مرتب سازی بر اساس:

گوشت کوب برقی پاناسونیک مدل MX-SS40

معرفی گوشت کوب برقی پاناسونیک مدل MX-SS40تنوع و تلون در خرید لوازم خانگی و بخصوص لوازم آشپزخانه به قدری زیاد شده که انتخاب را تا حد زیادی سخت کرده مگر اینکه اطلاعات کافی و آگاهی راجع به محصولات شکل گرفته باشد. معرفی محصولات نیز به همین دلیل صورت می‌پذیرد تا شما انتخاب آسان‌تری داشته ب..

به زودی

گوشت کوب برقی پاناسونیک مدل MX-SS1

معرفی گوشت کوب برقی پاناسونیک مدل MX-SS1خانه‌ها و آشپزخانه‌های مدرن می‌طلبد که به دنبال خرید لوازم آشپزخانه مدرن نیز باشید، لوازمی که به سبب فراهم آوردن سهولت در کار و انجام چندیدن کار با یک وسیله این روزها از سوی مخاطبان بسیار مورد توجه قرارگرفته اند و البته باید گفت برندی در این زمینه می‌توان..

به زودی

گوشت کوب برقی مولینکس مدل DD866

معرفی گوشت کوب برقی مولینکس مدل DD866زندگی آسان می‌شود، یا همان  Life gets easier شاید این جمله یک شعار بیشتر به چشم نیاید اما باید گفت که مولینکس این جمله را در تولیدات خود به یک هدف تبدیل کرده و به لوازم خانگی نظیر غذا ساز، میکسر و مخلوط کن، همزن، پلوپز، سرخ کن، اتو بخار، جارو ..

تمام شد

گوشت کوب برقی مولینکس مدل DD8558 Slim Force

معرفی گوشت کوب برقی مولینکس مدل DD8558 Slim Force گاهی ضرورت باعث تهیه و استفاده از برخی لوازم می‌گردد و در نگاه اول شاید خرید لوازم برقی خانگی مانند سالادساز، آبمیوه‌گیری و ... ضروری به نظر نیاید اما به دلیل سهولتی که در روند کار ایجاد می‌کنند و سختی‌های انجام امور به شیوه‌ی سنتی را از بین ..

به زودی

گوشت کوب برقی مولینکس مدل DD8538

معرفی گوشت کوب برقی مولینکس مدل DD8538محصولاتی که کاربری های متعدد دارند توسط برندها در یک رقابت بی‌پایان عرضه می‌شوند تا بازار را دست بگیرند و رضایت بیشتر مشتریان را کسب کنند، به همین دلیلست که ما محصولات بسیار متنوعی می‌بینیم و گاه یک کالا با قابلیت‌های متنوع در مدل‌های گوناگون ساخته شده، انو..

به زودی

همزن کاسه دار فیلیپس مدل HR3745

معرفی همزن کاسه دار  فیلیپس مدل HR3745فیلیپس که برندی هلندی و معتبرست  از گذشته در زمینه‌ی تولید لوازم بهداشتی شخصی شناخته می‌شد و با تولید محصولاتی نظیر ریش تراش به محبوبیت رسید. البته این روزها در عرصه لوازم برقی خانگی هم اعتبار پیدا کرده و مخاطبان خاص خود را یافته ، محصولاتی مانند همزن‌..

به زودی

همزن کاسه دار سایا پارس خزر مدل SMX-250

معرفی همزن کاسه دار سایا پارس خزر مدل SMX-250اگر قصد دارید یک شغل خانگی مانند دسرزنی یا شیرینی پزی را شروع کنید به دنبال خرید لوازم خانگی مقرون به صرفه هستید تا به شما در این راه کمک کنند در کنار آسیاب و مخلوط کن یکی از ضروری ترین اقلام خرید همزن برقی خواهد بود که پیشنهاد ما همزن کاسه دار سايا پارس ..

به زودی

همزن کاسه دار مولینکس مدل HM615

معرفی همزن کاسه دار  مولینکس مدل HM615در سالهای نه چندان دور لوازم خانگی بخصوص وسایلی که در آشپزی و آماده‌سازی غذا کاربرد دارند دچار تحول شده و با اختراع برق به یکباره پیشرفت‌های قابل توجهی کردند، در واقع هدف تمام این پیشرفت‌ها کمک به سهولت در انجام‌ کارهایی بود که به شیوه‌ی..

