قیمت تبلت شیائومی
قیمت تبلت شیائومی
oos مشخصات، قیمت و خرید گلس مخصوص ردمی نوت 8 | 19کالا

گلس مخصوص Redmi Note 8

 • مدل کالا: گلس مخصوص Redmi Note 8
 • تمام شد
 • 0 تومان
محصولات مرتبط

گلس مخصوص Redmi 8a

معرفی و مقایسه انواع گلسهمان طور که می‌دانید یکی از حساس‌ترین قسمت‌های گوشی‌ موبایل و تبلت و... نمایشگر آنها است. امروزه یکی از گزینه‌هایی که می‌توان با استفاده آن صفحه نمایش گوشی‌های هوشمند را در مقابل خش و ضربه محافظت کرد، گلس‌ها یا محافظ‌های نمایشگر هستند و با توجه به قیمت روز گوشی و قی..

بدون قیمت

گلس مخصوص P smart 2019

معرفی و مقایسه انواع گلسهمان طور که می‌دانید یکی از حساس‌ترین قسمت‌های گوشی‌ موبایل و تبلت و... نمایشگر آنها است. امروزه با توجه به قیمت گوشی های جدید یکی از گزینه‌هایی که می‌توان با استفاده آن صفحه نمایش گوشی‌های هوشمند را در مقابل خش و ضربه محافظت کرد، گلس‌ها یا محافظ‌های نمایشگر هستند. شرکت‌..

بدون قیمت

گلس مخصوص Mi 9T Pro/Mi 9T

معرفی و مقایسه انواع گلسهمان طور که می‌دانید یکی از حساس‌ترین قسمت‌های گوشی‌ موبایل و تبلت و... نمایشگر آنها است. امروزه یکی از گزینه‌هایی که می‌توان با استفاده آن صفحه نمایش گوشی‌های هوشمند را در مقابل خش و ضربه محافظت کرد، گلس‌ها یا محافظ‌های نمایشگر هستند. شرکت‌های ساخت لوازم جانبی گوشی..

بدون قیمت

معرفی و مقایسه انواع گلس

همان طور که مستحضرید قیمت روز گوشی هر لحضه در حال تغیر است و این شیب سیر صعودی دارد، با توجه به این امر امروزه یکی از گزینه‌هایی که می‌توان با استفاده آن صفحه نمایش گوشی‌های هوشمند را در مقابل خش و ضربه محافظت کرد، گلس‌ها یا محافظ‌های نمایشگر هستند. شرکت‌های ساخت لوازم جانبی گوشی‌ موبایل، انواع مختلفی از این گلس‌ها را تولید کرده که می‌توان طبق سلیقه یکی از آنها را انتخاب کرد. این نوع گلس‌ها به دلیل تنوع در طراحی نمایشگر گوشی‌های هوشمند مزایا و معایب خاص خود را دارند. برای مثال برخی از برند‌های گوشی‌ همراه به سمت طراحی نمایشگرهای منحنی و یا Carve پیش رفته‌اند. این امر مشکلاتی را در رابطه با استفاده از گلس‌ها به وجود آورده است.از طرفی ویژگی های دیگری مثل نصب راحت، پوشش‌دهی مناسب و مواردی از این قبیل نیز حائز اهمیت است.


یکی از حساس‌ترین قسمت‌های یک گوشی موبایل نمایشگر آن محسوب می‌شود که می‌بایست حتماً از آن محافظت شود. گرچه امروزه شرکت‌های سازنده همواره سعی می‌کنند تا نمایشگرها را از موادی بسازند که مقاومت قابل‌توجه‌ای داشته باشند؛ اما باز هم نیاز به یک محافظ خوب احساس می‌شود تا اطمینان خاطر بیشتری به کاربر دهد. یکی از بهترین راه‌ها برای محافظت از صفحه نمایش گلس‌ها هستند که می‌بایست متناسب با طراحی نمایشگر، نوع مناسبی را از آن انتخاب کرد.همان طور که اشاره شد گلس‌ها درجنس‌های متعددی ساخته شده و کارایی خود را دارند. از این میان می‌توان به گلس‌های معمولی، گلس‌های 9D، گلس OG و گلکس سرامیکی نانو اشاره کرد. در اینجا به برخی از مشخصات آنها خواهیم پرداخت.


گلس معمولی:

گلس‌های معمولی از جمله متداول‌ترین گلس‌هایی است که می‌توان برای محافظت از نمایشگر بر روی گوشی نصب کرد. شفافیت این نوع گلس‌ها مطلوب بوده و به دلیل اینکه انعطاف‌پذیر نیستند نصب راحتی نیز دارند. همچنین قیمت کمتری نیز نسبت به بقیه مدل‌ها دارند؛ اما دوام آنها کمتر بوده و محافظت ضعیف‌تری نیز در برابر خط و خش دارند. از طرفی هم ممکن است نسبت به بقیه دوام کمتری داشته باشد و شما مجبور شوید بعد از مدتی آن را تعویض کنید.


