مرتب سازی بر اساس:

کلید تک‌ پل توکار شیائومی مدل Aqara

کلید تک‌ پل توکار Aqara- شیائومی(Xiaomi Aqara Smart single key wall switch (Zigbee Versionمعرفی محصول:یکی دیگر از محصولات شرکت شیائومی برای ایجاد سبک زندگی شیائومی کلید تک‌ پل توکار Aqara- شیائومی است. این محصول نیز همانند سایر محصولات شیائومی بسیار کاربردی بوده و به خوبی نیز طراحی شده است..

موجود نیست

چمدان چرخدار شیائومی مدل ۹۰ Pointe سایز ۲4 اینچ

چمدان چرخدار مدل ۹۰ Pointe  سایز ۲4 اینچ- شیائومیXiaomi Mi Trolley 90 Points Suitcase 24 inch معرفی محصول:شرکت چینی شیائومی با تولید انواع گجت های هوشمند و تنوع در محصولات شیائومی برای ایجاد سبک زندگی شیائومی تنوع بالایی در محصولات خود ایجاد کرده است. از جمله ..

موجود نیست

چمدان چرخ دار شیائومی مدل ۹۰ Pointe سایز ۲۰ اینچ

چمدان چرخ دار مدل ۹۰ Pointe سایز ۲۰ اینچ- شیائومیXiaomi Mi Trolley 90 Points Suitcase 20 inchمعرفی محصول:شرکت چینی شیائومی با تولید انواع گجت های هوشمند و تنوع در محصولات شیائومی برای ایجاد سبک زندگی شیائومی تنوع بالایی در محصولات خود ایجاد کرده است. از جمله این محصولات، چمدان چرخ دار مدل ۹۰ Po..

موجود نیست

چمدان شیائومی مدل چرخدار فلزی سایز۲۰ اینچ

چمدان چرخدار فلزی سایز۲۰ اینچ- شیائومیXiaomi Mi Metal Trolley SuitCase 20 inchمعرفی محصول:شرکت چینی شیائومی با تولید انواع گجت های هوشمند و تنوع در محصولات شیائومی برای ایجاد سبک زندگی شیائومی تنوع بالایی در محصولات خود ایجاد کرده است. از جمله این محصولات،چمدان چرخدار ف..

موجود نیست

چراغ مطالعه هوشمند فیلیپس شیائومی

چراغ مطالعه هوشمند فیلیپس-شیائومیXIAOMI-Philips EyeCare 2 Smart Eyecare Desk Lampمعرفی محصول:چراغ مطالعه هوشمند از محصولات شیائومی برای آزاد سازی فشار چشم اختصاص داده شده و روشنایی آن از طریق کنترل APP گوشی هوشمند کنترل می شود. این محصول یکی از گجت های هوشمند شیائومی می باشد. در عین حال، با سنس..

تمام شد

چراغ مطالعه هوشمند شیائومی

چراغ مطالعه هوشمند- شیائومیXiaomi Smart Desk lampمعرفی محصول: محصولات شیائومی متناسب با نیاز کاربران خود سبک زندگی شیائومی را به بازار عرضه کرده است. چراغ مطالعه هوشمند- شیائومی یکی ازگجت های هوشمند شیائومی است که برای افرادی که اهل مطالعه و افرادی که نگران سلامتی چشمهایشان هستند مناس..

موجود نیست

چراغ سقفی هوشمند فیلیپس شیائومی

چراغ سقفی هوشمند فیلیپس- شیائومیXiaomi-Lamp Ceiling Philipsمعرفی محصول:Xiaomi-Lamp Ceiling Philips یکی از گجت های هوشمند شیائومی است که با استفاده از آن می توانید خانه هوشمند شیائومی را تجربه کنید. چراغ سقفی هوشمند فیلیپس- شیائومی با شار نورانی 3000 لومن، منطقه تا 20 متر را روشن می کند. ضخامت آن 54 ..

موجود نیست

چراغ خواب هوشمند شیائومی

چراغ خواب هوشمند- شیائومیXiaomi-Lamp Bedside YeeLightمعرفی محصول:این چراغ خواب یکی از گجت های هوشمند شیائومی است که با استفاده از آن می توانید خانه هوشمند شیائومی را تجربه کنید. چراغ خواب هوشمند- شیائومی یک لامپ مد روز و با حداقل طراحی، است که توسط لمس یا تلفن از طریق بلوتوث کنترل می شود و برای ایجا..