به زودی

همزن کاسه دار مولینکس مدل HM412131

معرفی همزن کاسه دار  مولینکس مدل HM412131تهیه نان خانگی اغلب مورد علاقه عده زیادیست  اما نداشتن تخصص در این زمینه، سخت بودن و زمان‌بر بودن به بسیاری جرأت انجام این‌کار را نمی‌دهد، امروزه ابزار جدیدی به  کمک آمده‌اند تا این امر تسهیل پیدا کند مانند انواع همزن‌برقی، فر و ... و به دلیل ا..

به زودی

همزن کاسه دار مولینکس مدل HM312

معرفی همزن کاسه دار  مولینکس مدل HM312انتخاب بین همزن دستی و کاسه دار برقی اغلب مسئله مهمی برای بسیاریست، عده‌ای به دلیل آزادی عمل بیشتری نوع دستی را می‌پسندد و برخی دیگر کاربری راحت و امکان قرار گرفتن در هرجای آشپزخانه را دلیل انتخاب و خرید مدل کاسه‌دار تلقی می‌کنند که البته عوا..

به زودی

همزن دستی سایا پارس خزر مدل HM-250

معرفی همزن دستی سایا پارس خزر مدل HM-250خرید بهترین همزن برقی  شاید تحت تأثر امکانات و قابلیت‌ها باشد اما بیشتر به این نکته مربوط است که  جهت انجام چه کار و چه انتظاراتی به دنبال این کالا هستید بسیاری تنها به منظور پخت هر از چندگاهی کیک و شیرینی به دنبال ان هستند و برخی دیگر به صورت خانگی ..

به زودی

همزن دستی مولینکس مدل ABM11B61

معرفی همزن دستی  مولینکس مدل ABM11B61آشپزی بخش جدایی ناپذیر از زندگی همه است که لوازم آماده سازی غذا در آن کابرد بسیاری دارد، ابزاری که در طول زمان پیشرفت کرده‌اند و شکل جدید یافته‌اند. شیرینی پزی یکی از شاخه‌های آشپزی بوده که طرفداران زیادی دارد و نیاز به ابزار خاص و تخصصی دارد. شاید اولین و م..

به زودی

ماشین آشپزخانه مولینکس مدل QA601H27

معرفی ماشین آشپزخانه مولینکس مدل QA601H27ابزار و لوازم آماده سازی غذا آنچنان گسترده و متنوع شده‌اند که بکارگیری آنها نیازمند آن است تا از تمام جزئیات و مشخصات آنها باخبر بود، این نکته البته در مورد تمام لوازم خانگی صادق است از یک تلویزیون هوشمند تا یک آسیاب قهوه کوچک. این کار باعث می‌شود ب..

به زودی

ماشین آشپزخانه مولینکس مدل QA408127

معرفی ماشین آشپزخانه مولینکس مدل QA408127 آشپزخانه قلب تپنده هر خانه نامیده می‌شود زیرا بخش زیادی از فعالیت روزمره ما در این محیط و در ارتباط با لوازمی که در آن موجود است می‌گذرد، تهیه نوشیدنی‌ها، دسر، وعده‌های اصلی غذا همه و همه در این محیط رقم می‌خورد و اگر ابزار کارامدی که کیفیت مواد اولیه را حف..

به زودی

غذاساز پاناسونیک مدل MK-F500

غذاساز پاناسونیک مدل MK-F500تهیه اقلام پذیرایی مانند انواع نوشیدنی، سالاد و انواع غذا حتی برای یک مهمانی ساده هم گاهی به دغدغه بزرگ میزبان تبدیل می‌شود، درگیر شدن چندین ظرف، بهم ریختن آشپزخانه، تعدد کار‌ها و وقت کم مسائلی هستند که نمی‌توان به آن فکر نکرد. ابزار سنتی هم از پس انجام همه این کارها به ص..

به زودی

غذاساز مولینکس مدل FP903A

غذاساز مولینکس مدل FP903Aرقابت اصلی تولیدکنندگان لوازم برقی خانگی به ویژه در زمینه لوازم پخت و پز، آماده سازی غذا و لوازم نظافت بر سر ارائه محصولات کاربردی، شکیل و مدرنست، البته توجه به سطح درآمدی مردم و ارائه محصول متنوع متناسب با درآمد هر سطحی از جامعه یک موفقیت بزگ و عامل اساسی در محبوبیت یک..

