خرید لوازم بهداشتی,فروش لوازم بهداشتی,قیمت لوازم بهداشتی,فروشگاه آنلاین لوازم بهداشتی


استیک ضد تعریق اولد اسپایس Pure Sport حجم 63 گرم

معرفی استیک ضد تعریق اولد اسپایس Pure Sport حجم 63 گرمبا افزایش جمعیت شهری، گرم‌تر شدن زمین و افزایش ارتباطات شاهد اهمیت بیشتر به بهداشت شخصی و عمومی هستیم در واقع حضور در مکان‌های عمومی مانند مترو، اتوبوس‌ها، مجموعه‌های خرید و ... مستلزم رعایت برخی نکات بهداشتی است تا ضمن احترام به عموم به خود هم ا..

به زودی

استیک ضد تعریق مردانه نیوآ Coo Kick حجم 40 میلی لیتر

معرفی استیک ضد تعریق مردانه نیوآ Coo Kick حجم 40 میلی لیترزندگی در محیط اجتماعی و در ارتباط با آدمها نیازمند رعایت برخی قواعد و آداب است، یکی از مواردی که می‌تواند بسیار آزاردهنده جلوه کند و همه وظیفه دارند با خرید لوازم بهداشتی مربوط از آن پیشگیری کنند تعریق زیادست. بوی عرق به ویژه در جمع بسیار نام..

به زودی

اسپری ضد تعریق مردانه لورآل سری Men Expert حجم 150 میلی لیتر

معرفی اسپری ضد تعریق مردانه لورآل سری Men Expert حجم 150 میلی لیترافزایش فعالیت و گرمی هوا همیشه یک معضل را به همراه دارد که در محیط اجتماع و کار اصلاً شکل خوشایندی ندارد و آن هم تعریق زیادست البته به خودی خود این امر بد نیست زیرا دفع سموم بدن را به دنبال دارد اما به دلیل بوی نامطبوع بهترست خرید لوا..

به زودی

افتر شیو نیوآ Hassas حجم 100 میلی لیتر

معرفی افتر شیو نیوآ  Hassas حجم 100 میلی لیترزیبایی ظاهری فقط در خرید لوازم آرایش و آراستن خلاصه نشده، در گرو رسیدگی به آن و توجه و مراقبت خواهد بود و مختص زنان یا مردان به تنهایی نیست. گاهی یک تغییر کوچک به راحتی می‌تواند ظاهر را متحول کند؛ پیرایش مو، شیو کردن و اصلاح صورت راه‌های آسان و کم هز..

به زودی

تونر آرامش بخش و احیا کننده پوست صورت الارو 200 میلی لیتر

معرفی تونر آرامش بخش و احیا کننده پوست صورت  الارو 200 میلی لیتریکی از کلماتی که این روزها در حوزه لوازم بهداشتی بسیار مطرح می‌شود تونر است که وظیفه تمیزکنندگی پوست را بر عهده داشته تا آسیبی به پوستتان نرسد. قیمت تونر تا حد زیادی بستگی به ویژگی‌ها و برند آن دارد.  از میان تولیدکنندگان اینگ..

به زودی

تونر متعادل کننده و پاک کننده پوست چرب الارو 200 میلی لیتر

معرفی تونر متعادل کننده و پاک کننده پوست چرب  الارو 200 میلی لیتریکی از کلماتی که این روزها در حوزه لوازم بهداشتی بسیار مطرح می‌شود تونر است که وظیفه تمیزکنندگی پوست را بر عهده داشته تا آسیبی به پوستتان نرسد. قیمت تونر تا حد زیادی بستگی به ویژگی‌ها و برند آن دارد.  از میان تولیدکنندگان این..

به زودی

تیغ اصلاح پیرل مکس 6 تیغه دو عدد

معرفی تیغ اصلاح پیرل مکس 6 تیغه دو عدداصلاح مستلزم خرید لوازم بهداشتی با کیفیتی نظیر فوم اصلاح، ژیلت و افترشیوهاست . یکی از برندهای فعال در این زمینه مکس Max است که تجربه‌ای 30 ساله در این زمینه دارد و انواع تیغ‌های مردانه و زنانه را به شکل سنتی و سه لبه و چهارلبه به شبکه گسترده توزیع د رجهان عرضه م..

به زودی

خمیر دندان ذغالی بنسر

معرفی خمیر دندان ذغالی بنسرراز لبخند زیبا مراقبت از دندان‌‌هاست و در واقع یک لبخند دلنشین تأثیر بسیاری در زیبایی و جذابیت افراد دارد. از طرف دیگر با توجه به اینکه هزینه‌های دندانپزشکی این روزها بسیار بالاست بهترست با  راه‌هایی نظیر خرید مسواک مرغوب، خمیردندان خوب و مواردی چون دهانشویه و نخ دندا..