موجود نیست

چراغ USB -LED قابل حمل شیائومی

چراغ USB -LED قابل حمل- شیائومیXiaomi LED Plus Portable USB Lightمعرفی محصول:شیائومی تقریبا در همه زمینه ها نیاز مشتریان را در نظر گرفته از جمله برای ایجاد سبک زندگی شیائومی و محصولات مرتبط با نیاز آنها، همه محصولات شیائومی این شرکت نیز بسیار کاربردی بوده و از کیفیت ساخت عالی و قیمت مقرون به صر..

موجود نیست

پیچ گوشتی برقی شیائومی مدل Wowstick 1fs

پیچ گوشتی برقی مدل Wowstick 1fs- شیائومیXiaomi Wowstick 1fs Electric Screwdriverمعرفی محصول:یکی از ابزارهایی که در اکثر مواقع افراد به آن نیاز پیدا می کنند پیچ گوشتی است و قطعا در تمام کارهای فنی و تعمیرات وسایل یک گزینه مهم و کاربردی در نظر گرفته می شود. محصولات شیائومی به منظور ایجاد سبک زندگ..

تمام شد

پنکه رومیزی شیائومی مدل VH 104

پنکه رومیزی مدل VH 104- شیائومیXiaomi VH 104 USB Cooling Fanمعرفی محصول:یکی دیگر از محصولات شیائومی انواع پنکه می باشد، شرکت شیائومی برای ایجاد سبک زندگی شیائومی تاکنون چندین مدل پنکه را روانه بازار کرده است از جمله این مدل ها می توان به پنکه یو اس بی b/w و پنکه رومیزی شیائو..

موجود نیست

پلوپز هوشمند شیائومی مدل MiJia IHP- YLIH01CM

پلوپزهوشمند مدل MiJia IHP- YLIH01CM- شیائومیXiaomi MiJia Induction Heating Pressure Rice Cooker YLIH01CMمعرفی محصول:یکی دیگر از محصولات شیائومی پلوپزهوشمند مدل MiJia IHP- YLIH01CM- شیائومی می باشدT همانند سایر گجت های هوشمند تولیدشده شرکت شیائومی این پلوپز نیز از ویژگی های منحصر ..

موجود نیست

پارچ تصفیه آب شیائومی مدل L1

پارچ تصفیه آب مدل L1- شیائومی (Xiaomi Viomi L1 UV Water Filter Pitcher (UV sterilization version معرفی محصول: پارچ تصفیه آب شیائومی یکی دیگر از محصولات شیائومی بوده و از دسته گجت های سلامت شیائومی می باشد که با استفاده از یک فیلتر 7 لایه از مواد اولیه آلمانی و کره ای و با استفاده از لا..

اتمام موجودی

واکی تاکی شیائومی مدل MJDJJ01FY

واکی تاکی مدل MJDJJ01FY- شیائومی Xiaomi MJDJJ01FY Walkie Talkie with FM Radio معرفی محصول: یکی دیگر از محصولات فوق العاده شرکت شیائومی برای ایجاد خانه هوشمند شیائومی واکی تاکی می باشد. این محصول نیز مانند همه محصولات شیائومی از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بوده و بسیار کاربردی است. ..

موجود نیست

نوار نوری شیائومی مدل Yeelight

نوار نوری Yeelight- شیائومی Xiaomi-Yeelight Light Strip معرفی محصول: این نوار نوری یک محصول هوشمند است، اما شما باید به اکوسیستم Mi Home خانه هوشمند شیائومی بپیوندید. این برنامه در هر دو دستگاه آندروید و iOS در دسترس است، اما به خوبی برای این سیستم ها یکپارچه نیست. نوار نوری Xiaomi-Yeeligh..

موجود نیست

مکعب هوشمند شیائومی

مکعب هوشمند- شیائومی  Xiaomi Mi Magic Cube Controller معرفی محصول: قطعا برای هر کسی جذاب خواهد بود که بتواند نظیر فیلم‌های تخیلی خانه خود را تنها با اشاره دست کنترل کند. این موضوع تا چند سال پیش فقط یک خیال محسوب می‌شد، اما امروزه با پیشرفت‌ چشمگیر تکنولوژی، نه تنها رویا نیست بلکه از و..

