خرید جارو برقی پارس خزر,فرو ش جارو برقی پارس خزر,بهترین مدل جاور برقی پارس خزر,قیمت جارو برقی پارس خزر ,بهترین مدل جارو برقی ایرانی,جارو برقی سایا,جارو برقی سایا, جارو برقی پارس خزر مدل لوتوس,جاروبرقی عصایی سایا پارس خزرمدل مرلین


    مرتب سازی بر اساس:
جاروبرقی پارس خزر مدل کمپرسور .

جاروبرقی پارس خزر مدل کمپرسور

معرفی جاروبرقی پارس خزر مدل کمپرسورقدرت و زیبایی دو عامل مهم در قیمت جاروبرقی به شمار می‌رود البته برند هم مهم دارای اهمیت بوده و اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که به تمام این عوامل توجه می‌کنید در عین حال به دنبال خرید لوازم خانگی ایرانی هستید باید گفت که محصولات مختلف تولید پارس خزر می‌توانند ..

1,702,200 تومان 1,634,000 تومان

جاروبرقی پارس خزر مدل VC-2200W .

جاروبرقی پارس خزر مدل VC-2200W

معرفی جاروبرقی پارس خزر مدل VC-2200Wتمیز بودن خانه و رعایت نظافت آن خرید لوازم خانگی خاصی را می‌طلبد؛ در گذشته به دلیل دستی بودن و سنتی بودن ایو وسایل زحمت زیادی برای تمیزکردن خانه‌ها صرف می‌شد اما امروزه با تهیه لوازم خانگی برقی با سرعت و سهولت باور نکردنی قادر به انجام همان کارهای پرزحمت گذشته هست..

1,216,400 تومان 1,167,000 تومان

جاروبرقی پارس خزر مدل VC-2000W .

جاروبرقی پارس خزر مدل VC-2000W

معرفی جاروبرقی پارس خزر مدل VC-2000Wهیچ قانون کلی در مورد خریداری لوازم خانگی وجود ندارد که به طور حتم بتوان آن را قانون درست دانست  نامید به طور مثال خرید جاروبرقی ارزان قیمت لزوماً  داشتن یک کالای بی کیفیت نیست همانطور که مدل‌های گران‌تر لزوماً همگی مرغوب نیستند، در واقع خرید یک کار هوشم..

1,081,100 تومان 1,037,000 تومان

جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2000 .

جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2000

معرفی جاروبرقی پارس خزر مدل Turbo 2000خرید بهترین جاروبرقی شاید آنچیزی باشد که همه در خرید لوازم خانگی به دنبال آن هستند اما آیا بهترینی وجود دارد؟ قطعاً تعریف هر کسی و شرایط در این بهترین تأثیرگذار خواهد بود برخی نوع سطلی آن را برای فروشگاه یا خانه روستایی خود تهیه می‌کنند و راضی هستند و برخی دیگر ..

1,038,600 تومان 997,000 تومان

جاروبرقی عصایی سایا پارس خزر مدل مرلین .

جاروبرقی عصایی سایا پارس خزر مدل مرلین

معرفی جاروبرقی عصایی سایا پارس خزر مدل مرلیننظافت ریشه دیرینه در فرهنگ ایرانی داشته و علاوه بر فرهنگ در دیگر متون ارزشمندمان هم شاهد این نکته هستیم که به لزوم تمیزی چه شخصی و چه در منازل اشاره و توصیه شده است. خرید لوازم خانگی مرتبط با این‌کار که در طول زمان پیشرفته‌تر شده‌اند و ما شاهد انواع مختلفی..

613,900 تومان 589,000 تومان

جاروبرقی پارس خزر مدل VC-808 . oos

جاروبرقی پارس خزر مدل VC-808

معرفی جاروبرقی پارس خزر مدل VC-808قیمت جاروبرقی به پارامترهای مختلفی بستگی دارد از نوع کیسه‌ای یا سطلی بودن آن گرفته تا ظرفیت مخزن یا کیسه، توان و ...، پارس خزر توانسته ثابت کند که تولیدکننده کالاهایی مقرون به صرفه و دارای تمام ویژگی‌های مثبتی بوده که قابل رقابت با کالاهای خارجی است. یکی از مدل‌های ..

به زودی

جاروبرقی پارس خزر مدل ECO-1900W-Bosch . oos

جاروبرقی پارس خزر مدل ECO-1900W-Bosch

معرفی جاروبرقی پارس خزر مدل ECO-1900W-Boschدر خرید جهزیه یا به طور کلی خرید لوازم خانگی، لوازمی که جهت نظافت کاربرد دارند از جمله انواع جاروبرقی به سبب نقش مهمی که در سلامت دارند حائز اهمیت هستند. درواقع جارو کردن علاوه بر انکه ظاهری دلچسب و چشم نواز به خانه می‌بخشد گرد و غبار و بسیاری از عوامل بیما..

به زودی

جاروبرقی پارس خزر مدل ECO-1900 . oos

جاروبرقی پارس خزر مدل ECO-1900W

معرفی جاروبرقی پارس خزر مدل ECO-1900Wشاید جالب باشد بدانید که قیمت جاروبرقی نه فقط به ویژگی‌های بارزی چون مکش و توان موتور بلکه به مدل آن، فیلترها و سیستم‌های محافظتی نیز ربط دارد. در خرید لوازم جهیزیه این کالا اصولاً مرکز توجه است و همه به دنبال خرید بهاترین نوع آن هستند ام..

به زودی

جاروبرقی پارس خزر مدل ECO-1800 . oos

جاروبرقی پارس خزر مدل ECO-1800

معرفی جاروبرقی پارس خزر مدل ECO-1800خرید لوازم خانگی مرتبط با نظافت منزل به دلیل استفاده طولانی و مداوم نیاز به دقت در انتخاب و شناخت کامل کالا دارد تا از هدر رفتن وقت و هزینه ممانعت شود. مدل‌های مختلف جاروبرقی پارس خزر به شما در این راه کمک فراوانی خواهد کرد که در ادامه به معرفی یکی از آنها به نام ..

به زودی

جاروبرقی پارس خزر مدل 707 آلفا . oos

جاروبرقی پارس خزر مدل 707 آلفا

معرفی جاروبرقی پارس خزر مدل 707 آلفاخرید بهترین جاروبرقی به ویژه در خرید لوازم خانگی شاید به دلیل کاربرد زیاد دارای اهمیت فراوان باشد اما لزوماً برندهای خارجی در این زمینه بهترین نیستند و سالهاست که مدل‌های مختلف جاروبرقی پارس خزر ثابت کرده‌اند توان رقابت با مدل‌های خارجی دارند و این به دلیل ویژگی‌ه..

به زودی

جاروبرقی سایا پارس خزر مدل لوتوس . oos

جاروبرقی سایا پارس خزر مدل لوتوس

معرفی جاروبرقی سایا پارس خزر مدل لوتوسدر خرید جهزیه یا به طور کلی خرید لوازم خانگی، لوازمی که جهت نظافت کاربرد دارند از جمله انواع جاروبرقی به سبب نقش مهمی که در سلامت دارند حائز اهمیت هستند. درواقع جارو کردن علاوه بر انکه ظاهری دلچسب و چشم نواز به خانه می‌بخشد گرد و غبار و بسیاری از عوامل بیماری زا..

به زودی

لوازم خانگی, لوازم خانگی برقی, لوازم خانگی نظافت, جارو برقی, جارو برقی پارس خزر

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.