به زودی

خمیر دندان ذغالی دکتر راشل 100 میلی لیتر

معرفی خمیر دندان ذغالی دکتر راشل 100 میلی لیترکارپاکیزه کردن دندان‌ها ریشه تاریخی عظیم و گسترده‌ای دارد و به دوران باستان باز می‌گردد ومردم با فرهنگ‌های مختلف این کار با ابزاری متنوعی نظیر برگ نخل، چوب بامبو و ... انجام می‌دادند. اما تا کنون به دلایل این کار و اهمیت ویژه‌ی آن فکر کرده‌اید؟شاید جالب ..

به زودی

خمیر دندان کلوز آپ مدل Diamond Attraction وزن 50 گرم

معرفی خمیر دندان کلوز آپ مدل Diamond Attraction وزن 50 گرمبهداشت دهان و دندان از جمله مواردیست که حفظ آن تأثیر مستقیم بر روی زیبایی دارد؛ به طور مثال با خرید بهترین خمیردندان یا مسواک مرغوب می‌توان سلامت دندان‌ها و زیبایی لبخند را تضمین کرد اما آنچه دارای اهمیت است شناخت برندهای معتبر در بازار و ویژ..

به زودی

خمیر دندان کلگیت مدل Triple Action

معرفی خمیر دندان کلگیت مدل Triple Actionاین روزها به اندازه‌ای هزینه دادنپزشکی بالا رفته که بهترست با اهمیت دادن به بهداشت دهان و دندان تا جایی که ممکن است از این هزینه‌ها پیشگیری کرد. شاید به کمتر کسی به این نکته فکر کند که خرابی دندان‌ها نه فقط روی لبخند بلکه در پخش عفونت در بدن، نجویدن کامل غذا و..

به زودی

رول ضد تعریق نیوآ Extra White And Firm حجم 50 میلی لیتر

معرفی رول ضد تعریق نیوآ Extra White And Firm حجم 50 میلی لیترزندگی در محیط اجتماعی و در ارتباط با آدمها نیازمند رعایت برخی قواعد و آداب است، یکی از مواردی که می‌تواند بسیار آزاردهنده جلوه کند و همه وظیفه دارند با خرید لوازم بهداشتی مربوط از آن پیشگیری کنند تعریق زیادست. بوی عرق به ویژه در جمع بسیار ..

به زودی

سرم ایج ریکاوری لیفتینگ پلاس الارو 30 میلی لیتر

معرفی سرم ایج ریکاوری لیفتینگ پلاس الارو 30 میلی لیتراین روزها خرید لوازم آرایش و بهداشتی که به سلامت و زیبایی کمک کند خواهان زیادی دارد و به همین خاطر محصولاتی در زمینه مراقبت پوست در حال تولید و عرضه به بازار هستند که با شناخت نیاز خود و ویژگی‌های آنها می‌توان به راحتی خرید بهتری انجام داد. افتادگ..

به زودی

سرم یوس هیدرا پلاس الارو 30 میلی لیتر

معرفی سرم یوس هیدرا پلاس الارو 30 میلی لیتر پیری و چین و چروک پوست یکی از معضلاتی هست که همه ما از آن فراری هستیم. در واقع جوان ماندن خواسته اکثر انسان‌هاست و به همین منظور به خرید لوازم آرایشی روی می‌آورند یا اعمال جراحی مانند بوتاکس که بتوان سن خود را کمتر نشان داد غافل از اینکه مراقبت از پوس..

به زودی

شامپو بدن ویکتوریا سکرت 236 میلی لیتر

معرفی شامپو بدن ویکتوریا سکرت 236 میلی لیترحمام کردن یکی از مهم‌ترین و دلچسب‌ترین فعالیت‌های روزانه است که تازگی و نشاط را به انسان هدیه می‌دهد از این رو استفاده از ژل شستشو یا شامپو بدن خوش‌بو علاوه بر پاکیزگی، روح و روان ما را نیز آرامش بخشیده و خستگی را از تنمان بیرون می‌کند. البته بایستی این نکت..

به زودی

شامپو ترمیم کننده لورآل 5 کاره 400 میلی لیتر

شامپو ترمیم کننده لورآل 5 کاره  400  میلی لیترلورال یا همان (اورآل) یکی از برندهای باسابقه‌ در زمینه تولید و فروش لوازم آرایشی و بهداشتی به شمار می‌رود. شاید جالب باشد بدانید که این شرکت اولین بار توسط یک شیمی دان جوان فرانسوی پایه‌گذاری شد و رنگ مو اولین محصول این کمپانی بود، کم کم دایره ..

