مرتب سازی بر اساس:

تصفیه هوا پاناسونیک مدل F-VXh50

معرفی تصفیه هوا پاناسونیک مدل F-VXH50یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در دنیا که انواع اتو، جاروبرقی، چرخ گوشت و ... را به بازارعرضه کرده و با محصولات باکیفیتش شناخته شده است تولیداتی هم در زمینه انواع دستگاه تصفیه هوا دارد که یکی از نیازهای جامعه امروزی به ویژه با بالا رفتن شاخص آلودگی در ش..

به زودی

تصفیه هوا پاناسونیک مدل F-VXF35

معرفی تصفیه هوا پاناسونیک مدل F-VXF35خرید لوازم خانگی که بتوان به کمک آن هوایی تازه و دلچسب را فارغ از آلودگی‌های محیطی یکی از ضروریات جامعه امروزی به شمار می‌رود، برندهای معتبر فعال در این زمینه هم با توجه به همین نیاز دستگاه تصفیه هوا و انواع تهویه را راهی بازار کرده‌اند که به کمک آنها می‌توان به ..

به زودی

تصفیه هوا پاناسونیک مدل F-PXF35

معرفی تصفیه هوا پاناسونیک مدل F-PXF35کیفیت هوایی که ما تنفس می‌کنیم تأثیر مستقیمی بر روی سلامت ما دارد، اما آلودگی هوا مسئله جهانی بوده و این روزها چه شهرهای کلان و چه شهرهای خرد را درگیر خود کرده است. در واقع تنها آلودگی به وسیله دود ماشین‌ها مطرح نیست و مسائلی چون ریزگردها نیز این روزها به معضلی ت..

به زودی

تصفیه هوا هوشمند سایا پارس خزر مدل BLUE SKY

معرفی تصفیه هوا هوشمند سایا پارس خزر مدل BLUE SKYاین روزها مشکلات و خللی که به سبب وجود ریزگردها، آلودگی‌های محیطی و ... رخ می‌دهد بسیار افزایش یافته و به دلیل امکانات و موقعیت‌های که در شهرها برای زندگی فراهم است نمی‌توان به راحتی از اینگونه شرایط دور شد بنابراین راه‌حل جایگزینی نیز باید وجود داشته..

تمام شد

تصفیه هوا سایا پارس خزر مدل KF-P23A

معرفی تصفیه هوا سایا پارس خزر مدل KF-P23Aآلودگی تنها به ذرات دی اکسید کربن و آلاینده‌ها معمول خلاصه نشده و محیط‌های پر از ذرات ریز، گرد و غبار و پر و پشم پرندگان و حیوانات نیز آلوده هستند به همین دلیل شرایط ایجاب می‌کند که با خرید لوازم خانگی مرتبط به راحتی این فضا را عوض کرد به ویژه با خرید بهترین ..

به زودی

تصفیه هوا سایا پارس خزر مدل KF-P22

معرفی تصفیه هوا سایا پارس خزر مدل KF-P22اغلب فکر می‌کنند که آلودگی هوا در شهرها و محیط‌های شهری رخ می‌دهد ولی واقعیت اینگونه نیست امروزه هیچ محیطی از این عوامل خطر زا به دور نیست و هر مکان متناسب با شرایط از انواع ذارتی که ممکن است آلودگی ایجاد کنند در امان نیستند اما راه حل انتخاب و خرید لوازم خانگ..

به زودی

تصفیه هوا سایا پارس خزر مدل KC-M260UV

معرفی تصفیه هوا سایا پارس خزر مدل KC-M260UVتوجه به سلامت یکی از موارد مهم در لایف استایل امروزیست، در واقع به اندازه‌ای عوامل بیماری زا در محیط اطراف ما گسترش یافته که به راحتی نمی‌توان از آنها چشم پوشی کرد و از تأثیر مخربشان غافل شد. یکی از این موارد مهم هواست در واقع تنفس به قول حضرت سخن سعدی " مم..

تمام شد

تصفیه هوا سایا پارس خزر مدل 602

معرفی تصفیه هوا سایا پارس خزر مدل 602آلودگی هوا امروزه یکی از مشکلات جدی شهرنشینی به حساب می‌آید. انواع ذرات و آلودگی‌ها تا پشت در خانه می‌آید و بهترست که به دلیل مشکلات و آسیب‌هایی که به انسان می‌زند آن‌ها را به درون خانه‌ها راه نداد. یکی از راه‌های مفید خرید دستگاه‌ تصفیه هوا و استفاده از آن در خا..

به زودی


لوازم خانگی, لوازم تهویه مطبوع, تصفیه هوا

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.