص در حیطه‌ی صنعت و تکنولوژی همراهی و همقدمی با آن اجتناب ناپذیر گردیده، شاید در گذشته به دلیل رشد کندتر و با ریتم آرام‌‌تر تکنولوژی، همگام شدن با آن به صورت یک ضرورت حس نمی‌شد و عدم انطباق با آن..

تمام شد

تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل UJ651V سایز 49 اینچ

تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل UJ651V-سایز 49 اینچامروزه با شتاب گرفتن همه امور بخصوص در حیطه‌ی صنعت و تکنولوژی همراهی و همقدمی با آن اجتناب ناپذیر گردیده، شاید در گذشته به دلیل رشد کندتر و با ریتم آرام‌‌تر تکنولوژی همگام شدن با آن به صورت یک ضرورت حس نمی‌شد و عدم انطباق با آن تاثیر ..

به زودی

تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل UJ651V سایز 43 اینچ

تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند  ال جی مدل UJ651V-سایز 43 اینچامروزه با شتاب گرفتن همه چیز بخصوص در حیطه‌ی صنعت و تکنولوژی، همراهی و همقدمی با این شتاب اجتناب ناپذیر گردیده، شاید در گذشته به دلیل رشد کندتر و با ریتم آرام‌‌تر تکنولوژی همگام شدن با آن به صورت یک ضرورت حس نمی‌شد و عدم انطباق ..

به زودی

تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل UJ634V سایز 65 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند  ال جی مدل UJ634V - سایز 65 اینچتا کنون  به سیر پیشرفت لوازم برقی خانگی که دارید فکر کرده‌اید؟ انواع جاروبرقی‌، اتوها که از سنگی تا اتو بخار و اتو پرس پیشرفت کرده‌اند و هزاران وسیله‌ی دیگر که نشان از نقش علم و تک..

به زودی

تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل UJ634V سایز 60 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند  ال جی مدل UJ634V - سایز 60 اینچتا کنون  به سیر پیشرفت لوازم برقی خانگی که دارید فکر کرده‌اید؟ انوع جاروبرقی‌، اتوها که از سنگی تا اتوبخار و اتو پرس پیشرفت کرده‌اند و هزاران وسیله‌ی دیگر که نشان از نقش علم و تکنو..

به زودی

تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل UJ634V سایز 55 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند  ال جی مدل UJ634V - سایز 55 اینچتا کنون  به سیر پیشرفت لوازم برقی خانگی که دارید فکر کرده‌اید؟ انواع جاروبرقی‌، اتوها که از سنگی تا اتو بخار و اتو پرس پیشرفت کرده‌اند و هزاران وسیله‌ی دیگر که نشان از نقش علم و تک..

به زودی

تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند ال جی مدل UJ634V سایز 49 اینچ

بررسی کامل تلویزیون ال ای دی الترا اچ دی هوشمند  ال جی مدل UJ634V - سایز 49 اینچتا کنون  به سیر پیشرفت لوازم برقی خانگی که دارید فکر کرده‌اید؟ انوع جاروبرقی‌، اتوها که از سنگی تا اتوبخار و اتو پرس پیشرفت کرده‌اند و هزاران وسیله‌ی دیگر که نشان از نقش علم و تکنو..

به زودی


جشنواره تلویزیون های ال جی

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.