به زودی

شامپو دکتر اسکین 200 میلی لیتر

معرفی شامپو دکتر اسکین 200 میلی لیترشاید جالب باشد بدانید که کلمه ی شامپو در زبان هندی ها به معنای ماساژدادن است. قبل از اینکه انواع شوینده‌ مو اختراع شود مردم موهایشان را با مواد گیاهی مانند سدر و کتیرا می‌شستند اما با رشد علم و صنعت این روزها ترکیبات شیمیایی در کنار اینگونه ترکیبات گیاهی است..

به زودی

شامپو مناسب آقایان داو حاوی کافئین 355 میلی لیتر

معرفی شامپو مناسب آقایان داو حاوی کافئین 355 میلی لیتراستحمام یکی از ارکان اصلی در حفظ نظافت و بهداشت بدن است که نه تنها در فصول گرم سال بلکه در هرزمانی باید آن را رعایت کرد و این مورد تنها برای انسان امروزی اهمیت دارد بلکه از گذشته نیز بدان پرداخته شده البته شاید لوازم آن گستردگی امروز را نداشته ول..

به زودی

شامپو کراتینه واشامی 820 میلی لیتر

معرفی شامپو کراتینه واشامی 820 میلی لیترزیبایی فقط در گرو خرید لوازم آرایشی مرغوب و میکاپ حرفه‌ای نیست در واقع گام اول در داشتن صورت و بدن زیبا حفظ بهداشت و سلامت آنست به همین خاطر لزوم خرید و استفاده از محصولاتی مانند خمیردندان مرغوب و مسواک برای لبخند زیبا و شامپوی مناسب برای موهای مقبول و دوست دا..

به زودی

فوم اصلاح مردانه ژیلت 200 میلی لیتر

فوم اصلاح مردانه ژیلت 200 میلی لیتراصلاح صورت یکی از کاهای همیشگی آقایان است که البته این همیشگی بودن نباید باعث شود تا از خرید لوازم بهداشتی مرغوب غافل شد زیرا عوارض، التهابات و حساسیت‌های بعد از آن بسیار زیادست به ویژه اگر پوستی حساس داشته باشید گاهی شاهد جوش، بریدگی و حس سوزش خواهید بود..

به زودی

ماسک مو لیونل کالر 300 میلی لیتر

معرفی ماسک مو لیونل کالر 300 میلی لیترخرید لوازم آرایشی و اقلامی چون رنگ موها در میان خانم‌ها طرفداران زیادی دارد و عده‌‌ی کثیری به دنبال تغییر ظاهر و افزودن بر جذابیت موهایشان به وسیله رنگ کردن هستن البته این پدیده د رمیان آقایان و برای جوانتر به نظر رسیدن یا همراه شدن با مد روز نیز رواج دارد اما ن..

به زودی

ماسک مو پروپرنسلی گیاهی 500 میلی لیتر

معرفی ماسک مو پرو پرنسلی گیاهی 500 میلی لیترزیبایی ظاهر تا حد زیادی در گرو رعایت بهداشت، تغذیه سالم، دوری از آلودگی‌های محیطی است گرچه با خرید لوازم آرایشی و بهداشتی هم می‌توان تا حد زیادی به ظاهر رسید اما نباید فراموش کرد که تمام این عوامل مکمل یکدیگر هستند به ویژه در زمینه مراقبت و زیبایی مو ..

به زودی

ماسک مو گلیس مدل Ultimate Repair حجم 200 میلی لیتر

ماسک مو گلیس مدل Ultimate Repair حجم 200 میلی لیترزیبایی ظاهری در گرو مراقبت، رسیدگی است ، رسیدگی به وضعیت پوست ناخن و موها به ویژه موها که عنصر مهمی در جذابیت‌ بصری هستن این امر هم  نه فقط با خرید لوازم آرایشی بلکه با اموری چون شستشوی مناسب، استفاده زا شامپوی مرغوب و دیگر محصولات در زمینه مراق..

به زودی

محلول پاک کننده آرایش بیودرما 500 میلی لیتر

معرفی محلول پاک کننده آرایش بیودرما 500 میلی لیترنکته‌ای شاید کمتر به آن توجه نماییم آلودگی هوای امروزه در شهرهای بزرگ و پس مانده میکاپ های روزانه که بطور مداوم روی پوست جمع می شوند برای آن بسیار مضر هستند. این عوامل باعث می‌شوند که سلول‌های مرده و چربی بر روی صورتتان باقی بمانند و آسیب‌هایی چون لک،..

به زودی

مسواک جردن مدل Clean Tech

معرفی مسواک جردن مدل Clean Techدر مورد تاریخچه‌‍‌ی مسواک به شکل کنونی آن روایت‌های متعددی وجود دارد گرچه چینی‌ها اولین مخترع آن بودند اما یک زندانی انگلیسی از سال 1780 شکل رسمی و تجاری بدان بخشید «ویلیام آدیس» که  در دوران محکومیتش در زندان به دنبال راهی به منظور تمیز کردن دندان‌هایش بود یک است..