به زودی

غذاساز مولینکس مدل FP828H10

معرفی غذاساز مولینکس مدل FP828H10یکی از نیازهای اولیه انسان تأمین انرژی و بقا از طریق غذاهاست اما فقط به همین مورد محدود نشده و در طول زمان آشپزی و هنر با هم همسو شده‌اند برای همین است که اسلایس کردن مواد خوراکی، تهیه سالادهای رنگی، پخت کیک‌های متنوع، سوپ‌های یک دست و ... اهمیت و رواج پیدا کرده..

به زودی

غذاساز مولینکس مدل FP826

معرفی غذاساز مولینکس مدل FP826برندها عامل مهمی در خرید اقلامی چون انواع اتو، جاروبرقی، یخچال و فریزر و موارد دیگر هستند، اگر قصد خرید بهترین غذاساز دارید بهتر است بدانید که، مولينكس  از قابل اعتمادترین توليدكنندگان لوازم برقی خانگي در سطح بين المللي، در سال 1932 در فرانسه متولد گرديد و بعد از گ..

تمام شد

غذاساز مولینکس مدل FP737

معرفی غذاساز مولینکس مدل FP737هر ابزاری کاربری‌های متفاوتی دارد از ساده تا پیشرفته و حرفه‌ای، با وسایل ساده آشپزی می‌توان در حد معمول کارها را بر سرانجام رساند اما تصور کنید یک ابزار پیشرفته که دغدغه سختی کار را از بین برده باشند تا چه اندازه در رشد خلاقیت و آشپزی خلاقانه مفید هستند. شاید تصور ..

به زودی

غذاساز مولینکس مدل FP7367RT

معرفی غذاساز مولینکس مدل FP7367RTخرید غذاساز به راحت شدن کارهای آشپزی شما کمک خواهد کرد اما باید ببینید که چه وسیله‌ای کم دارید، اگر مخلوط کن ، آسیاب برقی  و ... در خانه دارید بهتر است مدلی فاقد این قابلیت‌ها را تهیه نمایید تا در هزینه ها نیز صرفه‌جویی شود و غذاساز..

به زودی

غذاساز مولینکس مدل FP733

معرفی غذاساز مولینکس مدل FP733سادگی در تهیه برخی خوراکی باعث می‌شود که گاه از دستور پخت و رسپی‌های پ زحمت آن چشم‌پوشی کنیم، در واقع تنوع و طعم‌های جدید را از ذائقه خود دریغ نماییم اما امروز انواع غذاساز چندکاره در بازار موجودست که میکس کردن، مخلوط کردن، خرد کردن و .... را در یک چشم بهم زدن انجا..

به زودی

غذاساز مولینکس مدل FP211

معرفی غذاساز مولینکس مدل FP211نسل جدید بهترین لوازم پخت و پز و ابزار آماده سازی غذا این امکان را به شما می‌دهند تا به ساده‌ترین شیوه بتوانید از آشپزی لذت برده و بدون دغدغه دستور پخت و رسپی‌های جدید را امتحان کنید. لوازمی چون مخلوط کن، رنده برقی، آب میوه‌گیری، مخلوط کن و ... . اما تا به حال به ف..

به زودی

همزن برقی

بدون شک بارها در هنگام آماده سازی انواع مواد غذایی برای هم زدن مواد اولیه‌ی بسیاری از دسرها، انواع کیک و شیرینی با قاشق یا چنگال حسابی کلافه و خسته شده‌اید و از خود پرسیده‌اید چرا تا به حال به فکر خرید همزن برقی نیافتاده‌ام! شاید در نگاه اول این وسیله در فهرست لوازم خانگی ضروری آشپزخانه قرار نگیرد، اما رفته رفته به اهمیت آن در تسریع و سهولت روند تهیه‌ی بسیاری از اقلام خوراکی پی برده می‌شود.

همزن‌ها به دو صورت دستی و برقی ارائه می‌شوند. همزن دستی طراحی ساده‌ای دارد و با نیروی دست کار می‌کند؛ این ابزار برای انجام بسیاری از کارهای ساده آشپزی کاربرد دارد. همزن برقی از موتور الکتریکی برای انجام وظیفه بهره می‌برد که دیگر نیروی دست شما در این امر دخالتی ندارد. این وسیله سرعت و عملکرد بهتری نسبت به مدل ساده داشته و توانایی انجام کارهای پیچیده‌ی آشپزی حرفه‌ای را نیز دارد.