گلس 9D :

گلس یا شیشه‌ محافظ 9D با ضخامت 3 دهم میلی‌متری به خوبی سرتاسر سطح گوشی را پوشانده و قابلیت لمس آن هم کم نمی‌شود. از نظر کاربرد گلس 9D تفاوت چندانی با 5D نداشته؛ اما درجه سختی و مقاومت گلس 9D بالاتر است. شفافیت آن نیز قابل‌توجه بوده به طوری که هیچ تفاوت رنگی بعد از نصب آن مشاهده نمی‌شود و تمامی محتوا به خوبی نمایش داده می‌شود. این مدل محافظ صفحه نمایش تا لبه‌ها کشیده شده از این رو لبه‌ها نیز در معرض خط و خش و ضربه قرار نمی‌گیرند. این نوع محافظ بسیار نازک بوده و قابلیت نصب راحتی هم دارد. شفافیت بسیار خوبی داشته و به مرور زمان کدر نمی‌شود. بسیار نازک بوده از این رو حساسیت به لمس فوق‌العاده را از خود نشان داده است. پوششی که روی سطح آن قرار گرفته از جذب اثر انگشت و لک شدن و سایر آلاینده‌ها جلوگیری می‌کند. استفاده از تکنولوژی‌های مناسب و برخورداری از غشاء ضد استاتیک سیلیکنی به شما امکان می‌دهد تا به راحتی و بدون جای گرفتن حباب‌های هوا در زیر صفحه نمایش آن را بر روی گوشی خود نسب کنید.


گلس OG:


محافظ دیگری که در قسمت اینفوگرافی مشاهده می‌کنید شیشه محافظ OG یا 9H Tempered است. این گلس نیز برای محافظت از LCD در برابر صدمه گزینه بسیار خوبی بوده، علاوه بر اینکه از پنل نمایش گوشی شما در برابر خط و خش نیز محافظت می‌کند. یکی دیگر از ویژگی‌های این گلس محافظ این است که بعد از نصب هیچ فاصله‌ای بین پنل و آن ایجاد نمی‌شود. همچنین با وجود مقاومت و سختی حداقل ضخامت ممکن را دارد. از این رو هیچ تاثیری بر قابلیت لمس نمایشگر نخواهد داشت.مواد شیشه ای با ضریب 9H بالاترین سطح سختی را فراهم کرده و حداکثر محافظت از شیشه را به همراه خواهد داشت. دماسازی یک فرآیند حرارتی است که از لحاظ جسمی شیشه را سخت کرده و باعث می‌شود مقادیر قابل‌توجهی از فشار وارده را تحمل کند. شفافیت قابل قبول، محافظت در برابر ترشح روغن و آب، استفاده از فرآیند لیزی برای برش آن، دقت بالای آن را تضمین کرده است. همچنین در صورت کثیف شدن و جذب مایعات امکان تمیز کردن آن به راحتی فراهم می‌شود.


گلس سرامیکی:

این گلس نیز به منظور اطمینان از پوشش‌دهی کامل کناره‌ها و زوایای گوشی، به صورت منعطف ساخته شده، که به لطف استفاده از مواد نانو در آن حاصل شده است. این نوع گلس‌ها معمولاً از نظر سطح مقاومت در دو نوع 5H و 9H عرضه می‌شوند. از نظر سختی نیز استاندارد 5H را ارائه داده است. این استاندارد با بکارگیری تکنولوژی کریستال الکترواستاتیک فراهم شده از این رو سختی و مقاومت معادل با یک لایه فلزی و سخت را برای آن به همراه داشته است. از این رو نه تنها تمام قسمت‌های نمایشگر را به طور کامل می‌پوشاند بلکه در مقابل شکستن نیز دوام خارق‌العاده‌ای خواهد داشت. 


در رابطه با این گلس نیز گفته می‌شود که درجه سختی بالایی دارد. از این رو از نمایشگر گوشی در برابر خط و خش و یا شکستن محافظت می‌کند. یکی دیگر از ویژگی‌هایی که قطعاً برای هر کاربری حائز اهمیت بوده، شفافیت آن است که این محافظ حد اعلای شفافیت را برآورده کرده است. همچنین حداقل انعکاس نور را خواهد داشت. همچنین به خوبی بر روی گوشی قرار گرفته و فیکس می‌شود. این لایه محافظ می‌تواند گوشی شما را در برابر خط و خش و روغن و مایعات محافظت کند. در صورتی که آب معایات و یا سایر آلودگی‌ها روی آن قرار گیرد نیز به سادگی تمیز می‌شود. استفاده و نصب آن بسیار راحت بوده و چسبندگی قابل‌توجهی نیز دارد. برای نصب این لایه محافظ تنها کاری که می‌بایست انجام داد این است که قبل از نصب، نمایشگر را با یک پارچه آغشته به الکل پاک کنید. همچنین استفاده از مواد باکیفیت در ساخت آن کیفیت و دوام آن را در طولانی مدت تضمین کرده و مدت زیادی می‌توان از آن استفاده کرد.ویژگی‌ها:

 • پوشش تمام صفحه: برش دقیق این محافظ سرامیکی طوری است که به خوبی کناره‌های گوشی شما را پوشش می‌دهد.
 • پوشش تمام چسب: ایجاد حباب همواره یکی از مواردی است که کاربران در مورد برخی گلس‌ها شکایت دارند. این نوع گلس‌ها حباب‌های هوا را به حداقل می‌رساند.
 • برخورداری از چهار لایه: لایه نانو #1، لایه نانو #2،  لایه نشکن، لایه سیلیکونی NIPIسایر ویژگی ها:

 • سطح سختی: 5H
 • چسبندگی: 100%
 • میزان قدرت ضد ضربگیر: 100%
 • ضد خش 
 • انعطاف‌پذیر

تجربه شما

فقط نظرات و تجربه شما در مورد محصول منتشر میگردد.
جهت سوال در مورد موجودی و سایر موارد با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. 02191300019
    بد           خوب

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.