گجت های هوشمند شیائومی


کلید تک‌پل توکار Aqara (نسخه Zigbee)

کلید تک‌پل توکار Aqara (نسخه Zigbee)(Xiaomi Aqara Smart single key wall switch (Zigbee Versionمعرفی محصول:یکی دیگر از محصولات کاربردی شرکت شیائومی کلید تک‌پل توکار Aqara (نسخه Zigbee) است. این محصول نیز همانند سایر محصولات شیائومی بسیار کاربردی بوده و به خوبی نیز طراحی شده است تا بتواند ..

بدون قیمت

مرطوب‌کننده هوای هوشمند شیائومی مدل Zhimi

مرطوب‌کننده هوای هوشمند شیائومی مدل Zhimi Xiaomi Zhimi Smart Air Humidifierمعرفی  محصول:همان طور که می دانید هوایی که تنفس می کنیم درسلامتی ما نقش حیاتی دارد، بنابرین می بایست به هوای اطراف و محیطی که بیشتر وقت خود را در آن محیط می گذرانیم اهمییت بیشتری دهیم. شرکت شیائومی علاوه..

755,000 تومان

Smart Home Gateway Xiaomi

سنسور Smart Home Gateway Xiaomiسنسور چندکاره شیائومی می‌تواند به عنوان یک عامل اتصال لوازم خانگی مورد استفاده قرار بگیرد. این سنسور عناصری مانند دما، حرکت، نور و صدا را در حالی که به دیگر دستگاه‌های خانه هوشمند شیائومی متصل است، اندازه می‌گیرد. در زمانی که نور کم است به صورت خودکار از روشنایی چراغ ح..

141,000 تومان

جارو برقی رباتی هوشمند-شیائومی

جارو برقی رباتی هوشمند-شیائومیMiJia Roborock Robot Vacuum Cleanerمعرفی محصول:این محصول یکی از گجت های هوشمند شیائومی است. با این ربات هوشمند می توانید خانه ی هوشمند شیائومی را داشته باشید.جاروبرقی  رباتی هوشمند شیائومی یک دستگاه تمیز کننده خانه بسیار هوشمند با ..

1,495,000 تومان

جارو برقی رباتیک نسخه 2 شیائومی

جارو برقی رباتیک نسخه 2 شیائومیXiaomi-Mijia Robot Vacuum Cleaner 2معرفی محصول :جارو برقی هوشمند شیائومی قابل تنظیم برای یک خانه هوشمند شیائومی با گجت های هوشمند شیائومی است که دستیار خوبی برای تمیز کردن خانه خواهد شد.برای مقایسه با مدل قبلی MiJia Roborock Robot Vacuum Cleaner با افزایش ظرفیت..

بدون قیمت

حسگر تشخیص حرکت شیائومی

سنسور تشخیص حرکت شیائومی Human Body Sensor Xiaomiسنسور تشخیص حرکت شیائومی برای استفاده در منزل و محیط کار طراحی شده است. در زمانی که فردی در زمان تنظیم‌شده در خانه نباشد، به صورت اتوماتیک دستگاه تهویه هوا، تلویزیون و یا سایر دستگاه های متصل به سیستم هوشمند را خاموش می‌کند. این سنسور هوشمند زمانی که ..

67,000 تومان

حسگر تشخیص دود هانی ول-شیائومی

حسگر تشخیص دود هانی ول-شیائومیXiaomi Smoke Detector Sensor-Honeywellمعرفی محصول:شیائومی حسگرهای متنوعی از قبیل حسگر نظارت بر گل وگیاه و حسگر تشخیص حرکت و حسگر درب و غیره تولید نمود. با توجه به آمار سال 2017 بیش از نیمی آتش سوزی خانه ها، ناشی از نشت گاز بود. ب..

155,000 تومان

حسگر دما و رطوبت-شیائومی

حسگر دما و رطوبت-شیائومیXiaomi-Sensor Temperature And Humidity معرفی محصول:حسگر دما و رطوبت-شیائومی یکی دیگر از گجت های هوشمند شیائومی می باشد.چرا رطوبت مهم است؟به طور کلی رطوبت در درجه حرارت کلی یک منطقه نقش مهمی دارد. اگر درجه حرارت بیش از حد گرم یا سرد نباشد، به دلیل سطح ..

67,000 تومان

حسگر نظارت به گل و گیاه شیائومی

  حسگر نظارت بر گل و گیاه شیائومیXiaomi Smart Plant Monitorمعرفی محصول:حسگر نظارت بر گل و گیاه شیائومی یکی دیگر از گجت های هوشمند شیائومی است که با استفاده از می توانید خانه هوشمند شیائومی را تجربه کنید.این دستگاه کوچک با اندازه گیری روشنا..