همزن برقی به طور عمده از دو مدل معمولی و کاسه دار تشکیل شده است. مدل معمولی ساده‌تر بوده و به این صورت عمل می‌کند که دستگاه را جهت عمل هم زدن داخل ظرف مواد غذایی فرو می‌برید. همزن کاسه دار همانطور که از نامش پیداست دارای محفظه‌ی مخصوص بوده که می‌توان مواد غذایی را درون آن ریخته و در جای مخصوص به خود قرار داده و سپس دستگاه را جهت هم زدن روشن کرد.

توان همزن برقی نشان دهنده‌ی میزان قدرت آن بوده که مستقیماً بر مصرف انرژی تأثیر مستقیم دارد و براساس واحد وات مشخص می‌شود. توان بیشتر باعث می‌شود که مواد غذایی با سرعت و سهولت بیشتری با هم آمیخته شود و همچنین برای استفاده‌ی طولانی تر، دستگاه متحمل فشار کمتری می‌شود. البته لازم به ذکرست که توان بیشتر به معنای مصرف انرژی بیشتر است. اکنون جای دارد که یادآوری شود برای صرفه جویی در مصرف انرژی، همزنی با توان متناسب با نیازتان خریداری کنید.

همانطور که اشاره شد سرعت کار با مدل دستي به سرعت دستتان بستگی دارد. مدل برقي معمولاً تنظیمات سرعت متفاوتی دارند که اساساً در سه رده‌ی کند، متوسط و تند قرار می‌گیرند و هر یک برای مخلوط کردن انواع مختلف مواد غذایی کاربرد دارد. به طور استاندارد مدل‌های برقی معمولی 3 سرعته و مدل‌هاي برقي کاسه دار، 3 تا 6 سرعته هستند.

برای همزن تيغه‌ها و سري‌هاي مختلفي در نظر گرفته می‌شود که مدل‌ها و کاربردهای متفاوتی دارند و برای هم زدن مواد خاصی بکار می‌روند. جنس تیغه ها هم دارای اهمیت زیادی است که نیاز به دقت فراوانی در هنگام خرید همزن برقی دارد؛ بنابراین تیغه‌هایی از جنس استیل ضدزنگ، تیز و بادوام برای این ابزار کاربردی لازمست.

طراحی این وسیله باید به صورتی باشد که کار کردن با آن راحت باشد و در مدت زمان طولانی استفاده با آن رفاه لازم را برای شما مهیا کند. نکته‌ی دیگری که باید به آن توجه داشته باشید جنس بدنه و جنس کاسه است که معمولاً از پلاستیک و فلز ساخته شده و شما با در نظر گرفتن سلیقه و نیاز خود می‌توانید انتخاب مناسبی داشته باشد، اما در هر صورت کیفیت ساخت حرف اول را می‌زند. در خرید هم زن برقی کاسه دار به ظرفیت آن دقت کنید؛ اگر میزان استفاده شما از این وسیله زیاد بوده پس دستگاهی با ظرفیت کافی خریداری کنید، در غیر این صورت تمرکز خود را روی ویژگی‌های دیگر بگذارید.

یکی از مواردی که در این زمینه مهم است قابلیت شستشو قطعات آنست که به افزایش عمر و بهداشت دستگاه می انجامد. وزن همزن برای مدل‌های کاسه دار چندان تفاوتی ندارد، اما مدل معمولی و دستی باید با دست نگه داشته شوند و وزن زیاد دست را خسته را کرده و سرعت عمل را کاهش می‌دهد.

در برخی از مدل‌ها، محفظه‌اي در پشت دستگاه قرار دارد که محل قرارگیری سیم بعد از استفاده از آن بوده و سهولت حمل و جابه‌جایی آن را فراهم می‌کند. پایه‌های ضد لغزش نیز یکی از گزینه‌های دیگرست که دستگاه را در جای خود ثابت نگه می‌دارد و میزان لرزش آن را کاهش می‌دهد.

گستره‌ی قیمت همزن‌ها براساس میزان امکاناتشان بسیار متنوع است. نوع و کاربری همزن، توان و تعداد سرعت، برند و امکانات جانبی در تعیین هزینه‌ای که برای این وسیله پرداخت می‌کنید نقش اساسی دارد. علاوه بر این، در نظر داشته باشید که برای خرید همزن، میزان بودجه‌ی خود را مشخص کنید تا بتوانید تعداد گزینه‌های پیش رویتان محدودتر شود و انتخاب راحت‌تری داشته باشید. 

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.