مرتب سازی بر اساس:

تصفیه هوا پارس خزر

یکی از محصولات شرکت پارس خزر تصفیه هوا است. دستگاه تصفیه هوا پارس خزر یکی از بهترین انواع دستگاه‌های تصفیه هوا موجود در بازار ایران است. در ادامه قصد داریم به معرفی این نوع تصفیه هوا از این برند نام آشنا بپردازیم.

دستگاه تصفیه هوا پارس خزر

هوایی که تنفس می‌کنیم از جمله مهمترین عوامل تاثیرگذار در سلامتی ما است. همه ما با پدیده آلودگی هوا آشنا هستیم و می‌دانیم که آلودگی هوا نه تنها باعث زشت شدن چهره‌ی شهر شده بلکه انواع بیماری‌های تنفسی، سرفه، تنگی نفس، آسم و... را نیز با خود به همراه دارد. آلودگی هوا فقط محدود به محیط بیرون نمی‌شود بلکه در محیط‌های صنعتی، کارخانه‌ها بیشتر از هرجای دیگر به چشم می‌خورد و همین امر اهمیت استفاده از دستگاه تصفیه هوا را دوچندان می‌کند، از میان چندین شرکتی که به ساخت این محصول کاربردی و مهم می‌پردازند، تصفیه هوا پارس خزر یکی از بهترین محصولات بوده که همواره رضایت مشتریان و کاربران خود را جلب کرده است.

تصفیه هوا پارس خزر

خرید تصفیه هوا پارس خزر

طبق تحقیقاتی که سازمان محیط زیست آمریکا به عمل آورد آلودگی هوای محیط‌های داخلی تا 5 برابر بیشتر از محیط بیرون است. شاید از خودتان بپرسید آلودگی محیط داخلی و منزل و یا حتی محل کار چگونه می‌تواند از محیط بیرون بیشتر باشد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که بیشتر آلودگی محیط‌های داخلی از جنس گرد و خاک، ویروس‌ها، باکتری‌ها و گاز‌های شیمیایی است که از محصولات چوبی و پلاستیکی منتشر می‌شوند و همچنین مواد شوینده و موارد این چنینی هم بی تاثیر نیستند. این در شرایطی است که آلودگی محیط بیرون نیز از طریق منافذ موجود، مانند درها و پنجره‌ها وارد محیط‌های داخلی می‌شوند. این موضوع بدین معناست که ممکن است در روزهای آلوده هوای محیط داخلی و بسته حتی آلوده‌تر از محیط بیرون باشد.

یکی از بهترین روش‌ها برای مقابله با آلودگی هوا در محیط‌های بسته استفاده از دستگاه تصفیه هوا پارس خزر است.

قیمت دستگاه تصفیه هوا پارس خزر

قیمت دستگاه تصفیه هوا پارس خزر به نسبت ابعاد، کارایی و قدرت آن متفاوت است. همچنین، هوشمند یا غیر هوشمند بودن دستگاه تصفیه هوای پارس خزر و میزان مصرف انرژی آن هم در برچسب قیمتی و روند قیمت گذاری تاثیرگذار است. برای اطلاع از قیمت تصفیه هوا پارس خزر و خرید انواع تصفیه هوا پارس خزر فروشگاه اینترنتی 19کالا را بررسی کنید.

دستگاه تصفیه هوا پارس خزر

فیلتر یدکی تصفیه هوا پارس خزر

به منظور استفاده بهتر و نگهداری صحیح از تصفیه هوا پارس خزر می‌بایست به زمان تعویض فیلتر تصفیه هوا پارس خزر دقت و توجه کافی کرد. بیشتر مدل‌های دستگاه تصفیه هوا پارس خزر به سنسور زمان تعویض فیلتر مجهز هستند و به جز فیلترهای نانو که به تعویض سالانه نیاز ندارند، می‌توان گفت بهترین زمان برای عوض کردن فیلترهای دستگاه تصفیه هوا و استفاده از فیلتر یدکی تصفیه هوا پارس خزر در شهرهای پرجمعیت و شلوغ مثل تهران، شیراز و... هرساله در اوایل آذرماه است.

فیلتر یدکی تصفیه هوا پارس خزر بلو اسکای

فیلتر یدکی تصفیه هوا پارس خزر بلو اسکای یکی از انواع فیلترهای یدکی پارس خزر است که با جذب یون‌های منفی، باعث بهبود احساس افسردگی و سردرد می‌شود و همچنین با جذب هیستامین‌ها علائم برونشیت را نیز کاهش می‌دهد.

سوالات متداول

چه مواردی در قیمت دستگاه تصفیه هوا پارس خزر تاثیر دارد؟

✔ قیمت دستگاه تصفیه هوا پارس خزر به نسبت ابعاد، کارایی و قدرت آن متفاوت است. همچنین، هوشمند یا غیر هوشمند بودن دستگاه تصفیه هوای پارس خزر و میزان مصرف انرژی آن هم در برچسب قیمتی و روند قیمت گذاری تاثیرگذار است.

بهترین زمان برای تعویض فیلتر دستگاه تصفیه هوای پارس خزر چه زمانیست؟

✔ بهترین زمان برای عوض کردن فیلترهای دستگاه تصفیه هوا و استفاده از فیلتر یدکی تصفیه هوا پارس خزر در شهرهای پرجمعیت و شلوغ مثل تهران، شیراز و... هرساله در اوایل آذرماه است.

آیا تعویض فیلتر دستگاه تصفیه هوای پارس خزر برای همه مدل‌ها ضروریست؟

✔ به منظور استفاده بهتر و نگهداری صحیح از تصفیه هوا پارس خزر می‌بایست به زمان تعویض فیلتر تصفیه هوا پارس خزر دقت و توجه کافی کرد. بیشتر مدل‌های دستگاه تصفیه هوا پارس خزر به سنسور زمان تعویض فیلتر مجهز هستند به جز فیلترهای نانو که به تعویض سالانه نیاز ندارند.

کاربرد فیلتر تصفیه هوا پارس خزر بلو اسکای چیست؟

✔ فیلتر یدکی تصفیه هوا پارس خزر بلو اسکای یکی از انواع فیلترهای یدکی پارس خزر است که با جذب یون‌های منفی، باعث بهبود احساس افسردگی و سردرد می‌شود و همچنین با جذب هیستامین‌ها علائم برونشیت را نیز کاهش می‌دهد.

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.