49,000 تومان

حسگر چشمی ربات اسباب بازی-شیائومی

حسگر چشمی ربات اسباب بازی-شیائومیXiaomi Robot Building Blocks Eyeمعرفی محصول:شیائومی حسگرهای متنوعی از قبیل حسگر نظارت بر گل وگیاه و حسگر تشخیص حرکت و حسگر درب و غیره می باشد.حسگر چشمی ربات اسباب بازی-شیائومی Xiaomi Robot Building Blocks Eye را..

بدون قیمت

حشره کش شیائومی

حشره دورکن برقی شیائومیXiaomi Portable Electronic Mosquito Repellerپشه‌کش پرتابل شیائومی، با استفاده از پاوربانک روشن می‎شود که آن را برای مسافرت، ایده‌آل می‌کند. با این Mosquito Repeller شیائومی به همراه یک پاور بانک و با استفاده از قرص پشه، به راحتی قادر به دور کردن  ..

52,000 تومان

دکمه هوشمند-شیائومی

دکمه هوشمند-شیائومیXiaomi-Quick Buttonمعرفی محصول:این گجت هوشمند شیائومی به همراه سایر محصولات شیائومی را در 19 کالا می بینید.دکمه هوشمند-شیائومی Xiaomi-Quick Button یک کلید میانبر هوشمند برای گوشی های هوشمند Xiaomi است.تا زمانی که Xiaomi-Quick Button به جک صوتی وارد ش..

16,000 تومان

دیوار مجازی جارو برقی-شیائومی

دیوار مجازی جارو برقی-شیائومیXiaomi Vacuum Cleaner Virtual Wallمعرفی محصول:دیوار مجازی جارو برقی-شیائومی طراحی شده است تا به راحتی بین درها با نوارهای سبک، سبک وزن و با قدرت بالا، مناسب باشد.جارو برقی هوشمند شیائومی از طریق دیوار مجازی به جای ادامه دادن مسیر آن را دور زده و به مکان ب..

68,000 تومان

ربات هوشمند نسخه بلوک های ساخت-شیائومی

ربات هوشمند نسخه بلوک های ساخت-شیائومیXiaomi Mi Bunny MITU Toy Smart Building Blocks Robotمعرفی محصول :ربات هوشمند نسخه بلوک های ساخت-شیائومی به گونه ای طراحی شده است که تمامی قطعات آن از هم جدا هستند و شما باید طبق دفترچه راهنمایی که در بسته محصول وجود دارد این گجت هوشمند را سر هم ..

570,000 تومان

ربات هوشمند نسخه ماشین زرهی-شیائومی

ربات هوشمند نسخه ماشین زرهی-شیائومیXiaomi Mi Bunny MITU Toy Smart Robot Buildin Blocks Truckمعرفی محصول :این روزها بودن ربات در خانه چیز غیرعادی نیست و شما نیز می توانید یک ربات هوشمند شیائومی در خانه داشته باشید. این محصول یکی از گجت های هوشمند شیائومی است.یک ماه پیش شیائومی یک..

590,000 تومان

ریموت کنترل یونیورسال شیائومی

ریموت کنترل یونیورسال شیائومیOriginal Xiaomi Universal IR Remote Controller  معرفی محصول:آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه می توان تمام وسایل هوشمند خانه را کنترل کرد. همان طور که  می دانید هر روز تعداد این وسایل در خانه بیشتر وبیشتر می شود و از طرفی نیز ممکن است ..

93,000 تومان

سنسور درب و پنجره شیائومی

سنسور درب و پنجره شیائومیOriginal Xiaomi Smart Door and Windows Sensorسنسور هوشمند درب و پنجره شیائومی، برای امنیت منزل و محل کار مفید است. این سنسورها با استفاده از اپلیکیشنی که بر روی تلفن همراه شما نصب می‌شود کنترل شده و منبع انرژی آن‌ها‌، باتری‌های ساعتی است که در درون آن‌‌ها قرار..

65,000 تومان

سوئیچ وایرلس-شیائومی

سوئیچ وایرلس-شیائومیXiaomi-Switch Wirelessمعرفی محصول:سوئیچ وایرلس-شیائومی یکی دیگر از گجت های هوشمند شیائومی است که در ایجاد خانه هوشمند شیائومی به شما کمک میکندسوئیچ بی سیم چند کار بره است، سوئیچ بی سیم که خارج از درب قرار می دهید را فشار دهید، تلفن هوشمند شما به..

65,000 تومان

فیلتر جارو برقی  هوشمند-شیائومی

فیلتر جارو برقی هوشمند-شیائومیXiaomi-Vacuum Cleaner Framed Filterمعرفی محصول:فیلتر جارو برقی هوشمند-شیائومی از دیگر لوازم جانبی شیائومی و جارو برقی های هوشمند شیائومی است و به طور موثر ذرات مضر مانند خاک، گرد و غبار را از بین برده و سلامت شما را حفظ می کند.این محصول Xi..