موجود نیست

مرطوب‌ کننده هوای هوشمندشیائومی مدل Zhimi

مرطوب‌ کننده هوای هوشمند مدل Zhimi- شیائومی  Xiaomi Zhimi Smart Air Humidifier معرفی  محصول: همان طور که می دانید هوایی که تنفس می کنیم درسلامتی ما نقش حیاتی دارد، بنابرین می بایست به هوای اطراف و محیطی که بیشتر وقت خود را در آن محیط می گذرانیم اهمییت بیشتری دهیم. شرکت شیائومی عل..

موجود نیست

لامپ هوشمند شیائومی مدل RGBW E27

   لامپ هوشمند مدل RGBW E27- شیائومی Xiaomi Yeelight AC220V RGBW E27 Smart LED Bulb معرفی محصول: لامپ Xiaomi Yeelight RGBW E27 Smart LED Bulb علاوه بر لامپ هوشمند ال ای دی مدل E27- شیائومی که تجربه نورپردازی زندگی روزمره شما را افزایش می دهد از محصولات شیائومی م..

موجود نیست

لامپ هوشمند ال ای دی شیائومی مدل مدل E27

لامپ هوشمند ال ای دی مدل E27- شیائومی Yeelight Smart LED Bulb E27 معرفی محصول: اگر می خواهید خانه شما هنگام باز کردن درب بلافاصله روشن شود، باید به حسگر درب و پنجره هوشمند- شیائومی متصل شوید. اگر شما به خانه هوشمند شیائومی مجهز باشید، ویژگی های جدید و سرگرم کننده بیشتری خواهید داش..

موجود نیست

فن قابل حمل USB شیائومی

فن قابل حمل USB- شیائومی Xiaomi Portable Mini USB Fan معرفی محصول: شرکت شیائومی محصولات متنوع و کار آمدی را تولید نمود، از جمله سبک زندگی شیائومی را از محصولات شیائومی ارائه کرده است. فن قابل حمل USB- شیائومی، در یک‌ طرف دارای کانکتور USB است و در طرف دیگر آن یک موتورالکتریکی با پر..

تمام شد

فلاسک وکیوم شیائومی مدل Viomi

فلاسک وکیوم مدل Viomi- شیائومی Xiaomi Viomi Vacuum Flask  معرفی  محصول: فلاسک وکیوم در سال 1892 توسط دانشمند اسکاتلندی سر جیمز دیوار طراحی و اختراع شد، وی در حین انجام آزمایشات در تعیین گرمای ویژه عنصر پالادیوم، دیوار یک محفظه برنجی ایجاد کرد که در محفظه دیگری قرار داشت..

تمام شد

عینک موبایل و کامپیوتر شیائومی مدل B1

عینک موبایل و کامپیوتر مدل B1- شیائومی Xiaomi Roidmi B1 Anti Blue ray Glasses معرفی محصول: همان طور که می دانید امروزه استفاده از موبایل و کامپیوتر و لپ تاپ جزء لاینفک زندگی ما تبدیل شده است. اکثر افراد زمان زیادی را صرف استفاده و کار با این دستگاه ها می کنند. حال فرقی نمی کند که افراد جهت سرگر..

تمام شد

عینک آفتابی شیائومی مدل TS Travaler Box

عینک آفتابی مدل TS Travaler Box- شیائومی  Xiaomi Series TS Traveler Box SunGlasses معرفی محصول: گرچه چشمان انسان به طور طبیعی مقداری از اشعه خورشید را فیلتر می کند اما در دراز مدت این اشعه می تواند به چشم ها آسیب برساند ازاین رو می بایست زمانی که در معرض نور خورشید قرار می گیریم از عینک آف..

موجود نیست

عینک آفتابی شیائومی مدل TS Cat Eye

عینک آفتابی مدل TS Cat Eye- شیائومی Xiaomi Mi TS SR۰۰۱-۰۱۰۴ Cat Ey SunGlasses معرفی محصول: گرچه چشمان انسان به طور طبیعی مقداری از اشعه خورشید را فیلتر می کند اما در دراز مدت این اشعه می تواند به چشم ها آسیب برساند ازاین رو می بایست زمانی که در معرض نور خورشید قرار می گیریم از ..