به زودی

مسواک سنسوداین مدل Dents Sensibles

مسواک سنسوداین مدل Dents Sensiblesدندان‌های سفید و مرواریدی یکی از آرزوهای همه ماست شاید کامپوزیت، لمینت و ... راه حل باشند اما بهترست به جای این کارها به فکر این باشیم که با هزینه کمتر به هدفمان برسیم با تمیز کردن دهان و شستن به موقع دندان‌ها به راحتی به سفیدی و درخشش لبخندتان خواهید رسید. البته در..

به زودی

پاک کننده آرایش کیس بیوتی 150 میلی لیتر

معرفی پاک کننده آرایش کیس بیوتی 150 میلی لیترهمانطور که بدن بعد از یک روز کاری سخت نیاز به استراحت دارد تا نشاط و شادابی خود را به دست بیاورد پوست شما نیز به استراحت نیاز داشته تا از پیری زودرس و عارضه‌هایی چون چین و چروک در امان باشد علاوه بر استراحت مواد غذایی مصرفی و عادات رفتاری شما نیز بر آن تأ..

به زودی

ژل اصلاح نیوآ مردانه 200 میلی لیتر

معرفی ژل اصلاح نیوآ مردانه 200 میلی لیتراصلاح صورت برای آقایان شاید یک امر عادی به نظر برسد اما نیازمند خرید لوازم بهداشتی دقیق و مرغوبی است تا اینکار که عادی و معمولی است آسیب‌هایی چون خارش، جوش، حساسیت و التهابات نباشید. برای کسانی که پوستی حساسی دارند همانقدر که انتخاب ژیلت مناسب مانند تیغ اصلاح ..

به زودی

کرم آبرسان سینت ایوز مدل Timeess skin حجم 283 گرم

معرفی کرم آبرسان سینت ایوز مدل Timeess skin حجم  283  گرمصنعت تولید محصولات آرایشی و بهداشتی یکی از بزرگترین و سودآورترین صنعت‌های جهان است که سالانه مخاطبان زیادی را به سمت خود جذب می‌کند که البته بسیاری از این مخاطبان نه برای خرید لوازم آرایشی که برای محصولاتی که در زمینه مراقبت و زیبایی..

به زودی

کرم تقویت کننده مو برکلی 475 میلی لیتر

معرفی کرم تقویت کننده مو برکلی 475 میلی لیترموی سر یکی از فاکتورهای مهم در زیبایی هر فردی است و به همین دلیل گرایش به سمت خرید لوازم آرایشی مرتبط و انواع شامپوها، ماسک‌ها و ... بسیار زیادست. رسیدگی به موها و پیشگیری از معضلاتی چون خشکی، شوره که ناشی از دکلره، عادات تغذیه‌ای و عوامل محیطی می‌شود یکی ..

به زودی

کرم ضد آفتاب رنگی درمونیک 50 میلی لیتر

معرفی کرم ضد آفتاب رنگی درمونیک 50 میلی لیترآفتاب یکی از نعمت‌های بی دریغی است که علاوه بر هدیه دادن نور و روشنایی، رشد و سرسبز شدن را هم به همراه دارد و تنها با چند دقیقه استراحت درآفتابی که می‌تابد می توانید ویتامین D بدن خود را تأمین کرده یا به عنوان یک مسکن از آن بهره ببرید اما نکته‌ای این روزها..

به زودی

کرم نرم کننده جانسون 24 ساعته

معرفی کرم نرم کننده جانسون 24 ساعتهپوست مانند محافظی سرتاسر بدن ما را فراگرفته و چون لباسی وظیفه حفاظت از بدن را دارد، البته سلامت آن تا حد زیادی بستگی به منطقه سکونت، عادات غذایی و نوع رفتار ما دارد. در واقع خشکی و معضلات دیگری چون اگزما،  پوسته پوسته شدن، التهابات و ...  به خاطر بی توجهی..

به زودی

کرم نرم کننده کیووی 250 گرم

معرفی کرم نرم کننده کیووی 250 گرمQV نام برندی معتبر در زمینه محصولات مراقبت و زیبایی پوست است که متعلق به کشور استرالیا بوده که داستانی سراسر از خودگذشتگی و هم نوع دوستی پشت این نام تجاری و محصولات آنست از این قرار که شیمی دانی جوان و همسرش در بیمارستان ملکه ویکتوریا (که کیووی مخفف این دو کلمه است)&..

به زودی

لوازم آرایشی و بهداشتی, لوازم بهداشتی

© حقوق کپی رایت طراحی،توسعه و محتوا برای 19 کالا محفوظ می باشد

این محصول فعلا موجود نیست، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید، به محض موجود شدن به شما اطلاع میدهیم.