68,000 تومان

لامپ LED Smart شیائومی

لامپ هوشمند ال ای دی شیائومیLED Smart Xiaomiمشخصات فیزیکی: ابعاد: 55 × 55 × 120 میلی متر ، وزن 145گرمتوان مصرفی: 8 واتدمای رنگ : 4000 کلوینطول عمر : بیشتر از 25000 ساعتمیزان ولتاژ و جریان : 100-240 ولت ، جزیان 0.1 آمپر با فرکانس 50 هرتزسایر مشخصات : امکان ایجاد نورهای ن..

66,000 تومان

مکعب هوشمند-شیائومی

   مکعب هوشمند-شیائومی Xiaomi-Magic Cubeمعرفی محصولقطعا برای هر کسی جذاب خواهد بود که بتواند نظیر فیلم‌های تخیلی خانه خود را تنها با اشاره دست کنترل کند. این موضوع تا چند سال پیش فقط یک خیال محسوب می‌شد، اما امروزه با پیشرفت‌ چشمگیر تکنولوژی، نه تنها ر..

85,000 تومان

پخش کننده تلویزیون کوچک شیائومی

پخش کننده تلویزیون کوچک شیائومیXiaomi mini tv boxمعرفی محصول: اخیرا شرکت شیاومی نسخه جدید Mi Box Mini را عرضه کرده است که اندازه بسیار کوچکی داشته اما نسبت به نسل قبلی خود بسیار کاربردی بوده و عملکردهای جالبی نیز دارد. این ست باکس اندرویدی از پردازنده چهار هسته ای مبتنی بر معماری&..

179,000 تومان

پلوپز IHP هوشمند شیائومی مدل MiJia

پلوپز IHP هوشمند شیائومی مدل MiJiaXiaomi MiJia Induction Heating Pressure Rice Cookerمعرفی محصول:یکی دیگر از محصولات شیائومی پلوپز IHP هوشمند شیائومی مدل MiJia می باشد همانند سایر محصولات هوشمند تولید این شرکت این پلوپز نیز از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است. Xiaomi MiJia Induction Heating Pres..

بدون قیمت

پوشش برس جارو برقی هوشمند-شیائومی

پوشش برس جارو برقی هوشمند-شیائومیXiaomi-Vacuum Cleaner Brush Coverمعرفی محصول:طراحی پوشش برس جارو برقی هوشمند-شیائومی برای کاهش آسیب به برس جارو برقی شیائومی می باشد. این نوع  پوشش ها از خراش کف جلوگیری می کنند.Xiaomi-Vacuum Cleaner Brush Cover طراحی مقاوم و ضد خش دارد و از..

بدون قیمت

چراغ خواب هوشمند-شیائومی

چراغ خواب هوشمند-شیائومیXiaomi-Lamp Bedside YeeLightمعرفی محصول:Xiaomi-Lamp Bedside YeeLight یکی از گجت های هوشمند شیائومی است که با استفاده از آن می توانید خانه هوشمند شیائومی را تجربه کنید.چراغ خواب هوشمند-شیائومی یک لامپ مد روز و با حداقل طراحی، است که توسط لمس یا تل..

بدون قیمت

چراغ سقفی هوشمند فیلیپس-شیائومی

چراغ سقفی هوشمند فیلیپس-شیائومیXiaomi-Lamp Ceiling Philips معرفی محصول:Xiaomi-Lamp Ceiling Philips یکی از گجت های هوشمند شیائومی است که با استفاده از آن می توانید خانه هوشمند شیائومی را تجربه کنید.چراغ سقفی هوشمند فیلیپس-شیائومی با شار نورانی 3000 لومن، منطقه تا 2..

455,000 تومان

چراغ مطالعه هوشمند شیائومی

چراغ مطالعه هوشمند شیائومی Xiaomi Smart Desk lampکیفیت : اصلیمدل: xiaomi Smart Desk چراغ مطالعه هوشمند شیائومی یکی از لوازم هوشمند شیائومی است که برای افرادی که اهل مطالعه و افرادی که نگران سلامتی چشمهایشان هستند مناسب است. تنها کافیست با یک کلیک ساده شرایط نوری مورد نظر خود را تامین ..

205,000 تومان

چراغ مطالعه هوشمند فیلیپس-شیائومی

چراغ مطالعه هوشمند فیلیپس-شیائومیXIAOMI-Philips EyeCare 2 Smart Eyecare Desk Lampمعرفی محصول:XIAOMI-Philips EyeCare 2 Smart Eyecare Desk Lamp برای آزاد سازی فشار چشم اختصاص داده شده و روشنایی آن از طریق کنترل APP گوشی هوشمند کنترل می شود. این محصول یکی از گجت های هوشمند شیائومی می باشد. ..

242,000 تومان

اسکوتر شیائومی, تقویت کننده وای فای شیائومی, تصفویه آب شیائومی چمدان های شیائومی, پلوپز هوشمندشیائومی, دوربین های شیائومی, پهباد شیائومی, کیت خانه هوشمند شیائومی, گجت تست سلامت هوشمندشیائومی, شارژر شیائومی, ترازوی هوشمندشیائومی
این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.