موجود نیست

عینک آفتابی شیائومی مدل TS

عینک آفتابی  مدل TS- شیائومی Xiaomi TS SunGlasses  معرفی محصول: گرچه چشمان انسان به طور طبیعی مقداری از اشعه خورشید را فیلتر می کند اما در دراز مدت این اشعه می تواند به چشم ها آسیب برساند ازاین رو می بایست زمانی که در معرض نور خورشید  قرار می گیریم از عینک آفت..

موجود نیست

عینک آفتابی شیائومی مدل Round TS

عینک آفتابی مدل Round TS- شیائومی Xiaomi TS Round SunGlasses معرفی محصول: گرچه چشمان انسان به طور طبیعی مقداری از اشعه خورشید را فیلتر می کند اما در دراز مدت این اشعه می تواند به چشم ها آسیب برساند ازاین رو می بایست زمانی که در معرض نور خورشید قرار می گیریم از عینک آفتابی استفاده کنیم، اما ای..

موجود نیست

عینک آفتابی شیائومی مدل Custom TS

عینک آفتابی مدل Custom TS- شیائومی Xiaomi Custom TS SunGlasses معرفی محصول: گرچه چشمان انسان به طور طبیعی مقداری از اشعه خورشید را فیلتر می کند اما در دراز مدت این اشعه می تواند به چشم ها آسیب برساند از این رو می بایست زمانی که در معرض نور خورشید قرار می گیریم از عینک آفتابی اس..

موجود نیست

سوئیچ وایرلس شیائومی

سوئیچ وایرلس- شیائومی Xiaomi-Switch Wireless معرفی محصول: سوئیچ وایرلس- شیائومی یکی دیگر از گجت های هوشمند شیائومی است که در ایجاد خانه هوشمند شیائومی به شما کمک می کند. سوئیچ بی سیم چند کاربره است، اگرسوئیچ بی سیم که خارج از درب قرار می دهید را فشار دهید، تلف..

اتمام موجودی

ریموت کنترل یونیورسال شیائومی

ریموت کنترل یونیورسال- شیائومی Original Xiaomi Universal IR Remote Controller   معرفی محصول: آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه می توان تمام گجت های هوشمند خانه را کنترل کرد. همان طور که  می دانید هر روز تعداد این وسایل در خانه بیشتر و بیشتر می شود و از طرفی نیز م..

تمام شد

دکمه هوشمند شیائومی

دکمه هوشمند- شیائومی Xiaomi-Quick Button معرفی محصول: این گجت هوشمند شیائومی به همراه سایر محصولات شیائومی را در 19 کالا می بینید. دکمه هوشمند- شیائومی یک کلید میانبر هوشمند برای گوشی های هوشمند Xiaomi است. تا زمانی که Xiaomi-Quick Button به جک صوتی وارد شده است، می توانید از حرکات پیش تن..

موجود نیست

دوچرخه الکتریکی تاشو شیائومی مدل MiJia QiCycle

دوچرخه الکتریکی تاشو مدل MiJia QiCycle- شیائومی Xiaomi MiJia QiCycle Folding Electric Bike معرفی محصول: تاکنون این شرکت محصولات شیائومی متنوعی با عنوان سبک زندگی شیائومی  و گجت های سلامت شیائومی را روانه بازار کرده است. دوچرخه سواری با دوچرخه برقی Mi QiCYCLE یک سواری ..

موجود نیست

دستیار تهویه هوای شیائومی مدل Aqara

دستیار تهویه هوای Aqara- شیائومی Xiaomi Aqara Air Conditioning Companion Smart Socket معرفی محصول: شرکت شیائومی مثل همیشه نیاز کاربران را در نظر گرفته و محصول فوق العاده ای را روانه بازار کرده است. این محصول فوق العاده ویژگی های بسیار خوب و کاربردی دارد. موضوع تهویه هوای مطبوع در منزل از اه..

موجود نیست

خودکار شیائومی

خودکار- شیائومی Xiaomi-Pen معرفی محصول: Xiaomi یک محصول دیگر از MiJia line، Mi Pen را عرضه کرد. خودکار - شیائومی یک قلم زیبا بدون هیچ فای یا بلوتوث و ویژگی های هوشمند است. دیگر گجت های هوشمند توسط شیائومی نیز ساخته شده است. در نگاه اول، این یک قلم معم..

موجود نیست

حوله صورت شیائومی سری ZSH Young

حوله صورت سری ZSH Young- شیائومی Xiaomi ZSH Young FaceclothTowel    معرفی محصول: این محصول نیز همانند بسیاری از محصولات شیائومی که توسط این شرکت برای سبک زندگی شیائومی تولید شده است نیز از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. حوله صورت سری ZSH Young- شیائومی..

موجود نیست

حوله حمام شیائومی سری ZSH Youth

حوله حمام سری ZSH Youth- شیائومی Xiaomi ZSH Youth Series Bath Towel  معرفی محصول: این محصول نیز همانند بسیاری از محصولات شیائومی که توسط این شرکت برای سبک زندگی شیائومی تولید شده است نیز از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. حوله حمام سری ZSH Youth- شیائومی یک نوع حوله بلند پنبه ای می باشد که..

تمام شد

حشره دورکن برقی شیائومی

حشره دورکن برقی- شیائومی Xiaomi Portable Electronic Mosquito Repeller معرفی محصول: حشره دورکن برقی- شیائومی با استفاده از پاوربانک روشن می‎شود که آن را برای مسافرت، ایده‌آل می‌کند. این محصول یکی از محصولات شیائومی برای کمک به سبک زندگی شیائومی می باشد. با دستگاه Xiaomi Portable Electr..

موجود نیست

حسگر چندکاره شیائومی

حسگر چندکاره- شیائومی Smart Home Gateway Xiaomi معرفی محصول:  این حسگر از محصولات شیائومی می‌تواند به عنوان یک عامل اتصال لوازم خانگی مورد استفاده قرار بگیرد. حسگر چندکاره- شیائومی عناصری مانند دما، حرکت، نور و صدا را در حالی که به دیگر دستگاه‌های خانه هوشمند شیائومی متصل ا..

موجود نیست

حسگر نظارت به گل و گیاه شیائومی

حسگر نظارت بر گل و گیاه شیائومی Xiaomi Smart Plant Monitor معرفی محصول: حسگر نظارت بر گل و گیاه شیائومی یکی دیگر از گجت های هوشمند شیائومی است که با استفاده از می توانید خانه هوشمند شیائومی را تجربه کنید. این دستگاه کوچک با اندازه گیری روشنایی، رطوبت و دما در اطراف گیاهانتان و نیزمیزان ح..

موجود نیست

حسگر دما و رطوبت شیائومی

حسگر دما و رطوبت- شیائومی Xiaomi-Sensor Temperature And Humidity  معرفی محصول: حسگر دما و رطوبت-شیائومی یکی دیگر از گجت های هوشمند شیائومی می باشد. چرا رطوبت مهم است؟ به طور کلی رطوبت در درجه حرارت کلی یک منطقه نقش مهمی دارد. اگر درجه حرارت بیش از حد گرم یا سرد نباشد، ب..

تمام شد

حسگر درب و پنجره شیائومی

حسگر درب و پنجره- شیائومی Original Xiaomi Smart Door and Windows Sensor معرفی محصول: حسگر Original Xiaomi Smart Door and Windows Sensor برای امنیت منزل و محل کار مفید است. این سنسورها با استفاده از اپلیکیشنی که بر روی تلفن همراه شما نصب می‌شود کنترل شده و منبع انرژی آن‌ها‌، از باتری های..

موجود نیست


محصولات هوشمند شیائومی, خانه هوشمند شیائومی, خرید دوچرخه شیائومی, خرید جارو برقی رباتی هوشمند, تصفیه کننده آب, تصفیه کننده هوا, ترازو هوشمند, حسگر, گجت هوشمند, تجهیزات شبکه, پنکه رومیزی, مونوپاد, خرید دوربین, اسکوتر, لامپ هوشمند, شارژر فندکی, پاور بانک, مبدل, اسپیکر

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.